Korzystne ubezpieczenie komunikacyjne – Zgierz pod lupą

Niebawem kończy Ci się OC? Zgierz to miasto w Polsce, w którym jedna z najtańszych polis kosztuje jedynie 402 złote. Jak ta cena ma się względem sąsiednich miejscowości? Z czego wynikają różnice? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na te pytania i dowiesz się jak zakupić ubezpieczenie samochodu. Zgierz to miasteczko w ofercie LINK4.

Baner korzyści

Tanie OC? Zgierz to jedno miasto z wielu

W poniższym artykule postanowimy przybliżyć Ci informację o tym jak nabyć tanie ubezpieczenie OC. Zgierz – właśnie na tym miasteczku się dzisiaj skupiamy. Zapłacisz tam 402 złote za atrakcyjną polisę OC. Zgierz leży w województwie łódzkim.  Podobnie jak Sieradz czy Opoczno, chociaż tych miastach koszta będą jednak inne. Cena uzależniona jest między innymi od wieku i doświadczenia kierowcy, a także marki samochodu.

Obrazek cta

Szukasz OC? Zgierz – ile kosztuje polisa?

Zastanawiasz się, ile w Twojej miejscowości kosztuje ubezpieczenie samochodu? Zgierz i okolice – jeśli właśnie tam mieszkasz, to korzystna polisa kosztować Cię będzie 402 złote. Dotyczy ona marki Renault, a dokładnie modelu Clio II 1.2 (MR'02 Authentique) z 2003 roku. Ten samochód ma pojemność silnika 1149 m3 i moc 55 KM. Nie posiada kierownicy po prawej stronie, a od 2016 roku jest ubezpieczony w Polsce.

Tanie OC w Suwałkach - Link4.pl

Następnie w kalkulacji uwzględniliśmy wiek i doświadczenie kierowcy. To osoba  wieku 55 lat, która posiada prawo jazdy od 1994 roku. Od sześciu lat jest właścicielem tego pojazdu i nie dzieli go z żadnym współwłaścicielem, który miałby mniej niż 24 lata. Samochód służy jej jedynie do celów  prywatnych. 

Podając powyższe dane, kalkulator wyliczył atrakcyjne ubezpieczenie samochodu. Zgierz leży w województwie łódzkim, nie zapomnij podać jego kodu pocztowego  95-070.

Pakiet OC w LINK4 obejmuje między innymi usprawnienie pojazdu na miejscu kolizji lub holowanie do 100 km. W razie wypadku lub kradzieży otrzymasz samochód zastępczy na trzy dni. Pomoc drogowa dotrze do Ciebie średnio w ciągu 30 minut od zgłoszenia, a także możesz uzyskać wymianę uszkodzonego koła na miejscu, jeśli w aucie znajduje się koło zapasowe lub  holowanie do najbliższego warsztatu, jeśli naprawa na miejscu jest niemożliwa.

Ubezpieczenie samochodu – Zgierz, a inne miasta w Polsce

A teraz przekonaj się, jak w innych miastach kształtuje się cena za ubezpieczenia samochodowe. Zgierz to miasto w województwie łódzkim, podobnie jak: Opoczno, Skierniewice czy Piotrków Trybunalski. Ostateczny koszt polisy ubezpieczeniowej zależy od kilku czynników, dlatego warto skorzystać z kalkulatora LINK4, który w łatwy sposób przeliczy koszt Twojego ubezpieczenia dla wybranego przez Ciebie miasta.

Liczba wypadków samochodowych w województwie podlaskim - Link4.pl

Źródło: https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

Ubezpieczenie OC – Zgierz, a liczba wypadków drogowych

Nie tylko wiek i doświadczenie kierowcy wpływają na to jak tanie jest ubezpieczenie OC. Zgierz, jak wspomnieliśmy wcześniej, położony jest w województwie łódzkim, gdzie rocznie dochodzi do 2306 wypadków na drodze. Te dane wpływają na cenę za polisę OC (Zgierz i okolice), która jest różna w stosunku do innych województw np. lubuskiego (540 wypadków rocznie), czy woj. podlaskiego (433 wypadki rocznie)**.

Obrazek cta

Jak zakupić ubezpieczenia samochodowe? Zgierz w ofercie LINK4

Czy wiesz, że nie musisz wychodzić z domu, aby zakupić ubezpieczenia komunikacyjne? Zgierz, Warszawa, Poznań czy Kraków – nieważne, gdzie mieszkasz. Jesteś w stanie kupić polisę przez internet. Wystarczy, że wejdziesz na stronę LINK4 i skorzystasz z intuicyjnego kalkulatora. Z jego pomocą dokładnie obliczysz cenę za ubezpieczenia samochodowe. Zgierz to miasto, w którym znajdują się stacjonarni agenci ubezpieczeniowi, którzy współpracują z LINK4. Oni również pomogą Ci wybrać najkorzystniejszy wariant polisy. Możesz także zadzwonić na infolinię towarzystwa ubezpieczeniowego. 

LINK4 otrzymało pierwsze miejsce w rankingu Gazety Bankowej za swój unikalny pakiet OC wraz z Programem Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony***.

Obrazek nagrody

*Rabat 7% wyłącznie na ubezpieczenie komunikacyjne wykupione przez Internet. Dla nowych i indywidualnych klientów. Szczegóły ubezpieczenia sprawdź w OWU na www.link4.pl. Rabat aktualny na dzień publikacji tekstu.

**Źródło: https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

***Informacje pochodzą ze strony: https://www.link4.pl/biuro-prasowe/aktualnosci-link4/pakiet-oc-w-link4-najlepszy-w-polsce

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17