Kup polisę podróżną w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Wybierasz się w podróż po Polsce lub za granicę? Wykup ubezpieczenie podróżne w LINK4, które ochroni Cię na wypadek niespodziewanych wydarzeń.

Czas czytania: 3 min. 25 sek.
Ubezpieczenie turystyczne – Poznań to miasto, gdzie kupisz polisę pokrywającą koszty leczenia w Europie i na Świecie

Szwajcarskie góry, a może egipski piasek? Czeka Cię niezapomniana wycieczka? Już dziś wykup dla siebie oraz rodziny, która z Tobą jedzie, ubezpieczenie turystyczne. Poznań – między innymi w tym mieście nabędziesz korzystną polisę podróżną w LINK4. 

Chociaż w przypadku wielu krajów (państwa należące do Unii Europejskiej oraz Islandia, Liechtenstein, Szwajcaria czy Norwegia) działa karta EKUZ, upoważnia ona do korzystania tylko z bezpłatnej podstawowej opieki medycznej. Nie obejmuje m.in. transportu medycznego do kraju, usługi ratownictwa czy OC w życiu prywatnym. Jeśli chcesz mieć dodatkowe zabezpieczenie, przyda Ci się polisa turystyczna. Poznań to miasto, gdzie możesz ją kupić w LINK4. 

Ubezpieczenie nie nadwyręży Twojego budżetu, a pozwoli Ci cieszyć się z upragnionego urlopu. Ubezpiecz się na wypadek nieprzewidzianych sytuacji, takich jak zgubienie bagażu, zniszczenie drogiego sprzętu czy choroba. W razie problemów otrzymasz natychmiastową pomoc.

Ile wynosi cena za ubezpieczenie turystyczne? Poznań – ile jego mieszkańcy muszą zapłacić za polisę podróżną?

Ciekawi Cię, ile będziesz musiał wydać za ubezpieczenie na wyjazd za granicę? Poznań jako miejsce zamieszkania nie ma żadnego wpływu na cenę. Cena polisy zależy od zupełnie innych czynników, takich jak długość pobytu, kierunek podróży czy liczba ubezpieczonych osób. Znaczenie ma także zakres oraz suma ubezpieczenia. Polisa może obejmować m.in. koszty leczenia i assistance, OC, NNW, a nawet ochronę Twojego Bagażu. 

Na przykładach pokażemy Ci, ile może kosztować ubezpieczenie podróżne. Poznań będzie wiązać się z taką samą kwotą jak wszystkie inne miasta.

PRZYKŁAD 1

Kasia planuje podróż do Francji. Wyjeżdża sama na 4 dni. Chce kupić ubezpieczenie uwzględniające koszty leczenia i Assistance na kwotę 200 tys. zł. Taka polisa wyniesie ją jedynie 22,55 zł. Zwiększając zakres o OC na kwotę 200 tys. zł, za ubezpieczenie zapłaci 23,8 zł.

PRZYKŁAD 2

Wojtek i Agata wybierają się na dwutygodniowy wyjazd do Japonii. Chcą kupić ubezpieczenie obejmujące koszty leczenia i Assistance na kwotę 300 tys. zł. Polisa wyniesie ich 299,53 zł. Rozważają rozszerzenie zakresu o OC na kwotę 200 tys. zł – wtedy za ubezpieczenie zapłacą 320,92 zł.

PRZYKŁAD 3

Marcin z żoną i dwójką dzieci planują tygodniowy wyjazd do Włoch. Za ubezpieczenie obejmujące koszty leczenia i Assistance na kwotę 200 tys. zł zapłacą 92,71 zł. Gdy rozszerzą zakres o OC na kwotę 200 tys. zł, polisa wyniesie ich 99,84 zł.

Ubezpieczenie podróżne? Poznań to miasto, gdzie kupisz je bez wychodzenia z domu! Na co jednak zwrócić uwagę?

Chcesz wiedzieć, co powinna obejmować dobra polisa podróżna? Poznań to miasto, w którym planujesz ją kupić? Zanim to zrobisz, przeczytaj kilka cennych wskazówek.

