Kup polisę podróżną w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Wybierasz się w podróż po Polsce lub za granicę? Wykup ubezpieczenie podróżne w LINK4, które ochroni Cię na wypadek niespodziewanych wydarzeń.

Czas czytania: 3 min. 26 sek.
Ubezpieczenie turystyczne – Warszawa to miasto, gdzie kupisz polisę pokrywającą koszty leczenia w Europie i na Świecie

Marzysz o ty, by wyrwać się na chwilę gdzieś nad ciepłe morze? A może co roku zimą wyjeżdżasz na narty? Bez względu na kierunek podróży – nie zapomnij, by kupić ubezpieczenie turystyczne. Warszawa to jedno z miast, gdzie nabędziesz polisę podróżną od LINK4.

Gdy wyjeżdżasz za granicę, możesz wyrobić kartę EKUZ, która pozwoli Ci korzystać z podstawowej opieki medycznej w krajach Unii Europejskiej, Islandii, Liechtensteinie, Szwajcarii i Norwegii. Karta nie będzie więc działać w krajach, które nie należą do Unii Europejskiej i Europejskiej Strefy Wolnego Handlu. Ponadto karta EKUZ w wielu przypadkach może nie być wystarczająca – nie zapewnia m.in. transportu medycznego do kraju, usługi ratownictwa czy OC w życiu prywatnym. Co więcej, EKUZ zapewnia jedynie opiekę w zakresie, w jakim mają ją bezpłatnie mieszkańcy kraju, do którego wyjeżdżasz. Może ona się różnić od tego, co mamy zagwarantowane w Polsce w ramach NFZ.

Karta EKUZ może nie być wystarczającym rozwiązaniem, dlatego przyda Ci się ubezpieczenie podróżne. Warszawa, Kraków, Wrocław… – to tylko kilka miast, z których możesz wyruszyć w swoją wymarzoną podróż do innego kraju.

Ile wynosi cena za ubezpieczenie turystyczne? Warszawa – ile jej mieszkańcy muszą zapłacić za polisę podróżną?

Zastanawiasz się, ile kosztuje polisa podróżna? Warszawa nie różni się pod tym względem od innych miast. Cena ubezpieczenia turystycznego nie zależy bowiem od tego, gdzie je kupujesz, a m.in. od tego, gdzie się wybierasz, na ile dni, ile osób chcesz ubezpieczyć, a także jaki będzie zakres i suma ubezpieczenia.

Na poniższych przykładach pokażemy Ci, ile może kosztować ubezpieczenie turystyczne.

PRZYKŁAD 1

Kasia planuje wyjazd do Francji i chce kupić ubezpieczenie na wyjazd za granicę. Warszawa to miasto, z którego wylatuje, jednak nie ma to wpływ na cenę polisy. Jej podróż będzie trwała 4 dni. Chce kupić ubezpieczenie uwzględniające koszty leczenia i Assistance na kwotę 200 tys. zł – zapłaci za nie 22,55 zł. Jeżeli zwiększy zakres o OC na kwotę 200 tys. zł, za ubezpieczenie zapłaci 23,8 zł.

PRZYKŁAD 2

Wojtek i Agata planują dwutygodniowy urlop. Ich celem podróży jest Japonia. Chcą kupić ubezpieczenie, które obejmie koszty leczenia i Assistance na kwotę 300 tys. zł. Polisa wyniesie ich 299,53 zł. Zastanawiają się nad rozszerzeniem zakresu o OC na kwotę 200 tys. zł – w takiej sytuacji za ubezpieczenie zapłacą 320,92 zł.

PRZYKŁAD 3

Marcin i jego żona planują zabrać dwójkę swoich dzieci na wakacje do Włoch. Spędzą tam 7 dni. Ile zapłacą za ubezpieczenie? Polisa obejmująca koszty leczenia i Assistance na kwotę 200 tys. zł wyniesie ich 92,71 zł. Gdy rozszerzą zakres o OC na kwotę 200 tys. zł, cena wzrośnie jedynie do 99,84 zł.

