Kup polisę podróżną w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Wybierasz się w podróż po Polsce lub za granicę? Wykup ubezpieczenie podróżne w LINK4, które ochroni Cię na wypadek niespodziewanych wydarzeń.

Czas czytania: 3 min. 27 sek.
Ubezpieczenie turystyczne – Szczecin to miasto, gdzie kupisz polisę pokrywającą koszty leczenia w Europie i na Świecie

Planujesz zimowy wyjazd na narty, a może z całą rodziną wybierasz się do jednego z nadmorskich kurortów? Nie zapomnij, aby wykupić dla siebie ubezpieczenie turystyczne. Szczecin to jedno z wielu miast na mapie Polski, gdzie nabędziesz polisę podróżną od LINK4.

Podczas wyjazdu za granicę, możesz skorzystać z karty EKUZ, która upoważnia do korzystania z bezpłatnej podstawowej opieki medycznej. Działa jednak tylko w krajach, które należą do Unii Europejskiej oraz w Islandii, Liechtensteinie, Szwajcarii oraz Norwegii. Ponadto zapewnia opiekę jedynie w zakresie, jaki mają mieszkańcy kraju, do którego wyjeżdżasz – a może on się różnić od tego, co jest gwarantowane w Polsce na NFZ. Ponadto posiadając tylko kartę EKUZ nie możesz liczyć na pokrycie kosztów transportu medycznego do kraju, usługi ratownictwa czy OC w życiu prywatnym. 

Warto zatem kupić dodatkowo ubezpieczenie podróżne. Szczecin to miasto, w którym wykupisz je wygodnie nawet bez wychodzenia z domu. Polisa dostępna w ofercie LINK4 pozwala cieszyć się błogim wypoczynkiem bez trosk i zmartwień.

Ile wynosi cena za ubezpieczenie turystyczne? Szczecin – ile jego mieszkańcy muszą zapłacić za polisę podróżną?

Spróbujemy przybliżyć Ci, ile dokładnie kosztuje polisa podróżna. Szczecin to miejsce Twojego zamieszkania? Warto wiedzieć, że nie ma to żadnego wpływu na wysokość ubezpieczenia. Znaczenie mają m.in. takie informacje jak kierunek podróży, długość pobytu, liczba ubezpieczonych osób, suma ubezpieczenia oraz jego zakres.

Poniżej przedstawiamy przykładowe wyliczenia – zobacz, ile może kosztować ubezpieczenie podróżne.

PRZYKŁAD 1

Kasia wyjeżdża na 4-dniowy wyjazd do Francji i chce kupić ubezpieczenie na wyjazd za granicę. Szczecin to miejsce jej zamieszkania, jednak nie ma to wpływu na cenę polisy. Wpływ ma za to suma ubezpieczenia – Kasia wybrała ubezpieczenie obejmujące koszty leczenia i Assistance na kwotę 200 tys. zł. Za taką polisę zapłaci 22,55 zł. Gdy zdecyduje się na dodatkowe OC na kwotę 200 tys. zł, za ubezpieczenie zapłaci 23,8 zł.

PRZYKŁAD 2

Wojtek i Agata wybierają się na urlop do Japonii, który ma trwać 14 dni. Kupili ubezpieczenie obejmujące koszty leczenia i Assistance na kwotę 300 tys. zł. Za polisę zapłacili 299,53 zł. Gdyby rozszerzyli zakres o OC na kwotę 200 tys. zł, wtedy za ubezpieczenie zapłaciliby 320,92 zł.

PRZYKŁAD 3

Czteroosobowa rodzina planuje wyjazd do Włoch. Ich urlop ma trwać równe 7 dni. Chcą kupić ubezpieczenie obejmujące koszty leczenia i Assistance na kwotę 200 tys. zł – zapłacą za nie 92,71 zł. Gdy rozszerzą zakres o OC na kwotę 200 tys. zł, cena wzrośnie jedynie do 99,84 zł.

Ubezpieczenie podróżne? Szczecin to miasto, gdzie kupisz je bez wychodzenia z domu! Na co jednak zwrócić uwagę?

