Kup polisę podróżną w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Wybierasz się w podróż po Polsce lub za granicę? Wykup ubezpieczenie podróżne w LINK4, które ochroni Cię na wypadek niespodziewanych wydarzeń.

Czas czytania: 3 min. 50 sek.
Ubezpieczenie turystyczne – Kraków to miasto, gdzie kupisz polisę pokrywającą koszty leczenia w Europie i na Świecie

Niebawem planujesz zagraniczną podróż? A może szykujesz się na wyjazd nad polskie morze lub w góry? Koniecznie wykup dla siebie i swoich bliskich korzystne ubezpieczenie turystyczne. Kraków to jedno z miast, gdzie nabędziesz polisę podróżną od LINK4.

Wyjeżdżając za granicę, możesz ubiegać się o wydanie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego, w skrócie EKUZ. Upoważnia ona do korzystania z bezpłatnej podstawowej opieki medycznej w krajach, które należą do Unii Europejskiej oraz w Islandii, Liechtensteinie, Szwajcarii czy Norwegii. Mimo wszystko warto jednak kupić ubezpieczenie turystyczne, ponieważ EKUZ nie uwzględnia m.in. transportu medycznego do kraju, usługi ratownictwa czy OC w życiu prywatnym. Co więcej, EKUZ zapewni nam jedynie opiekę w takim zakresie, w jakim mają ją bezpłatnie mieszkańcy kraju, do którego wyjeżdżamy, a ta jest inna niż gwarantowana w Polsce przez NFZ. Ubezpieczenie podróżne będzie więc dodatkowym zabezpieczeniem na wypadek wielu nieprzewidzianych sytuacji.

Chcesz wiedzieć, ile dokładnie kosztuje polisa podróżna? Kraków nie różni się cenami od innych miast w Polsce. Kwota za ubezpieczenie podróżne wszędzie jest taka sama – lokalizacja nie ma tu znaczenia. Ubezpieczenie podróżne (Kraków) dostępne w ofercie LINK4 pozwoli Ci cieszyć się z upragnionego urlopu. Będziesz czuć się spokojniej w przypadku takich sytuacji jak utrata bagażu, nagła choroba czy wypadek. W razie problemów otrzymasz natychmiastową pomoc.

Ile wynosi cena za ubezpieczenie turystyczne? Kraków – ile jego mieszkańcy muszą zapłacić za polisę podróżną?

Zastanawiasz się, ile będziesz musiał zapłacić za ubezpieczenie na wyjazd za granicę? Kraków to miejsce Twojego zamieszkania? Wysokość składki uzależniona jest od tego, gdzie i na ile dni wyjeżdżasz, a nie od tego, gdzie mieszkasz. Cena za polisę jest bowiem taka sama w każdym mieście. Wpływ na jej wysokość ma również suma ubezpieczenia oraz jego zakres. Polisa może obejmować koszty leczenia i assistance, OC, NNW, a nawet ochronę Twojego Bagażu. Aby poznać dokładny koszt, możesz skorzystać z Kalkulatora LINK4.

To, ile może kosztować ubezpieczenie na wyjazd za granicę, pokażemy na przykładach.

PRZYKŁAD 1

Kasia planuje samotną podróż do Francji. Wyjeżdża na 4 dni. Interesuje ją ubezpieczenie uwzględniające koszty leczenia i Assistance na kwotę 200 tys. zł. Za taką polisę zapłaci jedynie 22,55 zł. Zwiększając zakres o OC na kwotę 200 tys. zł, za ubezpieczenie zapłaci 23,8 zł.

PRZYKŁAD 2

Wojtek wraz ze swoją żoną Agatą wybiera się na 14-dniowy urlop do Japonii. Chcą kupić ubezpieczenie obejmujące koszty leczenia i Assistance na kwotę 300 tys. zł. Polisa wyniesie ich 299,53 zł. Zastanawiają się nad rozszerzeniem zakresu o OC na kwotę 200 tys. zł – wtedy za ubezpieczenie zapłacą 320,92 zł.

PRZYKŁAD 3

Marcin z żoną i dwójką dzieci planują tygodniowy wyjazd do Włoch. Za ubezpieczenie obejmujące koszty leczenia i Assistance na kwotę 200 tys. zł zapłacą 92,71 zł. Gdy rozszerzą zakres o OC na kwotę 200 tys. zł, polisa wyniesie ich 99,84 zł.

