Kup polisę podróżną w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Wybierasz się w podróż po Polsce lub za granicę? Wykup ubezpieczenie podróżne w LINK4, które ochroni Cię na wypadek niespodziewanych wydarzeń.

Czas czytania: 3 min. 20 sek.
Ubezpieczenie turystyczne – Zielona Góra to miasto, gdzie kupisz polisę pokrywającą koszty leczenia w Europie i na Świecie

Planujesz krótkie wakacje w urokliwym miasteczku w Europie? A może spędzisz urlop w jakimś atrakcyjnym miejscu poza granicami naszego kontynentu? Bez względu na to, dokąd się wybierasz, powinieneś się odpowiednio przygotować i wykupić ubezpieczenie podróżne. Zielona Góra oferuje wiele możliwości w tym zakresie.

Urlop to czas relaksu, dlatego nie pozwól, by niespodziewane sytuacje popsuły Twój wyjazd. Wypadek, nagła choroba, kradzież bagażu… – to tylko kilka przykładów zdarzeń, które mogą Cię spotkać w trakcie Twojego wymarzonego urlopu. Aby móc spokojnie wypoczywać, warto wykupić ubezpieczenie podróżne – Zielona Góra to miasto, gdzie możesz skorzystać z oferty LINK4. Ubezpieczenia dostępne są w wielu wariantach, dzięki czemu możesz wybrać opcję dopasowaną do Twoich potrzeb.

Jeżeli wybierasz się do krajów należących do Unii Europejskiej lub do Islandii, Liechtensteinu, Szwajcarii czy Norwegii, możesz skorzystać z karty EKUZ. Pamiętaj jednak, że pozwala ona na skorzystanie z podstawowej opieki medycznej w takim zakresie, jaki mają mieszkańcy kraju, do którego się wybierasz. Zakres ten może różnić się od gwarantowanej bezpłatnej opieki w Polsce, jaką otrzymujemy w ramach NFZ. Ponadto EKUZ nie pokrywa kosztów transportu medycznego do Polski czy ratownictwa. Warto zatem kupić ubezpieczenie turystyczne – nawet jeśli w danym kraju ważna jest karta EKUZ.

Ile wynosi cena za ubezpieczenie turystyczne? Zielona Góra – ile jej mieszkańcy muszą zapłacić za polisę podróżną?

Zastanawiasz się, ile będziesz musiał wydać na ubezpieczenie turystyczne? Zielona Górato miasto, w którym możesz w atrakcyjnej cenie wykupić wycieczkę do wielu krajów Europy lub na inne kontynenty. Bez względu na to, w jakim mieście kupisz polisę, ceny będą wszędzie takie same. Na koszt ubezpieczenia wpływają takie czynniki jak długość pobytu, cel podróży, liczba osób ubezpieczonych, a także suma ubezpieczenia i jego zakres.

Ile może kosztować ubezpieczenie na wyjazd za granicę? Zobacz przykładowe ceny!

PRZYKŁAD 1

Kasia wyjeżdża do Francji na 4-dniowy urlop. Chce kupić ubezpieczenie, które obejmie koszty leczenia i Assistance na kwotę 200 tys. zł. Za polisę w takim zakresie zapłaci 22,55 zł. Jeżeli rozszerzy zakres o OC na kwotę 200 tys. zł, jej ubezpieczenie będzie kosztować 23,8 zł.

PRZYKŁAD 2

Agata i Wojtek wybierają się do Japonii na dwutygodniowy urlop. Ich ubezpieczenie obejmuje koszty leczenia i Assistance na kwotę 300 tys. zł – zapłacili za nie 299,53 zł. Gdyby zwiększyli zakres o OC na kwotę 200 tys. zł, ubezpieczenie kosztowałoby ich 320,92 zł.

PRZYKŁAD 3

Marcin i Marta wyjeżdżają wraz z dwójką dzieci do Włoch. Ich podróż ma trwać łącznie 7 dni. Polisa, która obejmie koszty leczenia i Assistance na kwotę 200 tys. zł, wyniesie ich 92,71 zł. Rozszerzając zakres o OC na kwotę 200 tys. zł, za ubezpieczenie zapłacą 99,84 zł.

Ubezpieczenie podróżne? Zielona Góra to miasto, gdzie kupisz je bez wychodzenia z domu! Na co jednak zwrócić uwagę?

Zanim wybierzesz polisę dla siebie, zorientuj się, jaki zakres ochrony zapewnia dane ubezpieczenie turystyczne. Zielona Góra to miasto, w którym możesz skorzystać z oferty LINK4. Polisa może obejmować koszty leczenia i pomoc Assistance czy OC w życiu prywatnym. Możesz też objąć dodatkową ochroną m.in. swój bagaż lub sprzęt sportowy.

Jeżeli podczas podróży planujesz jeździć na nartach czy snowboardzie, rozszerz zakres ochrony o sporty zimowe. Ubezpieczenie może obejmować również sporty ekstremalne, takie jak wspinaczka wysokogórska. Przed wyjazdem zastanów się więc, jakiej ochrony będziesz potrzebować.

Kupując ubezpieczenie, weź pod uwagę, że koszty leczenia i rehabilitacji za granicą mogą być bardzo wysokie. Pamiętaj nie tylko o szerokim zakresie, ale również o odpowiedniej sumie ubezpieczenia, która pozwoli pokryć np. ewentualne koszty leczenia.

Obrazek cta

Polisa podróżna Zielona Góra, Warszawa, Gdańsk… – nieważne, skąd zaczynasz podróż. Ważne, dokąd jedziesz!

Dlaczego warto kupić ubezpieczenie turystyczne? Przede wszystkim dlatego, że będziesz chroniony w wielu niespodziewanych sytuacjach. Niestety podczas zagranicznych wypadów mogą zdarzyć się kradzieże. Możesz też zgubić bagaż albo ulec wypadkowi. Szczególnie na urazy narażone są osoby, które uprawiają sport lub jeżdżą na nartach. Koszt leczenia szpitalnego za granicą często jest bardzo wysoki, dlatego też warto kupić ubezpieczenie na wyjazd za granicę. Zielona Góra oferuje kilka atrakcyjnych możliwości zakupu ubezpieczenia od LINK4.

Jak kupić korzystne ubezpieczenie turystyczne? Zielona Góra to miasto, w którym zrobisz to bez wychodzenia z domu!

Wiesz już, jak ważna jest polisa podróżna. Zielona Góra to miasto, w którym możesz kupić ubezpieczenie od LINK4 nawet bez wychodzenia z domu. Możesz zrobić to online – wystarczy, że skorzystasz z wygodnego Kalkulatora, który policzy dla Ciebie wysokość polisy. Możesz też zadzwonić pod numer 22 444 44 44 i porozmawiać z naszymi konsultantami lub osobiście spotkać się z agentem współpracującym z LINK4 – pomoże Ci on kupić ubezpieczenie na wyjazd za granicę. Zielona Góra to miasto, gdzie znajdziesz wielu naszych agentów.

A ile kosztuje polisa podróżna? Zielona Góra to miasto, gdzie ceny są takie same jak w każdym innym mieście w Polsce. Cena ubezpieczenia zależy m.in. od kierunku podróży, liczby dni pobytu czy też sumy ubezpieczenia i jego zakresu. Jeśli chcesz wygodnie kupićubezpieczenie turystyczne, Zielona Góra to miasto, w którym zrobisz to na wiele sposobów. Skontaktuj się z nami, kup polisę podróżną i ciesz się spokojnym urlopem!

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU PODRÓŻE dostępne są na stronie www.link4.pl.

Przeczytaj podobne wpisy

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21