Kup polisę podróżną w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Wybierasz się w podróż po Polsce lub za granicę? Wykup ubezpieczenie podróżne w LINK4, które ochroni Cię na wypadek niespodziewanych wydarzeń.

Czas czytania: 3 min. 23 sek.
Ubezpieczenie turystyczne – Olsztyn to miasto, gdzie kupisz polisę pokrywającą koszty leczenia w Europie i na Świecie

Jak co roku, planujesz z rodziną wyjazd na wakacje? Już dziś dowiedz się, jak kupić ubezpieczenie turystyczne. Olsztyn to jedno z miast, gdzie nabędziesz polisę podróżną od LINK4.

Przed wyjazdem sprawdź, czy w kraju, do którego się wybierasz, ważna jest karta EKUZ. Pozwala ona na korzystanie z podstawowej opieki medycznej w takim zakresie, jaki mają mieszkańcy danego kraju – zakres ten może różnić się od tego, co mamy gwarantowane w Polsce na NFZ. Karta EKUZ działa w państwach należących do Unii Europejskiej oraz w Islandii, Liechtensteinie, Szwajcarii czy Norwegii. W pozostałych krajach koszty leczenia będziesz musiał pokryć w 100% z własnej kieszeni. Poza tym karta EKUZ nie zapewnia m.in. transportu medycznego do kraju, usługi ratownictwa czy OC w życiu prywatnym. Warto zatem kupić ubezpieczenie podróżne. Olsztyn to miasto, gdzie zrobisz to nawet bez wychodzenia z domu.

Ile wynosi cena za ubezpieczenie turystyczne? Olsztyn – ile jego mieszkańcy muszą zapłacić za polisę podróżną?

Zastanawiasz się, ile dokładnie kosztuje polisa podróżna? Olsztyn to miasto, w którym ceny są takie same jak w całej Polsce. Na wysokość składki nie ma wpływu miejsce zamieszkania. Znaczenie mają jednak cel podróży, długość pobytu, zakres ubezpieczenia oraz suma, na jaką opiewa.

Ciekawi Cię, ile kosztuje ubezpieczenie na wyjazd za granicę? Olsztyn jako miejsce zamieszkania nie ma tutaj znaczenia. Sprawdź przykładowe wyliczenia!

PRZYKŁAD 1

Kasia wybiera się w podróż do Francji. Jedzie sama, a jej wyjazd ma trwać 4 dni. Planuje kupić ubezpieczenie uwzględniające koszty leczenia i Assistance na kwotę 200 tys. zł. Za taką polisę zapłaci 22,55 zł. Gdy zwiększy zakres o OC na kwotę 200 tys. zł, ubezpieczenie wyniesie ją 23,8 zł.

PRZYKŁAD 2

Wojtek i Agata to małżeństwo, które na podróż poślubną wybiera się do Japonii. Ich urlop będzie trwał 14 dni. Chcą kupić ubezpieczenie obejmujące koszty leczenia i Assistance na kwotę 300 tys. zł. Polisa wyniesie ich 299,53 zł. Gdy rozszerzą zakres o OC na kwotę 200 tys. zł, wtedy za ubezpieczenie zapłacą 320,92 zł.

PRZYKŁAD 3

Marcin wraz z żoną i dwójką dzieci wyjeżdżają na tygodniowy wyjazd do Włoch. Za ubezpieczenie, które obejmuje koszty leczenia i Assistance na kwotę 200 tys. zł, zapłacą 92,71 zł. Rozszerzając zakres o OC na kwotę 200 tys. zł, polisa będzie kosztować 99,84 zł.

Ubezpieczenie podróżne? Olsztyn to miasto, gdzie kupisz je bez wychodzenia z domu! Na co jednak zwrócić uwagę?

Zapewnij sobie ochronę na urlopie. Właśnie to gwarantuje dobra polisa podróżna. Olsztyn to miasto, w którym bez problemu kupisz ubezpieczenie, jednak zanim to zrobisz, zobacz, na co zwrócić uwagę przed zakupem. 

