Kup polisę podróżną w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Wybierasz się w podróż po Polsce lub za granicę? Wykup ubezpieczenie podróżne w LINK4, które ochroni Cię na wypadek niespodziewanych wydarzeń.

Czas czytania: 3 min. 35 sek.
Ubezpieczenie turystyczne – Opole to miasto, gdzie kupisz polisę pokrywającą koszty leczenia w Europie i na Świecie

Marzą Ci się wczasy w którymś z zagranicznych hoteli? Bez względu na to, czy planujesz wyjazd do jednego z pięknych europejskich miast, czy nawet dalej poza nasz kontynent, nie zapomnij wykupić ubezpieczenie podróżne. Opole oferuje szeroki wybór polis w atrakcyjnych cenach.

Jeśli wyjeżdżasz do jednego z krajów Unii Europejskiej lub Islandii, Liechtensteinu, Szwajcarii czy Norwegii, możesz oczywiście korzystać z karty EKUZ. Upoważnia ona do korzystania z podstawowej opieki zdrowotnej, jaką mają mieszkańcy danego kraju – zakres ten może jednak różnić się od tego, co mamy gwarantowane w Polsce w ramach NFZ. Ponadto karta EKUZ nie obejmuje m.in. usługi ratownictwa czy transportu medycznego do kraju. W wielu sytuacjach przydać się więc może polisa turystyczna.

Jeśli chcesz wypocząć na zagranicznych wczasach, bez obaw i stresu związanego z ryzykiem kradzieży, utraty bagażu lub urazu – wykup ubezpieczenie podróżne. Opole to miasto, w którym możesz nabyć atrakcyjną polisę od LINK4. Dzięki temu, jeśli na wakacjach zdarzy Ci się wypadek lub utrata cennego sprzętu, możesz liczyć na odszkodowanie. LINK4 zapewnia też inne formy pomocy: Assistance, pokrycie kosztów, jeśli wyrządzisz komuś szkodę, czy też ochronę Twojego mieszkania podczas nieobecności – w zależności od tego, jaki zakres ubezpieczenia wybierzesz.

Ile wynosi cena za ubezpieczenie turystyczne? Opole – ile jego mieszkańcy muszą zapłacić za polisę podróżną?

Zastanawiasz się, ile będzie Cię kosztować ubezpieczenie turystyczne? Opole nie różni się pod względem cen od innych miast w Polsce. Cena polisy uzależniona jest od czynników takich jak miejsce, liczba osób udających się w podróż, długość pobytu oraz opcje dodatkowe.

Zobacz, ile przykładowo może kosztować ubezpieczenie na wyjazd za granicę – Opole jako miejsce zamieszkania nie ma tu znaczenia.

PRZYKŁAD 1

Kasia wyjeżdża do Francji na 4 dni. Ma w planach kupić ubezpieczenie uwzględniające koszty leczenia i Assistance na kwotę 200 tys. zł – wyniesie ją ono 22,55 zł. Gdy zwiększy zakres o OC na kwotę 200 tys. zł, za ubezpieczenie zapłaci niewiele więcej, bo 23,8 zł.

PRZYKŁAD 2

Agata i Wojtek – młode małżeństwo – planują urlop w Japonii. Ich podróż ma trwać 14 dni. Mają zamiar kupić ubezpieczenie uwzględniające koszty leczenia i Assistance na kwotę 300 tys. zł. Za polisę zapłacą 299,53 zł. Rozważają rozszerzenie zakresu o OC na kwotę 200 tys. zł – w takiej sytuacji ubezpieczenie będzie kosztować 320,92 zł.

PRZYKŁAD 3

Marcin z żoną i dwójką dzieci wybierają się do Włoch na 7-dniowy urlop. Za ubezpieczenie, które obejmuje koszty leczenia i Assistance na kwotę 200 tys. zł, zapłacą 92,71 zł. Rozszerzając zakres o OC na kwotę 200 tys. zł, koszt polisy będzie wynosił 99,84 zł.

