Kup polisę podróżną w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Wybierasz się w podróż po Polsce lub za granicę? Wykup ubezpieczenie podróżne w LINK4, które ochroni Cię na wypadek niespodziewanych wydarzeń.

Czas czytania: 3 min. 25 sek.
Ubezpieczenie turystyczne – Białystok to miasto, gdzie kupisz polisę pokrywającą koszty leczenia w Europie i na Świecie

Polacy coraz częściej wybierają się na wycieczki do dalekich krajów. Również i Ty planujesz podróż? Nie zapomnij, aby wykupić dla siebie ubezpieczenie turystyczne. Białystok to jedno z wielu miast na mapie Polski, gdzie nabędziesz polisę podróżną od LINK4.

Podczas podróży może Ci się przydać karta EKUZ, która upoważnia do skorzystania z bezpłatnej podstawowej opieki medycznej. Działa ona w państwach należących do Unii Europejskiej oraz w Islandii, Liechtensteinie, Szwajcarii czy Norwegii. W pozostałych krajach koszt opieki medycznej będziesz musiał pokryć z własnej kieszeni. Poza tym EKUZ zapewnia opiekę w zakresie, który mają mieszkańcy danego kraju – a ten może być inny niż w Polsce na NFZ. Dlatego też warto kupić ubezpieczenie turystyczne, które dodatkowo może objąć koszty transportu medycznego do kraju, usługi ratownictwa czy OC w życiu prywatnym.

Ile wynosi cena za ubezpieczenie turystyczne? Białystok – ile jego mieszkańcy muszą zapłacić za polisę podróżną?

Dziś przybliżymy Ci, ile kosztuje polisa podróżna. Białystok to miasto, w którym polisę kupisz dokładnie w takiej samej cenie jak w każdym innym mieście w Polsce. Cena jest zależna bowiem od innych czynników niż Twoje miejsce zamieszkania. Na koszt polisy wpływa m.in. długość pobytu, cel podróży, suma ubezpieczenia oraz jego zakres.

Na podstawie przykładowych wyliczeń pokażemy Ci, ile może kosztować ubezpieczenie podróżne. Białystok, Kraków czy Warszawa – nie ma znaczenia, skąd rozpoczynasz swoją podróż.

PRZYKŁAD 1

Kasia wybiera się do Francji. Jej urlop ma trwać 4 dni. Planuje kupić ubezpieczenie, które obejmuje koszty leczenia i Assistance na kwotę 200 tys. zł. Za taką polisę zapłaci 22,55 zł. Zwiększając zakres ubezpieczenia o OC na kwotę 200 tys. zł, koszt wzrośnie zaledwie do 23,8 zł.

PRZYKŁAD 2

Wojtek i Agata planują dwutygodniowy urlop w Japonii. Chcą kupić ubezpieczenie na wyjazd za granicę. Białystok to ich miejsce zamieszkania, jednak nie ma to wpływu na cenę polisy. Zamierzają kupić ubezpieczenie obejmujące koszty leczenia i Assistance na kwotę 300 tys. zł. W takim wypadku zapłacą 299,53 zł. Rozważają też rozszerzenie zakresu o OC na kwotę 200 tys. zł – wtedy za ubezpieczenie zapłacą 320,92 zł.

PRZYKŁAD 3

Marcin i Marta planują zabrać dwójkę swoich dzieci na tygodniowy wyjazd do Włoch. Za ubezpieczenie, które obejmuje koszty leczenia i Assistance na kwotę 200 tys. zł, zapłacą 92,71 zł. Chcą dodatkowo rozszerzyć zakres o OC na kwotę 200 tys. zł – wtedy polisa wyniesie ich jedynie 99,84 zł.

Ubezpieczenie podróżne? Białystok to miasto, gdzie kupisz je bez wychodzenia z domu! Na co jednak zwrócić uwagę?

