Poszukujesz informacji o stawkach za ubezpieczenie OC w Katowicach? Sprawdź!

Jeśli posiadasz samochód, konieczne jest wykupienie polisy OC. Katowice to miasto, którego mieszkańcy mogą wybierać spośród pakietów od różnych towarzystw ubezpieczeniowych, w tym LINK4. U. Przedstawiamy najważniejsze informacje na ten temat

Baner korzyści

Ile musisz zapłacić w Twoim mieście za OC? Katowice są miastem, w którym najniższa stawka oferowana przez LINK4 to 341,17 zł. Co jeszcze warto wiedzieć?

Ile kosztuje OC w Katowicach?

Ze względu na liczne kryteria oceny klientów przez ubezpieczycieli, trudno wskazać jedną uniwersalną cenę za OC w Katowicach. Postaraliśmy się stworzyć model standardowego klienta i wskazać, ile będzie musiał zapłacić za typowe ubezpieczenie samochodu.  Katowice to miasto, w którym można znaleźć naprawdę atrakcyjną ofertę.

Przykładowa cena za ubezpieczenia samochodowe – Katowice

Klient ma 44 lata i prawo jazdy od 1995 roku. Chce kupić ubezpieczenie komunikacyjne w Katowicach dla Fiata Punto 1.2 (MR’12 Easy) z 2015 roku. Auto ma nadwozie typu hatchback i benzynową jednostkę napędową o pojemności 1242, generującą 50 KW. Posiada pojazd od 6 lat, a samochód jest ubezpieczony w Polsce od 2016 roku. 

Klient nie ma zamiaru przekraczać rocznie 5 tys. km przebiegu. Samochód będzie wykorzystywany  do użytku prywatnego i będzie nim jeździł wyłącznie właściciel. Kierowca ma zamiar zapłacić za ubezpieczenie samochodu w Katowicach w LINK4 przez Internet. W tym przypadku cena OC będzie wynosić 341,17 zł!

Ubezpieczenie OC w Katowicach dla młodych kierowców

Towarzystwa naliczają inne stawki dla młodych kierowców. Są to osoby z przedziału wiekowego od 18 do 25 lat, zazwyczaj tak ubezpieczyciele określają granice wiekowe. Ubezpieczenia samochodowe (Katowice, ale podobnie w przypadku innych miast) będą również inne dla osób, które posiadają prawo jazdy krócej niż 36 miesięcy.

Obrazek cta

Ubezpieczenie samochodu – Katowice na tle innych miast

Jeżeli chodzi o ubezpieczenie OC, ceny w różnych miastach województwa śląskiego nie będą jednakowe. Mieszkańcy Gliwic, Dąbrowy Górniczej czy Częstochowy muszą liczyć się z różnicami w kosztach. Rozbieżności zależne są od wielu czynników, dlatego warto skorzystać z kalkulatora LINK4  który pomoże Ci dopasować ubezpieczenie do Twoich potrzeb.

Tanie OC w Katowicach - Link4.pl

Ubezpieczenie samochodu – Katowice. Co wpływa na cenę?

Co może wpływać na cenę za ubezpieczenie samochodu w Katowicach i innych miastach? Towarzystwa ubezpieczeniowe zwracają uwagę m.in. na statystyki wypadków drogowych. W Katowicach na 100 tys. ludności przypada 56,8 wypadków1. Jest to więcej od wartości dla całego województwa śląskiego i mniej w przypadku statystyk krajowych.

Liczba wypadków w województwie śląskim - Link4.pl

Źródło: https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

Jak kupić tanie ubezpieczenie OC – Katowice?

Gdzie można nabyć ubezpieczenie samochodu? Katowice to jedno z miast, w którym ubezpieczenie można kupić u agenta współpracującego z   LINK4, a także telefonicznie lub przez stronę internetową. Pierwsze dwie opcje są dobrą propozycją dla osób, które preferują bezpośredni kontakt.

Coraz większą popularność zyskuje kupno ubezpieczeń za pośrednictwem strony internetowej. Ubezpieczenia komunikacyjne (Katowice i inne miasta) możesz nabyć właśnie w ten sposób. Witryna LINK4 zawiera wiele praktycznych narzędzi. Jednym z nich jest kalkulator ubezpieczenia OC AC. Katowice to miasto, w którym nie brakuje klientów o różnorodnych potrzebach, a także doświadczeniu i historii ubezpieczeniowej. Mogą sprawdzić, jaką najlepszą ofertę jest im w stanie zaproponować LINK4. Bez wychodzenia z domu, wystarczy wpisać dane w formularzu.

Obrazek cta

Najlepsza polisa OC

LINK4 oferuje bogaty pakiet usług – Program Pomocy z Autem Zastępczym i Assistance Opony. Polisa OC jest dostępna od 341,17 zł. Towarzystwo jest też wysoko oceniane przez ekspertów. W rankingu przygotowanym przez redakcję „Gazety Bankowej” zajęło ono pierwsze miejsce w kategorii pakiet OC, wyprzedzając inne duże i znane firmy ubezpieczeniowe, które również oferują polisy OC2. Atrakcyjna cena, bogaty pakiet usług i pozytywne opinie ekspertów sprawiają, że wybór pakietu OC w LINK4 będzie dobrą decyzją.

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17