Korzystne ubezpieczenie OC – Namysłów

Jednym z głównych czynników, który kierowcy wybierający ubezpieczenie samochodu biorą pod uwagę, jest cena OC. Namysłów jest jednak miastem, gdzie towarzystwa ubezpieczeniowe, takie jak LINK4 proponują korzystne oferty. Z naszego artykułu dowiesz się, kto może skorzystać z tańszej polisy, a także co konkretnie wpływa na wysokość ceny.

Baner korzyści

Co roku kierowcy zastanawiają się, jaką wybrać polisę OC. Namysłów to miejscowość, która stwarza wiele możliwości. Mieszkańcom proponują oferty najlepsi usługodawcy w kraju, w tym LINK4. Towarzystwo ubezpieczeniowe ma kompleksową polisę w atrakcyjnej cenie. Przedstawiamy najważniejsze informacje na jej temat!

Ile kosztuje OC – Namysłów?

Warto dowiedzieć się, jaka cena obowiązuje w mieście za OC. Namysłów jest lokalizacją, w której dostępna są oferty już od 389,65 zł. Stworzyliśmy model klienta, który może z niej skorzystać. Czym charakteryzuje się taki kierowca?

Obrazek cta

OC Namysłów od LINK4 – modelowy klient

Pan Arkadiusz ma 49 lat i ma prawo jazdy od 1993 roku. Swój samochód posiada od 6 lat, a auto jest ubezpieczone w Polsce od 2016 roku. Klient deklaruje, że będzie użytkował pojazd wyłącznie prywatnie, a także jest jedynym właścicielem. Może również pochwalić się 5-letnią historią ubezpieczeniową. Nie ma zamiaru przekraczać rocznie granicy 5 tys. kilometrów.

Dla jakiego konkretnie pojazdu chce wykupić ubezpieczenie samochodu? Namysłów to miasto, w którym pan Arkadiusz szuka polisy dla Audi A4 1.9 TDi (Kat. B5 Avant) z 1998 roku. Pojazd ma nadwozie typu kombi 5 i jednostkę napędową diesla o pojemności 1896 ccm, która generuje moc na poziomie 66 KW.

Ubezpieczenie samochodu Namysłów a sposób płatności – jak wpływa na cenę?

Warto też wspomnieć, jakim sposobem pan Arkadiusz chce zapłacić za ubezpieczenie samochodu. Namysłów jest lokalizacją, której mieszkańcy mogą skorzystać z systemu płatności online. Wybierając tę opcję, tak jak nasz modelowy klient, konsument może otrzymać od LINK4 7-procentową zniżkę na ofertę. W takim razie – ile wyniesie cena za ubezpieczenie samochodu? Namysłów to miasto, gdzie LINK4 dla klienta o wspomnianym profilu zaproponuje ofertę OC w cenie 389,65 zł.

Koszt OC młodego kierowcy

Młodzi kierowcy, to osoby najczęściej mieszczące się w przedziale wiekowym od 18 do 25 lat. Do grupy mogą zaliczać się też ci, którzy mają prawo jazdy krócej niż 36 miesięcy. Ze względu na to, że takie osoby najczęściej powodują kolizje i wypadki, towarzystwa ubezpieczeniowe mogą naliczać im wyższe opłaty. Można jednak znaleźć atrakcyjne ubezpieczenia samochodowe. Namysłów, w którym działa LINK4, jest miastem, gdzie polisa dla młodych kierowców może zostać obliczona w kalkulatorze online, który po wpisaniu najważniejszych parametrów auta, przedstawi atrakcyjną ofertę. Zapoznaj się z ofertą LINK4 i przekonaj się, że ubezpieczenie samochodu dla młodego kierowcy nie musi wiązać się z dużym wydatkiem. 

Co zawiera pakiet OC od LINK4?

Klient powinien wiedzieć, co zawiera kupowane przez niego ubezpieczenie samochodowe. Namysłów to miasto, którego mieszkańcy przy wyborze pakietu OC od LINK4, mogą skorzystać z takich usług jak m.in. unikalny Program Pomocy z Samochodem Zastępczym, Assistance Opony, a także Bezpośrednia Likwidacja Szkód (BLS).

Namysłów na tle innych miast

Jak w zestawieniu z innymi miejscowościami prezentuje się ubezpieczenie OC? Namysłów ze stawką 389,65 zł to przykład z województwa opolskiego. Warto pamiętać, że w przypadku innych miast z tego obszaru, takich jak: Opole, Nysa czy Strzelce Opolskie cena będzie się różnić. Dlatego warto skorzystać z kalkulatora LINK4, który w łatwy sposób przeliczy koszt ubezpieczenia dla wybranej przez Ciebie lokalizacji.

Co wpływa na ceny? Ubezpieczenia samochodowe Namysłów

Dlaczego trzeba zapłacić akurat 389,65 zł za ubezpieczenie OC? Namysłów jest miastem, gdzie występuje niedużo wypadków drogowych, a także niebezpiecznych zdarzeń z ofiarami śmiertelnymi. Jednak na średnią cenę za polisę wpływają też takie czynniki jak: marka, model i moc jednostki napędowej ubezpieczanego pojazdu.

 

Źródło: https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

Jak kupić tanie ubezpieczenie w Namysłowie?

Jest dostępnych kilka propozycji odnośnie do tego, jak kupić tanie ubezpieczenia OC AC. Namysłów to miejscowość, w której działa wielu agentów współpracujących z LINK4. Z agentem można również skontaktować się telefonicznie. Wystarczy zadzwonić po numer: (22) 44 44 444.

Obrazek cta

Ubezpieczenie OC Namysłów online

Jest też inna opcja, na którą powinni zwrócić uwagę klienci, zanim zdecydują się kupić obowiązkowe ubezpieczenia komunikacyjne. Namysłów jest lokalizacją, której mieszkańcy mogą użyć internetowego kalkulatora OC LINK4. Po wpisaniu danych system wybierze najlepszą ofertą dla konkretnego klienta.

Ubezpieczenie samochodowe Namysłów – czy warto się zdecydować na ofertę od LINK4?

Pakiet LINK4 jest nie tylko kompleksowy i stosunkowo tani, ale zbiera dobre recenzje specjalistów. Dowodem jest pierwsze miejsce LINK4 w rankingu „Gazety Bankowej”, w którym zestawiono oferty najlepszych ubezpieczycieli w Polsce, w kategorii Pakiet OC. Biorąc pod uwagę wszystkie wspomniane kwestie, warto zdecydować się na ofertę od tego towarzystwa.

Obrazek nagrody

*Rabat 7% wyłącznie na ubezpieczenie komunikacyjne wykupione przez Internet. Dla nowych i indywidualnych klientów. Szczegóły ubezpieczenia sprawdź w OWU na www.link4.pl. Rabat aktualny na dzień publikacji tekstu.

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17