Kup polisę podróżną w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Wybierasz się w podróż po Polsce lub za granicę? Wykup ubezpieczenie podróżne w LINK4, które ochroni Cię na wypadek niespodziewanych wydarzeń.

Czas czytania: 3 min. 29 sek.
Ubezpieczenie turystyczne – Katowice to miasto, gdzie kupisz polisę pokrywającą koszty leczenia w Europie i na Świecie

Wczasy w słonecznych Włoszech, Hiszpanii czy Turcji… – brzmi kusząco, prawda? Nie zapomnij, aby wykupić dla siebie ubezpieczenie turystyczne. Katowice to jedno z wielu miast w ofercie LINK4 – polisę podróżną kupisz online, telefonicznie lub osobiście.

Gdy wybierasz się za granicę, przyda Ci się karta EKUZ. Jest ona jednak ważna tylko w państwach należących do Unii Europejskiej oraz w Islandii, Liechtensteinie, Szwajcarii czy Norwegii. W pozostałych krajach koszty leczenia będziesz musiał pokryć z własnej kieszeni. Ponadto karta EKUZ nie zapewnia pomocy finansowej w takich sytuacjach jak transport medyczny do kraju czy usługi ratownictwa. Poza tym EKUZ zapewnia opiekę w takim zakresie, w jakim mają ją bezpłatnie mieszkańcy kraju, do którego się wybierasz. Zakres ten może różnić się od tego gwarantowanego w Polsce na NFZ. 

Warto zatem kupić ubezpieczenie podróżne. Katowice to miasto, z którego możesz wyruszyć w różne zakątki świata. W LINK4 polisa w zależności od wybranego zakresu może obejmować koszty leczenia i Assistance, OC, NNW, a nawet ochronę Twojego Bagażu czy sprzętu sportowego.

Ile wynosi cena za ubezpieczenie turystyczne? Katowice – ile mieszkańcy muszą zapłacić za polisę podróżną?

Chcesz dowiedzieć się, ile dokładnie kosztuje polisa podróżna? Katowice to miasto, gdzie cena jest taka sama jak w każdym innym mieście w Polsce. Cena jest bowiem uzależniona od miejsca docelowego, w którym planujesz odpocząć, liczby dni, sumy ubezpieczenia oraz dodatkowych rozszerzeń – o ile zechcesz z nich skorzystać.

Chcesz dokładnie wiedzieć, ile może kosztować ubezpieczenie na wyjazd za granicę? Zobacz to na przykładach!

PRZYKŁAD 1

Kasia planuje wybrać się w samotną podróż do Francji na 4 dni. Planuje kupić polisę uwzględniającą koszty leczenia i Assistance na kwotę 200 tys. zł – zapłaci za nią 22,55 zł. Gdy rozszerzy zakres ubezpieczenia o OC na kwotę 200 tys. zł, zapłaci 23,8 zł.

PRZYKŁAD 2

Wojtek i Agata to małżeństwo, które planuje 14-dniowy urlop. Celem ich podróży jest Japonia. Chcą kupić ubezpieczenie obejmujące koszty leczenia i Assistance na kwotę 300 tys. zł. W takim wypadku zapłacą 299,53 zł. Gdy rozszerzą zakres o OC na kwotę 200 tys. zł, wtedy ubezpieczenie będzie kosztować 320,92 zł.

PRZYKŁAD 3

Marcin i Marta wybierają się wraz z dwójką dzieci na tygodniowy urlop do Włoch. Chcą kupić ubezpieczenie na wyjazd za granicę. Katowice to miasto, z którego wylatują – jednak nie ma to żadnego wpływu na cenę polisy. Za ubezpieczenie obejmujące koszty leczenia i Assistance na kwotę 200 tys. zł zapłacą 92,71 zł. Rozszerzając zakres OC na kwotę 200 tys. zł, polisa wyniesie ich 99,84 zł.

Ubezpieczenie podróżne? Katowice to miasto, gdzie kupisz je bez wychodzenia z domu! Na co jednak zwrócić uwagę?