Jeśli wybierasz się na zagraniczną wycieczkę, przyda Ci się polisa podróżna. Szczecin to miasto, z którego możesz rozpocząć swoją podróż.Ubezpieczenie turystyczne powinno chronić Cię w każdym zakątku globu. Właśnie dlatego stworzyliśmy trzy warianty: Świat, Europa i Polska.

Kupując ubezpieczenie podróżne, zastanów się nad tym, na jaką sumę ma ono opiewać. Decyzja należy do Ciebie. Miej jednak na uwadze, że np. koszty leczenia za granicą mogą być bardzo wysokie, dlatego warto wybrać wyższą sumę.

Ubezpieczenie turystyczne możesz rozszerzyć o dodatkowe opcje. Jedną z nich jest ubezpieczenie bagażu. W razie zgubienia przez linie lotnicze Twojej walizki otrzymasz rekompensatę pieniężną.

Rodziny z małymi dziećmi mogą wykupić ubezpieczenie OC w życiu prywatnym. Nie poniesiesz straty finansowej, kiedy Twój malec zarysuje na wakacjach czyjś samochód lub rozbije szybę, grając w piłkę. Z tego też powodu warto wykupić ubezpieczenie turystyczne – Szczecin to tylko jedno z miast, gdzie możesz to zrobić.

A może podczas urlopu planujesz uprawiać różnego rodzaju sporty? Jeżeli na wakacjach chcesz nurkować, zwróć uwagę na to, by nurkowanie wchodziło w zakres polisy i było objęte ochroną przez Twoje ubezpieczenie podróżne. Szczecin jest miastem, gdzie znajdziesz wiele szkół, które oferują kursy dla osób rozpoczynających przygodę z nurkowaniem. A może chcesz jeździć na nartach? W takim wypadku wybierz zakres obejmujący sporty zimowe – w LINK4 znajdziesz takie ubezpieczenie podróżne. Szczecin to dobre miejsce na to, by wykupić polisę.

Obrazek cta

Polisa podróżna Szczecin, Warszawa, Gdańsk… – nieważne, skąd zaczynasz podróż. Ważne, dokąd jedziesz!

W trakcie wycieczki lub wyjazdu służbowego możesz ulec nieszczęśliwemu wypadkowi, zostać okradziony lub zniszczyć swój drogi sprzęt sportowy. Właśnie dlatego warto wykupić ubezpieczenie turystyczne. Szczecin to miasto, w którym znajdziesz je w atrakcyjnej cenie. Kolejną korzyścią z zakupu polisy podróżnej w LINK4 jest to, że nie musisz płacić za opiekę medyczną w obcym kraju. Miej na uwadze to, że w wielu państwach nie należy ona do tanich.

Jak kupić korzystne ubezpieczenie turystyczne? Szczecin to miasto, w którym zrobisz to bez wychodzenia z domu!

Chcesz wiedzieć, jak szybko kupić ubezpieczenie na wyjazd za granicę? Szczecin i okolice – w tych rejonach Polski mieszkasz? Sprawdź, co przygotowało dla Ciebie towarzystwo LINK4.

Wejdź na stronę www.link4.pl. Tam znajduje się prosty Kalkulator LINK4. Korzystając z niego, przeliczysz swoje ubezpieczenie. Możesz też porozmawiać bezpośrednio z konsultantami pod numerem 22 4444444 lub osobiście spotkać się z agentem współpracującym z LINK4. W ten sposób kupisz ubezpieczenie turystyczne – Szczecin to miasto, gdzie znajdziesz współpracujących z nami agentów.

Dobrapolisa podróżna uchroni Cię przed skutkami wielu niespodziewanych zdarzeń losowych, które mogą przytrafić się w czasie urlopu. Jeśli chcesz kupić ubezpieczenie turystyczne, Szczecin to tylko jedno z miast, gdzie możesz skorzystać z oferty LINK4.

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU PODRÓŻE dostępne są na stronie www.link4.pl.

Przeczytaj podobne wpisy

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21