Ubezpieczenie podróżne? Kraków to miasto, gdzie kupisz je bez wychodzenia z domu! Na co jednak zwrócić uwagę?

Interesuje Cię dobra polisa podróżna? Kraków to miasto, w którym planujesz ją zakupić? Zanim tego dokonasz, koniecznie zwróć uwagę na kilka istotnych szczegółów. 

W LINK4 masz do wyboru kilka wariantów ubezpieczenia podróżnego: Polska, Europa i basen Morza Śródziemnego oraz wariant Świat. Dobre ubezpieczenie podróżne Kraków to niejedyne miejsce, gdzie je kupisz –będzie chronić Cię w każdym zakątku globu. Bardzo ważny jest sam zakres ochrony, powinien być jak najszerszy, abyś mógł czuć się bezpieczenie. 

Podczas urlopu planujesz nurkować? Zwróć uwagę na to, by nurkowanie wchodziło w zakres polisy i było objęte ochroną przez Twoje ubezpieczenie podróżne. Kraków jest miastem, gdzie znajdziesz wiele szkół, które oferują kursy dla osób rozpoczynających przygodę z nurkowaniem. Zastanów się, bo być może warto skorzystać z nich przed wyjazdem. A może masz w planach jazdę na nartach lub snowboardzie? Zadbaj o to, by sporty zimowe wchodziły w zakres polisy.

Kupując ubezpieczenie podróżne, Kraków jako lokalizacjanie będzie miał wpływu na cenę. Musisz za to określić sumę, na jaką ma opiewać ubezpieczenie. To od Ciebie zależy, jaka kwota będzie dla Ciebie wystarczająca. Miej na uwadze to, że koszty związane z korzystaniem z pomocy medycznej za granicą mogą być naprawdę wysokie. Warto zapłacić nieco więcej za polisę, ale zabezpieczyć się na wyższą kwotę czy też na większą liczbę sytuacji.

Obrazek cta

Polisa podróżna Kraków, Warszawa, Gdańsk… – nieważne, skąd zaczynasz podróż. Ważne, dokąd jedziesz!

Niezależnie od tego, jak duże masz doświadczenie w podróżowaniu za granicę, za każdym razem warto wykupić ubezpieczenie turystyczne. Kraków to jedno z miast, gdzie kupisz polisę w LINK4.

Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie turystyczne? Pierwszą i najważniejszą korzyścią ubezpieczenia turystycznego jest pomoc medyczna w przypadku nagłej choroby lub wypadku oraz pokrycie kosztów leczenia w placówkach medycznych. Ubezpieczyciel pomoże zorganizować także transport medyczny do Polski karetką lub wyspecjalizowanym ambulansem lotniczym.

Decydując się na polisę OC, możesz liczyć na zwrot kosztów za spowodowane szkody w czasie podróży – na przykład kiedy Twoje dziecko rozbije komuś szybę lub zarysuje auto albo na stoku wpadniesz na narciarza i uszkodzisz jego sprzęt sportowy.

Jak kupić korzystne ubezpieczenie turystyczne? Kraków to miasto, w którym zrobisz to bez wychodzenia z domu!

Nie wiesz, gdzie i jak zakupić ubezpieczenie na wyjazd za granicę? Kraków to miasto, z którego możesz polecieć w różne zakątki świata, dlatego przyda Ci się dobra polisa podróżna. Skorzystaj z oferty przygotowanej przez LINK4.

Już dziś, zachęcamy Cię do skorzystania z Kalkulatora LINK4, dzięki któremu w łatwy sposób przeliczysz swoje ubezpieczenie bez wychodzenia z domu. Możesz też porozmawiać bezpośrednio z konsultantami pod numerem 22 4444444 lub osobiście spotkać się z agentem współpracującym z LINK4. Jeśli chcesz kupić ubezpieczenie turystyczne,Kraków umożliwi Ci zrobienie tego w dosłownie kilka chwil.

Polisa podróżna – Kraków to tylko jedno z miast, gdzie ją kupisz – uchroni Cię przed wieloma niespodziewanymi zdarzeniami. Pomoc medyczna, transport ambulatoryjny do kraju to tylko niektóre usługi wchodzące w jej skład. Ubezpieczenie turystyczne możesz kupić w korzystnej cenie w LINK4.

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU PODRÓŻE dostępne są na stronie www.link4.pl.

Przeczytaj podobne wpisy

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21