Kup polisę podróżną w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Wybierasz się w podróż po Polsce lub za granicę? Wykup ubezpieczenie podróżne w LINK4, które ochroni Cię na wypadek niespodziewanych wydarzeń.

Czas czytania: 2 min. 56 sek.
Ubezpieczenie turystyczne – Gdańsk to miasto, gdzie kupisz polisę pokrywającą koszty leczenia w Europie i na Świecie

Wybierasz się w podróż zagranicę? Aby zabezpieczyć się na wypadek niespodziewanych zdarzeń wykup ubezpieczenie turystyczne. Gdańsk to jedno z miast, gdzie można nabyć polisę w LINK4.

Ubezpieczenie turystyczne sprawi, że na wyjeździe będziesz mógł spokojnie odpoczywać. Warto je wykupić, aby nie martwić się kosztami, jeśli zdarzy się, że zachorujesz lub zgubisz bagaż. Co dokładnie obejmuje takie ubezpieczenie podróżne? Gdańsk zapewnia szeroką ofertę polis o różnym zakresie. Obejmuje ona między innymi: ubezpieczenie kosztów leczenia i pomocy Assistance, skutków nieszczęśliwych wypadków lub OC w życiu prywatnym. Dzięki niej możesz zabezpieczyć Twój bagaż i cenny sprzęt sportowy. Ochronę możesz dopasować do rodzaju wyjazdu, który może być krajowy, lub zagraniczny. 

Wyjeżdżając za granicę, możesz ubiegać się o wydanie karty EKUZ, która upoważnia korzystania z bezpłatnej podstawowej opieki medycznej w krajach należących do Unii Europejskiej, a także w Islandii, Liechtensteinie, Szwajcarii czy Norwegii. EKUZ obejmuje jednak jedynie podstawową opiekę w takim zakresie, jaka jest gwarantowana dla mieszkańców kraju, do którego wyjeżdżasz, dlatego mimo wszystko warto kupić ubezpieczenie podróżne.

Ile wynosi cena za ubezpieczenie turystyczne? Gdańsk – ile jego mieszkańcy muszą zapłacić za polisę podróżną?

LINK4 oferuje korzystne ubezpieczenie na wyjazd za granicę. Gdańsk nie różni się pod względem ceny od innych miast w Polsce. Na koszt wpływają bowiem takie czynniki jak m.in. długość pobytu, kierunek podróży, suma ubezpieczenia czy zakres polisy.

Ile może kosztować ubezpieczenie turystyczne? Przedstawiamy przykładowe wyliczenia.

PRZYKŁAD 1

Kasia wybiera się do Francji na 4-dniowy wyjazd. W związku z tym planuje kupić ubezpieczenie, które obejmuje koszty leczenia i Assistance na kwotę 200 tys. zł. Koszt takiej polisy wyniesie ją 22,55 zł. Jeśli zwiększy zakres o OC na kwotę 200 tys. zł, za ubezpieczenie zapłaci jedynie 23,8 zł.

PRZYKŁAD 2

Agata i Wojtek planują dwutygodniowy urlop. Celem ich podróży jest Japonia. Za ubezpieczenie, które uwzględnia koszty leczenia i Assistance na kwotę 300 tys. zł zapłacą 299,53 zł. Gdy dodatkowo dokupią OC na kwotę 200 tys. zł, ubezpieczenie wyniesie ich 320,92 zł.

PRZYKŁAD 3

Marcin i Marta wybierają się do Włoch na tygodniowy wyjazd. Za ubezpieczenie obejmujące koszty leczenia i Assistance na kwotę 200 tys. zł zapłacą 92,71 zł. Zwiększając zakres o OC na kwotę 200 tys. zł, polisa wyniesie ich 99,84 zł.

Ubezpieczenie podróżne? Gdańsk to miasto, gdzie kupisz je bez wychodzenia z domu! Na co jednak zwrócić uwagę?

Jeśli jesteś miłośnikiem wycieczek po Europie albo nawet dalej, wiesz, jak wiele nieoczekiwanych sytuacji może się zdarzyć w podróży. Dlatego przed zakupem polisy, zwróć uwagę na pewne istotne kwestie, np. zakres polisy. Decydując się na poszerzenie ochrony o OC, zapłacisz zaledwie kilka złotych więcej – jest więc to bardzo korzystna opcja.

Ważna jest także suma ubezpieczenia, na jaką ma ono opiewać. Koszty leczenia za granicą często są bardzo wysokie, dlatego warto postawić na odpowiednie ubezpieczenie turystyczne. Gdańsk to miasto, w którym możesz wykupić ubezpieczenie LINK4 nawet bez wychodzenia z domu.

Obrazek cta

Polisa podróżna Gdańsk, Warszawa, Kraków… – nieważne, skąd zaczynasz podróż. Ważne, dokąd jedziesz!

Wakacje kojarzą się z wypoczynkiem. Jednak podczas wyjazdu miejsce mogą mieć też mniej przyjemne zdarzenia. Możesz zostać okradziony lub mieć wypadek – zwłaszcza jeśli jesteś fanem aktywnego spędzania czasu, lubisz zjeżdżać na nartach lub uprawiasz sport. Dlatego warto zadbać o ubezpieczenie na wyjazd za granicę. Gdańsk oferuje pod tym względem wiele możliwości.

Bardzo korzystania jest polisa od LINK4. Zapewni Ci ona pomoc medyczną lub finansową w razie nieprzewidzianych okoliczności. Jak wykupić takie ubezpieczenie podróżne? Gdańsk jest miastem, w którym zrobisz to przez Internet, telefonicznie lub osobiście, spotykając się z agentem.

Jak kupić korzystne ubezpieczenie podróżne? Gdańsk to miasto, w którym zrobisz to bez wychodzenia z domu!

Wiesz już, dlaczego tak ważna jest dobra polisa podróżna. Gdańsk to miasto, w którym znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert. LINK4 zapewnia możliwość zakupu polisy przez Internet. Możesz to zrobić, korzystając z bezpłatnego kalkulatora online. W kilka minut obliczysz wysokość składki i wybierzesz najkorzystniejszy dla Ciebie wariat. Możesz też zadzwonić pod numer 22 4444444 lub osobiście spotkać się z agentem współpracującym z LINK4 i wykupić ubezpieczenie podróżne. Gdańsk to miasto, gdzie zrobisz to szybko i wygodnie.

Zastanawiasz się, ile będziesz musiał wydać na ubezpieczenie turystyczne? Gdańsk jest miastem, w którym ceny są tak samo atrakcyjne jak w całej Polsce. Koszt zależy od celu podróży, liczby osób, długości pobytu, a także opcji dodatkowych. Jeśli interesuje Cię polisa podróżna, Gdańsk jest dobrym miejscem na jej zakup. Kup ubezpieczenie i zapewnij sobie kilka spokojnych dni wypoczynku.

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU PODRÓŻE dostępne są na stronie www.link4.pl.

Przeczytaj podobne wpisy

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21