Kup polisę podróżną w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Wybierasz się w podróż po Polsce lub za granicę? Wykup ubezpieczenie podróżne w LINK4, które ochroni Cię na wypadek niespodziewanych wydarzeń.

Czas czytania: 3 min. 46 sek.
Ubezpieczenie turystyczne – Bydgoszcz to miasto, gdzie kupisz polisę pokrywającą koszty leczenia w Europie i na Świecie

Piaszczyste plaże Morza Śródziemnego, a może wizyta w Waszyngtonie? Nie możesz doczekać się długo planowanego wyjazdu? Już teraz pomyśl o ochronie na czas podróży. Wykup ubezpieczenie turystyczne. Bydgoszcz – w tym mieście od ręki kupisz polisę podróżną w LINK4. 

Gdy wyjeżdżasz za granicę, możesz ubiegać się o wydanie karty EKUZ, dzięki której zyskujesz możliwość korzystania z bezpłatnej podstawowej opieki medycznej w krajach, które należą do Unii Europejskiej, a także w Islandii, Liechtensteinie, Szwajcarii czy Norwegii. Mimo wszystko warto jednak kupić ubezpieczenie turystyczne, ponieważ EKUZ obejmuje jedynie opiekę w takim zakresie, jaka jest gwarantowana dla mieszkańców kraju, do którego wyjeżdżasz. Zakres ten może być inny niż w Polsca na NFZ. Poza tym EKUZ nie zapewnia m.in. transportu medycznego do kraju, usługi ratownictwa czy OC w życiu prywatnym. Ubezpieczenie podróżne będzie więc dla Ciebie dodatkowym zabezpieczeniem.

Zastanawiasz się, ile kosztuje taka polisa podróżna? Bydgoszcz nie różni się pod kątem cen od innych miast. Na cenę wpływa między innymi liczba dni w podróży, cel podróży oraz zakres ochrony, który sam wybierasz. Jeśli chcesz cieszyć się upragnionym wyjazdem, kup ubezpieczenie podróżne. Bydgoszcz, Kraków czy Warszawa – nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz, bo polisę kupisz nawetbez wychodzenia z domu. Żadna przykra niespodzianka jak np. zgubiony bagaż nie przeszkodzą Ci w wojażach – o ile wybierzesz odpowiedni zakres ubezpieczenia.

Ile wynosi cena za ubezpieczenie turystyczne? Bydgoszcz – ile jej mieszkańcy muszą zapłacić za polisę podróżną?

Wbrew pozorom, wcale nie musisz przygotowywać się na wysokie kwoty za ubezpieczenie na wyjazd za granicę. Bydgoszcz to miasto, w którym koszt ubezpieczenia nie różni się od innych miast w Polsce. Polisa może obejmować m.in. koszty leczenia i assistance, OC, NNW, a nawet ochronę Twojego bagażu czy sprzętu sportowego. Skorzystaj z Kalkulatora LINK4, by poznać koszt swojego ubezpieczenia.

Poniżej przedstawiamy, jak mogą kształtować się ceny za ubezpieczenie turystyczne. Poznaj przykładowe obliczenia.

PRZYKŁAD 1

Kasia planuje 4-dniowy wyjazd do jednego z piękniejszych państw Europy – Francji. Interesuje ją ubezpieczenie, które obejmuje koszty leczenia i Assistance na kwotę 200 tys. zł. Ile zapłaci za taką polisę? To koszt wysokości 22,55 zł. Jeśli zwiększy zakres o OC na kwotę 200 tys. zł, ubezpieczenie wyniesie ją tylko 23,8 zł.

PRZYKŁAD 2

Wojtek i Agata to świeżo upieczone małżeństwo. Wyruszają w podróż poślubną do Japonii na 14 dni. Za ubezpieczenie obejmujące koszty leczenia i Assistance na kwotę 300 tys. zł zapłacą 299,53 zł. Rozszerzając zakres o OC na kwotę 200 tys. zł, ubezpieczenie wyniesie ich 320,92 zł.

PRZYKŁAD 3

Czteroosobowa rodzina – Marcin z żoną i dwójką dzieci – chcą wyjechać na wakacje. Planują tygodniowy wyjazd do Włoch. Za ubezpieczenie obejmujące koszty leczenia i Assistance na kwotę 200 tys. zł zapłacą 92,71 zł. Po rozszerzeniu zakresu o OC na kwotę 200 tys. zł polisa wyniesie ich 99,84 zł.

