Kup polisę podróżną w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Wybierasz się w podróż po Polsce lub za granicę? Wykup ubezpieczenie podróżne w LINK4, które ochroni Cię na wypadek niespodziewanych wydarzeń.

Czas czytania: 3 min. 7 sek.
Ubezpieczenie turystyczne – Lublin to miasto, gdzie kupisz polisę pokrywającą koszty leczenia w Europie i na Świecie

Polska to piękny kraj. Planujesz wyjazd w góry, nad polskie morze czy mazurskie jeziora? A może ruszasz dalej – do Włoch, Hiszpanii czy Turcji? Koniecznie wykup dla siebie ubezpieczenie turystyczne. Lublin – w tym mieście możesz kupić polisę podróżną LINK4.

Jeśli wybierasz się za granicę, możesz ubiegać się o wydanie karty EKUZ, która pozwala na korzystanie z podstawowej opieki medycznej w krajach należących do Unii Europejskiej oraz w Islandii, Liechtensteinie, Szwajcarii czy Norwegii. W pozostałych państwach za podstawową opiekę medyczną będziesz musiał zapłacić sam, dlatego warto w takiej sytuacji mieć ubezpieczenie turystyczne. Poza tym karta EKUZ nie obejmuje m.in. transportu medycznego do kraju czy usługi ratownictwa. Co więcej, zakres opieki może być inny niż w Polsce – EKUZ zapewnia taką opiekę, jaką mają bezpłatnie mieszkańcy kraju, do którego wyjeżdżasz.

Ile wynosi cena za ubezpieczenie turystyczne? Lublin – ile jego mieszkańcy muszą zapłacić za polisę podróżną?

Chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje polisa podróżna? Lublin to miasto, gdzie ceny za ubezpieczenie turystyczne będą takie same jak w całej Polsce. Koszt zależy bowiem od długości pobytu, miejsca podróży czy zakresu ochrony. Wpływ ma także wybrana przez Ciebie suma ubezpieczenia.

Na przykładach pokażemy Ci, ile może kosztować ubezpieczenie turystyczne – Lublin jako miejsce zamieszkania nie będzie miał wpływu na cenę.

PRZYKŁAD 1

Kasia planuje samotną podróż do Francji. Wyjeżdża na 4 dni. Planuje kupić ubezpieczenie obejmujące jedynie koszty leczenia i Assistance na kwotę 200 tys. zł. Za taką polisę zapłaci 22,55 zł. Gdy zwiększy zakres o OC na kwotę 200 tys. zł, ubezpieczenie wyniesie ją 23,8 zł.

PRZYKŁAD 2

Wojtek i Agata wybierają się na dwutygodniowy wyjazd do Japonii. Chcą kupić ubezpieczenie, które obejmie koszty leczenia i Assistance na kwotę 300 tys. zł. Polisa w takim wypadku wyniesie ich 299,53 zł. Rozważają też rozszerzenie zakresu o OC na kwotę 200 tys. zł – wtedy zapłacą 320,92 zł.

PRZYKŁAD 3

Czteroosobowa rodzina – Marcin, Marta i ich dwójka dzieci – planują wyjazd do Włoch. Ich urlop ma trwać tydzień. Za ubezpieczenie uwzględniające koszty leczenia i Assistance na kwotę 200 tys. zł zapłacą 92,71 zł. Gdy rozszerzą zakres OC na kwotę 200 tys. zł, koszt polisy wyniesie 99,84 zł.

Ubezpieczenie podróżne? Lublin to miasto, gdzie kupisz je bez wychodzenia z domu! Na co jednak zwrócić uwagę?

Planujesz wyjazd i interesuje Cię korzystna polisa podróżna? Lublin to miasto, w którym planujesz ją zakupić? Zanim dokonasz wyboru, zwróć uwagę na kilka istotnych szczegółów.

W LINK4 możesz skorzystać z różnych wariantów Ubezpieczenia Podróżnego: Polska, Europa i basen Morza Śródziemnego lub wariant Świat. Jak sam widzisz, ubezpieczenie podróżne chroni Cię w każdym zakątku globu. W razie problemów ze zdrowiem otrzymasz bezpłatną pomoc medyczną. 

Zwróć uwagę, na jaką sumę ubezpieczenia opiewa ubezpieczenie turystyczne. Lublin to miasto, z którego możesz wybrać się do różnych państw, a w wielu z nich koszty leczenia mogą być naprawdę wysokie.

Znaczenie ma też zakres ochrony – wybierz odpowiedni, abyś mógł liczyć na wsparcie finansowe w razie różnego rodzaju zdarzeń. Jeśli chcesz jeździć na nartach, zwróć uwagę, czy właśnie taki zakres ochrony obejmuje Twoja polisa podróżna. Lublin to miasto, gdzie kupisz przed wyjazdem niezbędny sprzęt. Jeśli planujesz nurkować, również wybierz ubezpieczenie, które obejmie taką aktywność ochroną.

A może wyjeżdżasz na dłużej niż dwa tygodnie i martwisz się, że Twój dom pozostaje bez opieki? Ochrona nieruchomości również może być objęta przez Twoje ubezpieczenie podróżne. Lublin, Kraków czy Gdańsk – bez względu na to, gdzie mieszkasz, możesz liczyć na ochronę.

Obrazek cta

Polisa podróżna Lublin, Kraków, Warszawa… – nieważne, skąd zaczynasz podróż. Ważne, dokąd jedziesz! Poznaj zalety ubezpieczenia

Czy wiesz, dlaczego warto mieć ubezpieczenie turystyczne (Lublin)? Po pierwsze otrzymasz pomoc medyczną w razie choroby lub wypadku za granicą. Możesz zabezpieczyć swój bagaż przed utratą lub wykupić OC w życiu prywatnym, aby liczyć na pomoc w razie wyrządzenia komuś krzywdy czy uszkodzenia cudzego majątku. 

Planujesz zagraniczną podróż swoim prywatnym samochodem? Sprawdź krótkoterminowe ubezpieczenie Auto Assistance. Nie będziesz musiał liczyć sam na siebie, kiedy na drodze dopadnie Cię nagła awaria pojazdu.

Jak kupić korzystne ubezpieczenie turystyczne? Lublin to miasto, w którym zrobisz to bez wychodzenia z domu!

Chcesz kupić ubezpieczenie na wyjazd za granicę? Lublin to miasto, w którym zrobisz to na kilka sposobów. Możesz skorzystać z Kalkulatora dostępnego na stronie www.link4.pl. Dzięki niemu w łatwy sposób przeliczysz swoje ubezpieczenie. Możesz też porozmawiać bezpośrednio z konsultantami pod numerem 22 4444444 lub osobiście spotkać się z agentem współpracującym z LINK4, który pomoże Ci kupić ubezpieczenie turystyczne. Lublin to miasto, gdzie znajdziesz naszych agentów.

Ubezpieczenie uchroni Cię przed konsekwencjami przykrych zdarzeń losowych, które mogą wydarzyć się nawet podczas krótkiej wycieczki. Jeśli interesuje Cię polisa podróżna, Lublin jest miastem, gdzie możesz kupić ją online, telefonicznie lub osobiście.

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU PODRÓŻE dostępne są na stronie www.link4.pl.

Przeczytaj podobne wpisy

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21