Kup polisę podróżną w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Wybierasz się w podróż po Polsce lub za granicę? Wykup ubezpieczenie podróżne w LINK4, które ochroni Cię na wypadek niespodziewanych wydarzeń.

Czas czytania: 3 min. 34 sek.
Ubezpieczenie turystyczne – Gorzów Wielkopolski to miasto, gdzie kupisz polisę pokrywającą koszty leczenia w Europie i na Świecie

Jedziesz na krótki urlop do jednego z pięknych europejskich miast? A może udajesz się na dalsze orientalne wakacje poza granice naszego kontynentu? Bez względu na to, gdzie się wybierasz, powinieneś odpowiednio się przygotować i wykupić ubezpieczenie podróżne. Gorzów Wielkopolski to miasto, z którego możesz wyjechać w niejedno ciekawe miejsce.

Jeżeli wybierasz się do krajów Unii Europejskiej, Islandii, Liechtensteinu, Szwajcarii lub Norwegii możesz korzystać z karty EKUZ. Nie zawsze będzie to jednak wystarczające rozwiązanie. Karta EKUZ pozwala korzystać z podstawowej opieki medycznej, jaka w danym kraju jest dostępna bezpłatnie dla jego mieszkańców. Może ona różnić się od opieki, jaką mamy zagwarantowaną w Polsce w ramach NFZ. Poza tym EKUZ nie pokrywa kosztów transportu medycznego do kraju czy usług ratownictwa – z tych powodów warto wykupić ubezpieczenie podróżne. 

Jeśli często podróżujesz za granicę, wiesz, jak wiele może się tam zdarzyć nieprzewidzianych sytuacji. Możesz zgubić bagaż lub zostać okradziony. Dlatego przed wyjazdem zadbaj o ubezpieczenie podróżne. Gorzów Wielkopolski to miasto, w którym łatwo wykupisz atrakcyjną polisę od LINK4. Dzięki temu, jeśli będziesz miał wypadek albo stracisz cenne przedmioty, otrzymasz zwrot kosztów. Możesz także liczyć na pomoc Assistance, zabezpieczenie Twojego bagażu podróżnego lub sprzętu sportowego – w zależności od tego, jaki zakres ochrony wybierzesz.

Ile wynosi cena za ubezpieczenie turystyczne? Gorzów Wielkopolski – ile jego mieszkańcy muszą zapłacić za polisę podróżną?

Ile dokładnie kosztuje ubezpieczenie turystyczne? Gorzów Wielkopolski to miasto, w którym ceny nie różnią się od cen w innych miastach w Polsce. Miejsce zamieszkania nie wpływa na koszt ubezpieczenia. Znaczenie mają jednak kierunek podróży, długość pobytu, liczba ubezpieczonych osób oraz suma ubezpieczenia i jego zakres.

Ile może kosztować ubezpieczenie na wyjazd za granicę? Przedstawiamy przykładowe kwoty.

PRZYKŁAD 1

Kasia wylatuje do Francji na 4 dni. Ubezpieczenie uwzględniające koszty leczenia i Assistance na kwotę 200 tys. zł wyniesie ją 22,55 zł. Gdy rozszerzy zakres o OC na kwotę 200 tys. zł, za polisę zapłaci 23,8 zł.

PRZYKŁAD 2

Wojtek i Agata planują podróż do Japonii. Ma ona trwać 14 dni. Chcą kupić ubezpieczenie, które uwzględnia koszty leczenia i Assistance na kwotę 300 tys. zł. Zapłacą za nie 299,53 zł. Zastanawiają się nad rozszerzeniem zakresu o OC na kwotę 200 tys. zł – wtedy za polisę zapłacą 320,92 zł.

PRZYKŁAD 3

Czteroosobowa rodzina składająca się z dwóch dorosłych i dwójki dzieci planuje wyjazd do Włoch na 7 dni. Polisa obejmująca koszty leczenia i Assistance na kwotę 200 tys. zł będzie kosztować 92,71 zł. Gdy zdecydują się dodatkowo na OC na kwotę 200 tys. zł, koszt ubezpieczenia wyniesie 99,84 zł.