Na co możesz liczyć, kupując ubezpieczenie podróżne? Olsztyn, Kraków czy Wrocław – bez względu na to, skąd jedziesz, możesz dopasować polisę do własnych potrzeb. Ubezpieczenie zapewni Ci opiekę medyczną za granicą, dlatego zwróć uwagę na sumę, na jaką ma opiewać. Jest to ważne, ponieważ koszty leczenia za granicą mogą być bardzo wysokie.

Towarzystwo ubezpieczeniowe LINK4 oferuje także szereg dodatków jak ubezpieczenie bagażu, OC w życiu prywatnym czy Auto Assistance. Jeśli wyruszasz w góry, by uprawiać sporty ekstremalne, wykup polisę, która będzie chronić Twój drogi sprzęt sportowy przed uszkodzeniem lub kradzieżą. 

Jeśli na przykład planujesz wyjazd na narty, pamiętaj, by sport ten wchodził w zakres polisy i był objęty ochroną przez Twoje ubezpieczenie podróżne. Olsztynto miejsce Twojego zamieszkania? Możesz tu skorzystać np. z lekcji nurkowania, a potem wykorzystać te umiejętności podczas urlopu – w takiej sytuacji również zwróć uwagę, by ubezpieczenie obejmowało taką aktywność. Jak widzisz, w wielu przypadkach przyda Ci sięubezpieczenie turystyczne. Olsztyn to miasto, gdzie kupisz je nawet bez wychodzenia z domu.

Obrazek cta

Polisa podróżna Olsztyn, Kraków, Warszawa… – nieważne, skąd zaczynasz podróż. Ważne, dokąd jedziesz! Poznaj zalety ubezpieczenia

Nawet w trakcie kilkudniowej wycieczki możesz zachorować, zostać okradzionym czy potrzebować pomocy tłumacza. Ubezpieczenie turystyczne to gwarancja otrzymania nie tylko pomoc medycznej, ale również finansowej. Nie musisz być zdany na łaskę obcych osób – towarzystwo ubezpieczeniowe LINK4 pomoże Ci w niejednej sytuacji.

Kolejną zaletą wykupu polisy w LINK4 jest to, że Ty sam dopasowujesz ją do swoich potrzeb. Możesz wykupić krótkoterminowe Auto Assistance, jeśli wybierasz się w podróż samochodem, lub objąć ochroną nieruchomość na czas Twojego wyjazdu. Jeśli chcesz kupić ubezpieczenie turystyczne, Olsztyn jest do tego dobrym miejscem.

Jak kupić korzystne ubezpieczenie turystyczne? Olsztyn to miasto, w którym zrobisz to bez wychodzenia z domu!

Zastanawiasz się, jak kupić ubezpieczenie na wyjazd za granicę? Olsztyn to miasto, z którego możesz wybrać się do wielu krajów, a w każdym z nich warto mieć polisę podróżną. Aby ją kupić, możesz skorzystać ze specjalnego Kalkulatora, dzięki któremu poznasz cenę polisy podróżnej bez wychodzenia z domu. Możesz też porozmawiać bezpośrednio z konsultantami pod numerem 22 4444444 lub osobiście spotkać się z agentem współpracującym z LINK4, by kupić ubezpieczenie turystyczne. Olsztyn to miasto, gdzie znajdziesz naszych agentów.

Bez względu na to, gdzie jedziesz, przyda Ci się polisa podróżna. Olsztyn, Warszawa czy Wrocław w każdym z tych miast możesz kupić ubezpieczenie. Uchroni Cię ono przed skutkami zdarzeń losowych, które mogą przytrafić się w podróży. Jeśli chcesz kupić ubezpieczenie turystyczne, Olsztyn to miasto, gdzie zrobisz to online, telefonicznie lub osobiście. Zapraszamy do kontaktu!

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU PODRÓŻE dostępne są na stronie www.link4.pl.

Przeczytaj podobne wpisy

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21