Assistance Opony w LINK4 – pomoc na „polskich drogach”

Wszyscy Kierowcy wiedzą w jakim stanie są „polskie drogi”, zwłaszcza po zimie, i jakie koszty ponosimy np. z powodu wjechania w dziurę w jezdni.

LINK4 po raz kolejny zdecydował się dostosować podstawowy pakiet OC do potrzeb klientów, rozszerzając unikalny Program Pomocy z Samochodem Zastępczym o Assistance Opony.

Program Pomocy z Samochodem Zastępczym jest integralną częścią pakietu OC LINK4 i zapewnia trzy świadczenia: holowanie pojazdu, samochód zastępczy, a od kwietnia assistance opony.

banner-link4-skladka

Assistance opony
W sytuacji unieruchomienia pojazdu, wskutek uszkodzenia opony lub opon np. po najechaniu na gwoździe, szkło czy dziury w drodze, LINK4 zapewnia:

- wymianę koła na miejscu zdarzenia na koło zapasowe należące do wyposażenia pojazdu,

- holowanie do warsztatu (w przypadku braku koła zapasowego, zestawu naprawczego lub gdy odkręcenie uszkodzonego koła nie jest możliwe na drodze lub uszkodzeniu uległa więcej niż jedna opona),

- naprawę opony lub opon zgodnie z technologią napraw we wskazanym przez LINK4 warsztacie, do którego odholowany został pojazd, do kwoty 2.000 PLN.

Holowanie
W Programie Pomocy z Samochodem Zastępczym towarzystwo zapewnia ponadto odholowanie samochodu po wypadku – niezależnie od tego, czy klient był sprawcą zdarzenia, czy osobą poszkodowaną. W sytuacji, gdy warsztat jest zamknięty, LINK4 odholuje pojazd klienta na parking, a kolejnego dnia roboczego do najbliższego warsztatu wskazanego przez LINK4 – w ramach tej samej usługi!

Samochód zastępczy
W ramach wspomnianego Programu LINK4 organizuje i pokrywa także koszty wynajmu pojazdu zastępczego w sytuacji, gdy samochód klienta uległ wypadkowi i będzie unieruchomiony dłużej niż 12 godzin (oraz jeśli to holownik LINK4 holował pojazd z miejsca wypadku) lub został skradziony (pod warunkiem zgłoszenia tego faktu na policję).

Marek Baran

Redakcja

Komentarze

Powiązane wpisy archiwum