Kup polisę podróżną w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Wybierasz się w podróż po Polsce lub za granicę? Wykup ubezpieczenie podróżne w LINK4, które ochroni Cię na wypadek niespodziewanych wydarzeń.

Czas czytania: 3 min. 26 sek.
Ubezpieczenie turystyczne – Kielce to miasto, gdzie kupisz polisę pokrywającą koszty leczenia w Europie i na Świecie

Planujesz w najbliższym czasie odwiedzić jedno z pięknych miast europejskich? A może wybierasz się jeszcze dalej? W takim razie warto zabezpieczyć się na wypadek różnych niespodziewanych zdarzeń. Postaw na odpowiednie ubezpieczenie turystyczne! Kielce to miasto, w którym nabędziesz korzystną polisę od LINK4.

Ubezpieczenie podróżne zapewnia bezpieczny wypoczynek podczas podróży. Warto je kupić, ponieważ dzięki niemu zabezpieczysz się m.in. na wypadek choroby lub utraty bagażu. Co dokładnie obejmuje takie ubezpieczenie podróżne? Kielce, Warszawa czy Kraków – bez względu na to, gdzie mieszkasz, możesz liczyć na ciekawą ofertę od LINK4. W zależności od tego, na jaki zakres postawisz w razie wypadku możesz otrzymać pomoc Assistance lub zwrot kosztów leczenia. Zabezpieczysz też Twój bagaż oraz sprzęt sportowy. Polisa obejmuje także OC w życiu prywatnym. Możesz wybrać wariat ubezpieczenia dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. 

Wybierając się zagranicę, możesz też korzystać z karty EKUZ – dzięki niej zyskasz możliwość korzystania z bezpłatnej podstawowej opieki medycznej w krajach, które należą do Unii Europejskiej, a także w Islandii, Liechtensteinie, Szwajcarii czy Norwegii. W pozostałych państwach koszty podstawowego leczenia musisz pokryć z własnej kieszeni. Ponadto EKUZ obejmuje jedynie opiekę w takim zakresie, jaka jest gwarantowana dla mieszkańców kraju, do którego wyjeżdżasz, dlatego warto postawić na ubezpieczenie podróżne.

Ile wynosi cena za ubezpieczenie podróżne? Kielce – ile mieszkańcy muszą zapłacić za polisę podróżną?

Zastanawiasz się, ile wyniesie Cię ubezpieczenie na wyjazd za granicę? Kielce nie odbiegają ceną od innych miast w Polsce – koszt polisy jest wszędzie taki sam, ale może różnić się w zależności od tego, gdzie i na ile dni jedziesz, ile osób ubezpieczasz oraz jaką sumę i zakres ubezpieczenia wybierasz.

Ile zatem kosztuje ubezpieczenie turystyczne w LINK4? Przedstawiamy przykładowe wyliczenia!

PRZYKŁAD 1

Kasia w tym roku chce zwiedzić Francję. Planuje podróż, która będzie trwała 4 dni. W związku z tym chce kupić ubezpieczenie obejmujące koszty leczenia i Assistance na kwotę 200 tys. zł. Taka polisa to koszt wysokości 22,55 zł. Jeśli zwiększy zakres o OC na kwotę 200 tys. zł, ubezpieczenie wyniesie ją 23,8 zł.

PRZYKŁAD 2

Agata i Wojtek wybierają się na urlop do Japonii. Ich wycieczka będzie trwała 14 dni. Za ubezpieczenie uwzględniające koszty leczenia i Assistance na kwotę 300 tys. zł zapłacą 299,53 zł. Po rozszerzeniu zakresu o OC na kwotę 200 tys. zł ubezpieczenie wyniesie ich 320,92 zł.

PRZYKŁAD 3

Rodzina składająca się z dwóch dorosłych i dwójki dzieci planuje tygodniowy wyjazd do Włoch. Za ubezpieczenie obejmujące koszty leczenia i Assistance na kwotę 200 tys. zł zapłacą 92,71 zł. Wybierając dodatkowo OC na kwotę 200 tys. zł, polisa wyniesie ich 99,84 zł.