Towarzystwo ubezpieczeniowe LINK4 oferuje Ci kilka wariantów ubezpieczenia podróżnego: Polska, Europa i basen Morza Śródziemnego oraz Świat. Możesz być pewny, że będziesz objęty ochroną w każdym zakątku globu – bez względu na to, gdzie kupisz ubezpieczenie podróżne. Poznań, Warszawa, Kraków – miejsce zamieszkania nie ma żadnego znaczenia. 

Ważny natomiast jest zakres ubezpieczenia. Zastanów się, jakie aktywności zamierzasz uprawiać podczas wyjazdu. Może planujesz jazdę na nartach lub snowboardzie? Upewnij się, że wchodzą one w zakres polisy i są objęte ochroną przez Twoje ubezpieczenie podróżne. Poznań to miasto, w którym zakupisz odpowiedni sprzęt na zimowe szaleństwo. A może interesuje Cię nurkowanie? Taki sport również może być objęty ochroną przez ubezpieczenie turystyczne. Poznań oferuje wiele miejsc, gdzie podszkolisz się w nurkowaniu i będziesz czuł się pewniej podczas uprawiania tej aktywności na wakacjach.

Musisz też określić sumę ubezpieczenia – zastanów się, jaka kwota będzie dla Ciebie wystarczająca, by czuć się bezpiecznie. Do każdej polisy turystycznej w LINK4 możesz zakupić rozszerzenia, które zwiększają zakres jej obowiązywania. Jest to np. ubezpieczenie Auto Assistance, dzięki któremu uzyskasz pomoc w przypadku kradzieży samochodu, a nawet zgubienia bądź zatrzaśnięcia kluczyków w środku pojazdu.

Obrazek cta

Polisa podróżna Poznań, Kraków, Warszawa… – nieważne, skąd zaczynasz podróż. Ważne, dokąd jedziesz!

Niezależnie od tego, czy wyjeżdżasz na długi urlop, czy dwudniowy wypad – koniecznie wykup ubezpieczenie turystyczne. Poznań to jedno z wielu miast, w którym kupisz ubezpieczenie turystyczne.

Zastanawiasz się, jakie korzyści niesie za sobą jego zakup? Pierwszą i najważniejszą z nich jest pomoc medyczna w przypadku nagłej choroby lub wypadku. Polisa może pokrywać także wydatki związane za spowodowane szkody w trakcie podróży. 

Wielu klientów LINK4 decyduje się na wykupienie specjalnych rozszerzeń, które pozwalają na objęcie ochroną bagażu oraz sprzętu sportowego – zwłaszcza jeśli planują aktywny wypoczynek w górach czy nad morzem.

Jak kupić korzystne ubezpieczenie turystyczne? Poznań to miasto, w którym zrobisz to bez wychodzenia z domu!

Jesteś zdecydowany, aby zakupić ubezpieczenie na wyjazd za granicę? Poznań – w tym mieście mieszkasz? Możesz skorzystać z oferty przygotowanej przez LINK4.

Zakup polisy podróżnej OC jest bardzo prosty. Wejdź na stronę www.link4.pl i skorzystaj z Kalkulatora LINK4, dzięki któremu w łatwy sposób przeliczysz swoje ubezpieczenie bez wychodzenia z domu. Możesz też porozmawiać bezpośrednio z konsultantami pod numerem 22 4444444 lub osobiście spotkać się z agentem współpracującym z LINK4. Jeśli interesuje Cię polisa podróżna, Poznań to miasto, gdzie zrobisz to w kilka chwil.

Ubezpieczenie pozwala na pokrycie kosztów transportu medycznego do Polski – jeśli dojdzie do poważnych wypadków w trakcie podróży, chroni Cię oraz Twoich najbliższych za granicą. W LINK4 zrobisz to nawet bez wychodzenia z domu. Gdy kupisz już ubezpieczenie turystyczne, Poznań może być dobrym miejscem na rozpoczęcie swojej podróży!

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU PODRÓŻE dostępne są na stronie www.link4.pl.

Przeczytaj podobne wpisy

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21