Ubezpieczenie podróżne? Bydgoszcz to miasto, gdzie kupisz je bez wychodzenia z domu! Na co jednak zwrócić uwagę?

Dobrze jest wiedzieć, co powinna obejmować polisa podróżna. Bydgoszcz to miasto, w którym planujesz ją zakupić? Oto kilka aspektów, na jakie powinieneś zwrócić szczególną uwagę.

Kupując ubezpieczenie podróżne, możesz być pewien, że zostaniesz objęty ochroną w wielu zakątkach świata. Do wyboru masz wariant Polska, Europa oraz Świat. Pamiętaj, jednak żeby zakupić ubezpieczenie podróżne minimum jeden dzień przed planowanym wyjazdem.

Przed zakupem zastanów się, jaka suma ubezpieczenia będzie w stanie zapewnić Ci wystarczającą pomoc w razie wypadku bądź choroby za granicą. W LINK4 możesz wybrać też dodatkowe pokrycia, które zwiększają zakres jej ochrony. Może to być ochrona mieszkania podczas Twojej nieobecności. Taka polisa chroni mienie pozostawione w mieszkaniu lub domu przed skutkami pożaru i innych zdarzeń losowych jak np. zalanie. Jeśli planujesz podróż samolotem, możesz dodatkowo ubezpieczyć się od opóźnienia bagażu (zagubionego przez linie lotnicze) oraz od opóźnienia lotu. 

Podczas urlopu planujesz nurkować? Zwróć uwagę na to, by nurkowanie wchodziło w zakres polisy i było objęte ochroną przez Twoje ubezpieczenie podróżne. Bydgoszcz to miasto, gdzie z pewnością znajdziesz szkoły, gdzie podszlifujesz swoje umiejętności w tym zakresie. A może masz w planach jazdę na nartach? W takim razie zwróć uwagę, czy sporty zimowe są uwzględnione przez Twoje ubezpieczenie podróżne. Bydgoszcz to miejsce, gdzie możesz zakupić potrzebny sprzęt przed wyjazdem.

Nieważne, gdzie wyjeżdżasz – pamiętaj, by kupić ubezpieczenie turystyczne. Bydgoszcz to miasto, gdzie zrobisz to bez problemu.

Obrazek cta

Polisa podróżna Bydgoszcz, Warszawa, Gdańsk… – nieważne, skąd zaczynasz podróż. Ważne, dokąd jedziesz!

Planujesz jednodniowy wyjazd, a może dwutygodniowe wczasy? Nieważne jak długo będziesz poza granicami kraju, koniecznie wykup ubezpieczenie turystyczne. Bydgoszcz to miasto, gdzie tak jak w każdym mieście w Polsce czeka na Ciebie atrakcyjna oferta.

Chcemy przybliżyć Ci kilka zalet z posiadania polisy turystycznej. Polisa turystyczna chroni przede wszystkim od wydatków związanych z leczeniem. Ubezpieczyciel pokrywa koszty leczenia do sumy ubezpieczenia zawartej w polisie. Oprócz kosztów leczenia gwarantuje też ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW).

W LINK4 możesz wykupić dodatkowe rozszerzenia, które pozwalają na objęcie ochroną bagażu oraz sprzętu sportowego, a także ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym.

Jak kupić korzystne ubezpieczenie turystyczne? Bydgoszcz to miasto, w którym zrobisz to bez wychodzenia z domu!

Planujesz zakupić ubezpieczenie na wyjazd za granicę? Bydgoszcz – jeśli mieszkasz w tym mieście, to skorzystaj z oferty LINK4. 

Zakup polisy podróżnej OC nie jest skomplikowany. Wejdź na stronę www.link4.pl i skorzystaj z Kalkulatora LINK4, dzięki któremu w łatwy sposób przeliczysz swoje ubezpieczenie bez wychodzenia z domu. Możesz też porozmawiać bezpośrednio z konsultantami pod numerem 22 4444444 lub osobiście spotkać się z agentem współpracującym z LINK4. Ubezpieczenie turystyczne – Bydgoszcz to miasto, gdzie zrobisz to szybko i wygodnie.

Marzysz o spokojnym urlopie bez stresu? Przyda Ci się polisa podróżna! Bydgoszcz to tylko jedno z miast, gdzie możesz ją kupić. Jeśli niebawem wybierasz się w podróż, sprawdź ofertę LINK4.

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU PODRÓŻE dostępne są na stronie www.link4.pl.

Przeczytaj podobne wpisy

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21