Kup polisę podróżną w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Wybierasz się w podróż po Polsce lub za granicę? Wykup ubezpieczenie podróżne w LINK4, które ochroni Cię na wypadek niespodziewanych wydarzeń.

Czas czytania: 3 min. 7 sek.
Ubezpieczenie turystyczne – Łódź to miasto, gdzie kupisz polisę pokrywającą koszty leczenia w Europie i na Świecie

Wybierasz się na urlop do Wenecji, na narty do Szwajcarii, a może planujesz wypoczynek w słonecznym Egipcie? W każdym przypadku warto wykupić ubezpieczenie podróżne. Łódź to jedno z miast, w których możesz nabyć polisę od LINK4 w bardzo korzystnej cenie.

Czasem dobrze jest się oderwać od obowiązków i odpocząć na słonecznej plaży. Jednak na wakacjach też zdarzają się wypadki. Możesz stracić bagaż albo złamać nogę na nartach, dlatego warto wykupić ubezpieczenie na wyjazd za granicę. Łódź to miasto, w którym możesz nabyć atrakcyjną polisę od LINK4. Jeśli zdarzy Ci się wypadek albo zostaniesz okradziony, otrzymasz zwrot kosztów leczenia i pomoc Assistance. Możesz zabezpieczyć Twój bagaż podróżny i sprzęt sportowy. W LINK4 wybierzesz wariant ubezpieczenia dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. 

Wyjeżdżając za granicę, możesz ubiegać się o wydanie karty EKUZ. Dzięki niej możesz skorzystać z podstawowej opieki medycznej w państwach należących do Unii Europejskiej oraz w Islandii, Liechtensteinie, Szwajcarii czy Norwegii. W pozostałych krajach koszty opieki medycznej będziesz musiał pokryć z własnej kieszeni. Ponadto karta EKUZ nie obejmuje transportu medycznego do kraju, usługi ratownictwa czy OC w życiu prywatnym. Warto zatem kupić ubezpieczenie turystyczne.

Ile wynosi cena za ubezpieczenie turystyczne? Łódź – ile jej mieszkańcy muszą zapłacić za polisę podróżną?

Ile dokładnie kosztuje polisa podróżna? Łódź zapewnia połączenia lotnicze do wielu krajów w Europie. Nieważne jednak skąd wyjeżdżasz, a jaki jest Twój cel podróży. Inne czynniki mające wpływ na cenę polisy to: długość pobytu, liczba podróżujących, suma ubezpieczenia oraz jego zakres. Aby poznać dokładny koszt, możesz skorzystać z Kalkulatora LINK4.

Za pomocą poniższych przykładów pokażemy Ci, ile wyniesie ubezpieczenie turystyczne na wyjazd za granicę. Łódź jako miejsce zamieszkania nie będzie miała wpływu na cenę.

PRZYKŁAD 1

Kasia planuje 4- dniowe, samotne wakacje we Francji. Chce kupić ubezpieczenie na kwotę 200 tys. zł uwzględniające koszty leczenia i Assistance. Koszt tej polisy wyniesie 22,55 zł, a w przypadku zwiększenia zakresu OC do kwoty 200 tys. zł, będzie to jedynie 23,8 zł.

PRZYKŁAD 2

Wojtek i Agata chcą polecieć na 14-dniowy urlop do Japonii. Zamierzają kupić ubezpieczenie obejmujące koszty leczenia i Assistance na kwotę 300 tys. zł. W tym wypadku polisa wyniesie ich 299,53 zł. Małżeństwo zastanawia się też nad rozszerzeniem zakresu o OC na kwotę 200 tys. zł – wtedy za ubezpieczenie zapłacą 320,92 zł.

PRZYKŁAD 3

Czteroosobowa rodzina – Marcin, Marta i ich dwójka dzieci – planuje wyjazd do Włoch na okres 7 dni. Za ubezpieczenie, w którego zakres wchodzą koszty leczenia i Assistance na kwotę 200 tys. zł, zapłacą 92,71 zł. Przy rozszerzeniu zakresu OC na kwotę 200 tys. zł, polisa wyniesie jedynie 99,84 zł.

Ubezpieczenie podróżne? Łódź to miasto, gdzie kupisz je bez wychodzenia z domu! Na co jednak zwrócić uwagę?

Zanim wykupisz ubezpieczenie, zwróć uwagę na pewne kwestie, które mogą wpłynąć na wypłatę ewentualnego odszkodowania. Jedną z ważniejszych rzeczy jest suma, na jaką ma opiewaćubezpieczenie podróżne – Łódź to miasto, w którym załatwisz ubezpieczenie szybko i sprawnie. Zastanów się, tylko jaka kwota będzie dla Ciebie wystarczającym zabezpieczeniem np. na wypadek konieczności pokrycia kosztów leczenia – a te za granicą mogą być naprawdę wysokie.

Zastanów się też, jaki zakres ochrony wybrać. Możesz ubezpieczyć dodatkowo m.in. swój bagaż czy sprzęt sportowy. Jeżeli planujesz jeździć na nartach, warto wybrać polisę obejmującą tę aktywność. A może planujesz nurkować? W LINK4 możesz ubezpieczyć się także w razie, gdyby w wyniku tej aktywności zdarzył Ci się nieszczęśliwy wypadek lub kontuzja.

Obrazek cta

Polisa podróżna Łódź, Kraków, Warszawa… – nieważne, skąd zaczynasz podróż. Ważne, dokąd jedziesz! Poznaj zalety ubezpieczenia

Nieprzyjemne zdarzenia, takie jak kradzieże lub wypadki, mogą przydarzyć się każdemu podczas zagranicznych wakacji. Miłośnicy narciarstwa lub sportowcy są szczególnie narażeni na kontuzje. Uszkodzeniu może ulec również cenny sprzęt sportowy lub elektroniczny. Dlatego dobrze jest zadbać o ubezpieczenie turystyczne. Łódźdaje w tym zakresie wiele możliwości. Polisa od LINK4 zapewnia pomoc finansową i medyczną w razie wypadku, kradzieży lub innych nieprzewidzianych okoliczności.

Jak kupić korzystne ubezpieczenie turystyczne? Łódź to miasto, w którym zrobisz to bez wychodzenia z domu!

Warto wykupić ubezpieczenie podróżne. Łódź to duże miasto, w którym możesz osobiście spotkać się z agentem LINK4. Polisę można także wykupić, dzwoniąc pod numer 22 4444444, a także online, korzystając z bezpłatnego Kalkulatora. To praktyczne narzędzie od LINK4 pozwoli Ci w kilka minut obliczyć wysokość składki. Wygodnie wybierzesz idealne do Twoich potrzeb ubezpieczenie podróżne. Łódź zapewnia wiele możliwości jego zakupu.

Ile kosztuje polisa podróżna? Łódź to miasto, w którym ceny są takie same jak w innych miastach w Polsce. Dokładna cena uzależniona jest od wielu czynników, takich jak: miejsce wyjazdu, liczba osób, długość pobytu, a także opcje dodatkowe. Skontaktuj się z nami i poznaj wysokość ubezpieczenia dopasowanego do Twoich potrzeb!

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU PODRÓŻE dostępne są na stronie www.link4.pl.

Przeczytaj podobne wpisy

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21