Ubezpieczenie podróżne? Gorzów Wielkopolski to miasto, gdzie kupisz je bez wychodzenia z domu! Na co jednak zwrócić uwagę?

Zanim zdecydujesz się na konkretną polisę, zastanów się, jaki zakres ochrony będzie dla Ciebie optymalny. Ubezpieczenie turystyczne w LINK4 może obejmować koszty leczenia i pomoc assistance, OC w życiu prywatnym czy koszty odwołania uczestnictwa w imprezie turystycznej. Możesz też ubezpieczyć bagaż czy sprzęt sportowy.

Wybierając ubezpieczenie, zastanów się też, czy zamierasz uprawiać jakieś aktywności. Jeżeli planujesz jeździć na nartach, postaw na taką polisę, która będzie uwzględniała sporty zimowe. W LINK4 możesz liczyć na ochronę również w przypadku m.in. jazdy na łyżwach czy na snowboardzie. A może zamierzasz uprawiać sporty ekstremalne, takie jak wspinaczka wysokogórska? W takiej sytuacji również możesz rozszerzyć zakres polisy.

Pamiętaj, że koszty leczenia za granicą mogą być naprawdę wysokie, dlatego zastanów się też, na jaką sumę ma opiewać Twoje ubezpieczenie turystyczne. Gorzów Wielkopolski to miasto, gdzie wygodnie wykupisz polisę dopasowaną do Twoich potrzeb. Możesz to zrobić online, telefonicznie lub osobiście, spotykając się z agentem współpracującym z LINK4.

Obrazek cta

Polisa podróżna Gorzów Wielkopolski, Kraków, Wrocław… – nieważne, skąd zaczynasz podróż. Ważne, dokąd jedziesz!

Dlaczego warto kupić ubezpieczenie na wyjazd za granicę? Gorzów Wielkopolski to miasto, z którego możesz ruszyć w podróż do różnych krajów, a w każdym z nich przyda Ci się ochrona. Mimo że wyjazd kojarzy się z wypoczynkiem lub eksplorowaniem okolicy, to mogą spotkać Cię sytuacje, kiedy będziesz potrzebował finansowego wsparcia. Kradzież bagażu, wypadek czy nagła choroba to tylko kilka zdarzeń, jakie mogą Ci się przytrafić. Jeśli do tego preferujesz aktywną formę wypoczynku, uprawiasz ekstremalne sporty, nurkujesz lub jeździsz na nartach, nietrudno o uraz. Jak wiadomo, koszty hospitalizacji za granicą często są bardzo wysokie, dlatego warto zadbać o ubezpieczenie turystyczne. Gorzów Wielkopolskito miasto, w którym możesz kupić polisę od LINK4.

Jak kupić korzystne ubezpieczenie turystyczne? Gorzów Wielkopolski to miasto, w którym zrobisz to bez wychodzenia z domu!

Mamy nadzieję, że wiesz już, dlaczego tak ważna jest polisa podróżna. Gorzów Wielkopolski to duże miasto, w którym masz kilka możliwości jej zakupu. Możesz zrobić to online za pośrednictwem praktycznego Kalkulatora LINK4. Pozwoli Ci on w kilka minut obliczyć wysokość składki. Możesz także zadzwonić pod numer 22 444 44 44 lub osobiście spotkać się z agentem współpracującym z LINK4, by kupić ubezpieczenie na wyjazd za granicę. Gorzów Wielkopolski to miasto, gdzie znajdziesz naszych agentów.

Ile może kosztować polisa podróżna? Gorzów Wielkopolski to miasto, w którym ceny nie różnią się od innych miast w Polsce. Koszt zależy to od czynników takich jak kierunek podróży, liczba osób podróżujących, długość pobytu czy suma ubezpieczenia i jego zakres.


Jeśli chcesz kupić ubezpieczenie turystyczne, Gorzów Wielkopolski jest do tego dobrym miejscem. Skontaktuj się z nami przez Internet, telefonicznie lub osobiście i wybierz dla siebie ubezpieczenie podróżne. Gorzów Wielkopolski to miasto, z którego możesz rozpocząć swoją podróż.

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU PODRÓŻE dostępne są na stronie www.link4.pl.

Przeczytaj podobne wpisy

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21