Interesuje Cię polisa podróżna? Białystok to miasto, z którego możesz wyruszyć w podróż w wiele miejsc. Pamiętaj, że dobre ubezpieczenie powinno chronić Cię w każdym zakątku świata. Właśnie dlatego w LINK4 do wyboru masz warianty Polska, Europa oraz Świat. Jeśli chcesz kupić ubezpieczenie podróżne, Białystok to miasto, gdzie zrobisz to nawet bez wychodzenia z domu.

Wybierając ubezpieczenie podróżne, zwróć uwagę na sumę ubezpieczenia, na jaką ma ono opiewać. Koszty opieki medycznej za granicą mogą być naprawdę wysokie, dlatego zastanów się, jaka kwota zapewni Ci odpowiednią ochronę np. w razie nagłej choroby czy wizyty w szpitalu.

Podstawowe ubezpieczenie możesz rozszerzyć o dodatkowe opcje. Jedną z nich jest ochrona bagażu przed uszkodzeniem w podróży bądź zagubieniem. Możesz też wykupić ubezpieczenie OC w życiu prywatnym. Jeśli wyruszasz na wycieczkę zagraniczną prywatnym samochodem możesz zdecydować się na Auto Assistance. 

Co jeszcze może obejmować Twoje ubezpieczenie podróżne? Białystok to miasto, gdzie znajdziesz szkoły nurkowania. Jeśli planujesz wykorzystać tę umiejętność podczas urlopu za granicą, zwróć uwagę, aby nurkowanie wchodziło w zakres polisy i było objęte ochroną przez Twoje ubezpieczenie podróżne. Białystok to także miasto, z którego możesz ruszyć w podróż do kraju, gdzie będziesz jeździł na nartach. W takiej sytuacji pamiętaj, by polisa obejmowała sporty zimowe. Chcesz kupić ubezpieczenie turystyczne? Białystok to dobre miejsce na zakup polisy. Musisz nabyć ją minimum jeden dzień wcześniej przed planowanym wyjazdem.

Obrazek cta

Polisa podróżna Białystok, Kraków, Wrocław… – nieważne, skąd zaczynasz podróż. Ważne, dokąd jedziesz! Poznaj zalety ubezpieczenia

Nawet na jednodniowym wyjeździe może przydarzyć Ci się przykre zdarzenie losowe. Właśnie dlatego warto wykupić ubezpieczenie turystyczne. Białystok – w tym mieście znajdziesz agentów współpracujących z LINK4. U nich kupisz korzystną polisę. 

Kolejną korzyścią z zakupu polisy podróżnej w LINK4 jest to, że w razie choroby, wypadku czy innej sytuacji losowej możesz liczyć na wsparcie – nie tylko finansowe. Nie jesteś zdany więc wyłącznie na siebie.

Jak kupić korzystne ubezpieczenie turystyczne? Białystok to miasto, w którym zrobisz to bez wychodzenia z domu!

Nie wiesz, gdzie zakupić ubezpieczenie na wyjazd za granicę? Białystok to miasto, skąd możesz wyruszyć w podróż do wielu krajów, gdzie przyda Ci się polisa. Wejdź na stronę www.link4.pl, gdzie znajdziesz Kalkulator LINK4, dzięki któremu obliczysz swoją składkę. Możesz też porozmawiać bezpośrednio z konsultantami pod numerem 22 4444444 lub osobiście spotkać się z agentem współpracującym z LINK4, by kupić ubezpieczenie turystyczne. Białystok to miasto, w którym znajdziesz naszych agentów.

Interesuje Cię polisa podróżna? Białystok, Warszawa czy Kraków – bez znaczenia, skąd wyjeżdżasz, ważne są długość pobytu, kierunek podróży czy zakres i suma ubezpieczenia. Pamiętaj, by polisa była dopasowana do Ciebie i Twoich wymagań. Jeśli chcesz kupić ubezpieczenie turystyczne, Białystok jest miastem, gdzie zrobisz to online, telefonicznie lub osobiście.

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU PODRÓŻE dostępne są na stronie www.link4.pl.

Przeczytaj podobne wpisy

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21