Ubezpieczenie podróżne? Warszawa to miasto, gdzie kupisz je bez wychodzenia z domu! Na co jednak zwrócić uwagę?

Planujesz uchronić się przed skutkami zdarzeń losowych na wycieczce? Interesuje Cię dobra polisa podróżna? Warszawa to miasto, w którym kupisz ją nawet bez wychodzenia z domu.Zanim to zrobisz, koniecznie zwróć uwagę na kilka ważnych aspektów. 

Dobre ubezpieczenie podróżne powinno chronić Cię w każdym zakątku globu. Dlatego w LINK4 masz trzy warianty ubezpieczenia: Polska, Europa oraz świat. Kupując ubezpieczenie podróżne, musisz określić też sumę ubezpieczenia – zastanów się, jaka kwota będzie dla Ciebie wystarczająca.

Towarzystwo ubezpieczeniowe LINK4 oferuje także szereg dodatków jak ubezpieczenie bagażu, OC w życiu prywatnym czy Auto Assistance. Zastanów się także, jakie aktywności planujesz uprawiać. Jeżeli podczas wyjazdu chcesz nurkować, zwróć uwagę, by nurkowanie wchodziło w zakres polisy i było objęte ochroną przez Twoje ubezpieczenie podróżne. Warszawa to miasto, w którym bez problemu znajdziesz szkoły oferujące naukę tej aktywności. A może Twoim celem jest jazda na nartach? W LINK4 sporty zimowe mogą być objęte przez Twoje ubezpieczenie podróżne. Warszawa to dobre miejsce na jego zakup.

Obrazek cta

Polisa podróżna Warszawa, Wrocław, Gdańsk… – nieważne, skąd zaczynasz podróż. Ważne, dokąd jedziesz!

W trakcie wyjazdu służbowego lub wakacyjnego możesz rozchorować się, zostać okradzionym lub ulec wypadkowi. Dzięki wykupionej polisie otrzymasz nie tylko pomoc medyczną, ale również finansową. Za każdym razem warto wykupić ubezpieczenie turystyczne. Warszawa to miasto, w którym znajdziesz wielu agentów współpracujących z LINK4. 

Kolejną korzyścią z zakupu polisy podróżnej w LINK4 jest to, że sam dostosujesz ją do swoich potrzeb. Przed wyjazdem zastanów się, na jakiej pomocy zależy Ci najbardziej i wybierz odpowiedni wariant ubezpieczenia – możesz ubezpieczyć m.in. swój bagaż czy sprzęt sportowy. Warto wybrać kompleksowe ubezpieczenie turystyczne – Warszawa to miasto, z którego możesz wyruszyć do różnych zakątków na świecie.

Jak kupić korzystne ubezpieczenie turystyczne? Warszawa to miasto, w którym zrobisz to bez wychodzenia z domu!

Nie wiesz, gdzie i jak kupić dla siebie ubezpieczenie na wyjazd za granicę? Warszawa to miasto, w którym zrobisz to na kilka sposobów – online, telefonicznie lub osobiście.

Wejdź na stronę www.link4.pl i skorzystaj z Kalkulatora LINK4. Za jego pomocą przeliczysz wysokość swojego ubezpieczenia. Możesz też porozmawiać bezpośrednio z konsultantami pod numerem 22 4444444 lub osobiście spotkać się z agentem współpracującym z LINK4. Jeśli chcesz kupić ubezpieczenie turystyczne, Warszawa daje wiele możliwości.

Podsumowując, to właśnie polisa podróżna uchroni Cię przed wieloma niespodziewanymi zdarzeniami losowymi. W LINK4 bez problemu kupisz interesujące Cię ubezpieczenie turystyczne. Warszawa, Kraków czy Gdańsk – bez względu na to, skąd lecisz, cena polisy zawsze będzie tak samo atrakcyjna.

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU PODRÓŻE dostępne są na stronie www.link4.pl.

Przeczytaj podobne wpisy

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21