Ubezpieczenie podróżne? Kielce to miasto, gdzie kupisz je bez wychodzenia z domu! Na co jednak zwrócić uwagę?

Jeśli lubisz podróżować po Europie lub poza nią, wiesz, jak wiele nieoczekiwanych sytuacji może się wydarzyć w trakcie wyjazdu. Dlatego przed wykupieniem ubezpieczenia zwróć uwagę na aspekty, które mogą mieć wpływ na wypłatę ewentualnego odszkodowania, takie jakzakres ochrony. Warto poszerzyć go o OC. Cena polisy będzie wówczas o kilka złotych wyższa, jednak zapewnisz sobie ochronę finansową, jeśli wyrządzisz komuś szkodę.

Istotna jest także suma ubezpieczenia – to, ile ona wyniesie, zależy od Ciebie. Zwróć jednak uwagę, że koszty leczenia za granicą mogą być bardzo wysokie, dlatego zastanów się, na jaką kwotę ma opiewać Twoje ubezpieczenie podróżne.

Podczas wyjazdu planujesz nurkować? W LINK4 możesz rozszerzyć zakres o ochronę obejmującą właśnie nurkowanie. A może masz w planach jazdę na nartach lub snowboardzie? Twoja polisa również może obejmować sporty zimowe – wybierz zatem odpowiednio dopasowane do Twoich potrzeb ubezpieczenie podróżne. Kielce to miasto, w którym kupisz je z łatwością.

Obrazek cta

Polisa podróżna Kielce, Warszawa, Wrocław… – nieważne, skąd zaczynasz podróż. Ważne, dokąd jedziesz!

Na urlopie zdarzyć się mogą nieprzyjemne wydarzenia, takie jak kradzież lub wypadki. Na urazy szczególnie narażeni są fani narciarstwa lub sportowcy. Uszkodzeniu może też ulec wartościowy sprzęt sportowy lub elektroniczny. Dlatego dobrze jest zadbać o ubezpieczenie podróżne. Kielce oferują pod tym względem wiele możliwości.

Polisa od LINK4 zapewni Ci pomoc finansową i medyczną w razie wypadku, kradzieży lub innych nieprzewidzianych okoliczności. Jak wykupić takie ubezpieczenie na wyjazd za granicę? Kielce to miasto, w którym zrobisz to online, telefonicznie lub osobiście, spotykając się z agentem.

Jak kupić korzystne ubezpieczenie turystyczne? Kielce to miasto, w którym zrobisz to bez wychodzenia z domu!

Wiesz już, dlaczego warto wykupić ubezpieczenie turystyczne. Kielce to miasto, w którym możesz to zrobić na kilka sposobów. Na przykład możesz skorzystać z bezpłatnego kalkulatora na stronie LINK4. Pozwoli Ci on w kilka minut obliczyć wysokość składki i wybrać najkorzystniejszą polisę. Jeśli wolisz bezpośrednio porozmawiać z naszymi konsultantami, zadzwoń pod numer 22 4444444. Możesz też osobiście wykupić ubezpieczenie turystyczne. Kielce to miasto, w którym możesz spotkać się z agentem współpracującym z LINK4.

Wiesz już, jak wykupić ubezpieczenie oraz ile może kosztować polisa podróżna. Kielce to miasto, gdzie ceny są takie same jak w każdym innym mieście. Liczy się to, dokąd jedziesz, na ile dni oraz jaką sumę i zakres ubezpieczenia wybierzesz.

Interesuje Cię polisa podróżna? Kielce zapewniają wygodne połączenia lotnicze do wielu miast w Europie i poza nią, dlatego warto z nich skorzystać. Wykup polisę już dzisiaj i zapewnij sobie kilka dni słonecznych wakacji!

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU PODRÓŻE dostępne są na stronie www.link4.pl.

Przeczytaj podobne wpisy

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21