Ubezpieczenie podróżne? Opole to miasto, gdzie kupisz je bez wychodzenia z domu! Na co jednak zwrócić uwagę?

Ważną kwestią jest zakres ochrony, jaką zapewnia ubezpieczenie turystyczne. Opole to miasto, w którym kupisz polisę dopasowaną do Twoich potrzeb. Zastanów się nad tym, na jaką sumę ma opiewać ubezpieczenie – w razie wypadku otrzymasz odszkodowanie, które pozwoli Ci pokryć koszty hospitalizacji za granicą. W wielu przypadkach są to bardzo wysokie kwoty. Dlatego nie warto oszczędzać na ubezpieczeniu. Możesz też rozszerzyć zakres polisy, np. o ochronę w przypadku, gdy planujesz uprawiać sporty ekstremalne. Jeżeli jesteś miłośnikiem jazdy na nartach, zwróć uwagę, czy Twoja polisa obejmuje sporty zimowe. A może marzy Ci się nurkowanie za granicą? W takim wypadku również zadbaj o to, by Twoje ubezpieczenie zapewniało Ci ochronę, gdy będziesz nurkować.

Obrazek cta

Polisa podróżna Opole, Warszawa, Gdańsk… – nieważne, skąd zaczynasz podróż. Ważne, dokąd jedziesz!

Jeśli chcesz czuć się bezpiecznie na urlopie, wykup ubezpieczenie na wyjazd za granicę. Opoleto miasto, w którym masz możliwość zakupu polisy dopasowanej do Twoich potrzeb. Możesz ochronić Twój bagaż, cenny sprzęt, a nawet dobytek pozostawiony w domu.

Taką polisę opłaca się także wykupić, jeśli jesteś amatorem aktywnego spędzania wolnego czasu. Każdy narciarz może doznać kontuzji, a koszt pobytu w zagranicznym szpitalu jest bardzo wysoki. Jeśli zawczasu się ubezpieczysz, pokryje go polisa podróżna. Opole to miasto, w którym możesz spotkać się z agentem współpracującym z LINK4. Możesz również kupić ubezpieczenie bez wychodzenia z domu – telefonicznie lub online.

Jak kupić korzystne ubezpieczenie turystyczne? Opole to miasto, w którym zrobisz to bez wychodzenia z domu!

Nie wiesz, jak wykupić ubezpieczenie podróżne? Opole to duże miasto, w którym masz kilka możliwości. W kilka minut kupisz je online za pomocą bezpłatnego Kalkulatora LINK4. Obliczysz wysokość składki i wybierzesz opcję, która idealnie odpowie na Twoje potrzeby. Możesz także zadzwonić pod numer 22 444 44 44 i porozmawiać z naszymi konsultantami albo spotkać się z jednym z agentów współpracujących z LINK4. Pomogą Ci oni wybrać i kupić ubezpieczenie na wyjazd za granicę. Opole to miasto, gdzie znajdziesz naszych agentów.

Wiesz już, dlaczego taka ważna jest polisa podróżna. Opole to miasto, gdzie znajdziesz ubezpieczenie dopasowane do swoich potrzeb. Warto jednak pamiętać, że ceny polis podróżnych są takie same w każdym mieście w Polsce. Na koszt ubezpieczenia wpływają inne czynniki, takie jak to, czy wybierasz się na wakacje sam, czy w towarzystwie rodziny, gdzie wyjeżdżasz i na jak długo. Ważne są także suma ubezpieczenia i jego zakres.

W LINK4 możesz liczyć na ochronę w razie nagłej choroby, kradzieży bagażu czy kontuzji w wyniku uprawiania sportów zimowych lub ekstremalnych. Warto więc wykupić ubezpieczenie turystyczne. Opole zapewnia liczne możliwości: możesz to zrobić poprzez bezpłatny kalkulator LINK4, porozmawiać telefonicznie z konsultantami albo spotkać się z agentem. Jeśli chcesz kupić ubezpieczenie turystyczne, Opole jest do tego dobrym miejscem.

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU PODRÓŻE dostępne są na stronie www.link4.pl.

Przeczytaj podobne wpisy

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21