Kup polisę podróżną w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Wybierasz się w podróż po Polsce lub za granicę? Wykup ubezpieczenie podróżne w LINK4, które ochroni Cię na wypadek niespodziewanych wydarzeń.

Czas czytania: 3 min. 8 sek.
Ubezpieczenie turystyczne – Rzeszów to miasto, gdzie kupisz polisę pokrywającą koszty leczenia w Europie i na Świecie

Czy planujesz zagraniczne wakacje? W takim razie, aby zabezpieczyć się przed skutkami nieoczekiwanych sytuacji, wykup ubezpieczenie turystyczne. Rzeszów jest jednym z miast, w których możesz kupić ubezpieczenie od LINK4 w przystępnej cenie.

Ubezpieczenie podróżne zapewnia spokojny wypoczynek podczas podróży. Warto je kupić, aby nie martwić się m.in. kosztami leczenia czy zagubienia bagażu. Co dokładnie obejmuje to ubezpieczenie podróżne? Rzeszów to miasto, w którym możesz kupić polisę obejmującą szeroki zakres ochrony. W LINK4 możesz dodatkowo wybrać ubezpieczenie kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków czy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym. Możesz także zabezpieczyć swój bagaż i cenny sprzęt sportowy. Ubezpieczenie możesz dostosować do rodzaju podróży, bez względu na to, czy podróżujesz po kraju, czy też poza jego granicami.

Wybierając się za granicę, warto też wiedzieć, że możesz skorzystać z karty EKUZ, która działa na terenie państw Unii Europejskiej oraz w Islandii, Liechtensteinie, Szwajcarii i Norwegii. Pozwala ona na skorzystanie z podstawowej opieki medycznej w takim zakresie, jaki mają zagwarantowany bezpłatnie mieszkańcy tych krajów. Karta EKUZ nie zawsze jednak będzie wystarczająca – nie obejmuje m.in. kosztów transportu medycznego do kraju czy usługi ratownictwa. Dlatego warto kupić ubezpieczenie podróżne.

Ile wynosi cena za ubezpieczenie turystyczne? Rzeszów – ile jego mieszkańcy muszą zapłacić za polisę podróżną?

W LINK4 znajdziesz przystępne cenowo ubezpieczenie na wyjazd za granicę. Rzeszów nie różni się cenami od innych miast w Polsce. Cena polisy podróżnej zależy bowiem od kierunku podróży, długości pobytu, sumy ubezpieczenia czy jego zakresu.

Na przykładach pokażemy Ci, ile może kosztować ubezpieczenie podróżne.

PRZYKŁAD 1

Kasia planuje 4-dniowe, samotne wakacje we Francji. Chce kupić ubezpieczenie na kwotę 200 tys. zł uwzględniające koszty leczenia i Assistance. Koszt tej polisy wyniesie 22,55 zł, a w przypadku zwiększenia zakresu OC do kwoty 200 tys. zł, będzie to jedynie 23,8 zł.

PRZYKŁAD 2

Wojtek i Agata chcą polecieć na 14-dniowy urlop do Japonii. Zamierzają kupić ubezpieczenie obejmujące koszty leczenia i Assistance na kwotę 300 tys. zł. W tym wypadku polisa wyniesie ich 299,53 zł. Małżeństwo zastanawia się też nad rozszerzeniem zakresu o OC na kwotę 200 tys. zł – wtedy za ubezpieczenie zapłacą 320,92 zł.

PRZYKŁAD 3

Czteroosobowa rodzina planuje wyjazd do Włoch na 7 dni. Za ubezpieczenie, w którego zakres wchodzą koszty leczenia i Assistance na kwotę 200 tys. zł, zapłacą 92,71 zł. Przy rozszerzeniu zakresu OC na kwotę 200 tys. zł polisa wyniesie jedynie 99,84 zł.

Ubezpieczenie podróżne? Rzeszów to miasto, gdzie kupisz je bez wychodzenia z domu! Na co jednak zwrócić uwagę?

Jeśli lubisz podróżować po Europie lub poza nią, wiesz, jak wiele nieoczekiwanych sytuacji może się wydarzyć podczas podróży. Dlatego warto kupić ubezpieczenie turystyczne – Rzeszów to miasto, gdzie kupisz je nawet bez wychodzenia z domu. Na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Najważniejszy jest zakres oferowanej ochrony ubezpieczeniowej. Możesz zdecydować się na dokupienie OC w życiu prywatnym lub ochronę bagażu czy sprzętu sportowego. Jeżeli planujesz jeździć na nartach czy snowboardzie, warto rozszerzyć polisę obejmującą ochronę właśnie podczas takich aktywności.

Istotna jest również suma ubezpieczenia, na jaką ma opiewać ubezpieczenie turystyczne. Jej wysokość zależy od Ciebie i Twoich potrzeb. Pamiętaj jednak, że koszty leczenia za granicą mogą być naprawdę wysokie, dlatego wybierz odpowiednie ubezpieczenie turystyczne. Rzeszów to miasto, gdzie zrobisz to wygodnie.

Obrazek cta

Polisa podróżna Rzeszów, Kraków, Warszawa… – nieważne, skąd zaczynasz podróż. Ważne, dokąd jedziesz! Poznaj zalety ubezpieczenia

Wakacje to czas relaksu, jednak mniej przyjemne wydarzenia mogą zdarzyć się również podczas urlopu. Kradzież, wypadek czy nagła choroba to tylko kilka przykrych sytuacji, które mogą Cię spotkać. Jeśli jesteś fanem aktywnych hobby, takich jak narciarstwo czy sporty wodne, nietrudno o kontuzje. Dlatego też, wybierając się za wakacje, warto wykupić ubezpieczenie na wyjazd za granicę. Rzeszów oferuje w tym zakresie wiele możliwości.

Kupując polisę w LINK4, możesz liczyć na pomoc medyczną lub finansową w wielu nieoczekiwanych sytuacjach. Jak kupić takie ubezpieczenie podróżne? Rzeszów to miasto, w którym zrobisz to online, telefonicznie lub osobiście spotykając się z agentem.

Jak kupić korzystne ubezpieczenie turystyczne? Rzeszów to miasto, w którym zrobisz to bez wychodzenia z domu!

Wiesz już, dlaczego warto mieć dobrą polisę. Rzeszów to miasto, w którym znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert. W LINK4 możesz kupić ubezpieczenie online – korzystając z darmowego Kalkulatora, szybko obliczysz wysokość składki. Możesz także zadzwonić pod numer 22 444 44 44 lub spotkać się z agentem współpracującym z LINK4, by wykupić ubezpieczenie podróżne. Rzeszów to miasto, w którym znajdziesz wielu naszych agentów.

Chcesz wiedzieć, ile zapłacisz za ubezpieczenie podróżne? Rzeszów to miasto, gdzie ceny nie różnią się od innych miast w Polsce. Ostateczny koszt ubezpieczenia zależy od miejsca docelowego, liczby osób podróżujących, długości pobytu oraz opcji dodatkowych. Jeśli chcesz kupić ubezpieczenie turystyczne, Rzeszów to miasto, gdzie zrobisz to szybko i wygodnie. Zapraszamy do kontaktu!

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU PODRÓŻE dostępne są na stronie www.link4.pl.

Przeczytaj podobne wpisy

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21