Wyruszasz za granicę i potrzebna Ci polisa podróżna? Katowice to miasto, z którego rozpoczynasz swoją podróż? Przed zakupem ubezpieczenia zwróć przede wszystkim uwagę na jego zakres – możesz dodatkowo wykupić ochronę bagażu czy sprzętu sportowego.

Zastanów się też, czy planujesz uprawiać jakieś aktywności, które powinny zostać objęte ochroną przez Twoje ubezpieczenie podróżne. Katowice to miasto, gdzie możesz na przykład nauczyć się nurkować, a potem wykorzystać tę umiejętność podczas wyjazdu na wakacje. A może planujesz jeździć na nartach? W tej sytuacji również zwróć uwagę, czy właśnie taki zakres ochrony obejmuje Twoje ubezpieczenie podróżne. Katowice to miejsce, gdzie możesz wyposażyć się w niezbędny sprzęt do jazdy na nartach.

Kupując polisę, ważna jest też suma ubezpieczenia. Warto wybrać wyższą sumę, aby czuć się bezpieczniej np. w sytuacji, gdy konieczne byłoby leczenie za granicą – a to w wielu krajach jest bardzo drogie. Ponadto ubezpieczenie podróżne możesz rozszerzyć o dodatkowe opcje. Jedną z nich jest ochrona mieszkania podczas Twojej nieobecności. Możesz także wykupić ubezpieczenie OC, które pokryje koszty, gdy wyrządzisz komuś szkodę. Dobrze zatem postawić na kompleksowe ubezpieczenie turystyczne. Katowice to miasto, gdzie polisę kupisz bez problemu.

Obrazek cta

Polisa podróżna Katowice, Kraków, Warszawa… – nieważne, skąd zaczynasz podróż. Ważne, dokąd jedziesz!

Czy wiesz, dlaczego warto wykupić ubezpieczenie turystyczne? Katowice to miasto, z którego możesz rozpocząć podróż do wielu krajów, a w każdym z nich dodatkowa ochrona może okazać się na wagę złota.

Kupując ubezpieczenie w LINK4, możesz otrzymać pomoc medyczną w razie choroby czy nawet bólu zęba. Możesz też liczyć na pokrycie kosztów podstawowego leczenia w placówkach medycznych, co jest przydatne, szczególnie jeśli w danym państwie nie obowiązuje EKUZ.

Przynajmniej jeden dzień przed planowaną podróżą ubezpiecz się na wypadek przykrych zdarzeń losowych. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się bezstresowym wyjazdem.

Jak kupić korzystne ubezpieczenie turystyczne? Katowice to miasto, w którym zrobisz to bez wychodzenia z domu!

Chcesz szybko kupić ubezpieczenie na wyjazd za granicę? Katowice to miasto, gdzie ceny są równie atrakcyjne jak w innych miejscach w Polsce. Aby wykupić ubezpieczenie, wejdź na stronę www.link4.pl. Tam znajdziesz prosty Kalkulator LINK4. Korzystając z niego, wyliczysz wysokość składki. Możesz też porozmawiać bezpośrednio z konsultantami pod numerem 22 4444444 lub osobiście spotkać się z agentem współpracującym z LINK4, aby wykupić ubezpieczenie turystyczne. Katowice to miasto, gdzie znajdziesz naszych agentów.

Podsumowując, bez względu na to, gdzie jedziesz, przyda Ci się polisa podróżna. Katowice jako miejsce zamieszkania nie będą miały wpływu na cenę. Liczy się m.in. kierunek i długość pobytu oraz zakres i suma ubezpieczenia. Polisa zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa w trakcie podróży. Jeśli chcesz kupić ubezpieczenie turystyczne, Katowice są miejscem, gdzie zrobisz to nawet bez wychodzenia z domu.

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU PODRÓŻE dostępne są na stronie www.link4.pl.

Przeczytaj podobne wpisy

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21