Atrakcyjne ubezpieczenie – BMW pod lupą

Mało kto wie, że założeniem twórców BMW wcale nie była produkcja samochodów. Na samym początku marka zajmowała się projektowaniem silników lotniczych. Historia BMW liczy ponad 100 lat, a obecnie jednym z najpopularniejszych modeli pozostaje „trójka”. To samochód klasy średniej liczący sobie kilka generacji. Dostępny jest w czterech wersjach nadwozia – kombi, sedan, coupe i cabrio.

Baner korzyści

W tym artykule skupimy się na marce samochodu BMW. OC dla tego pojazdu nie musi wiązać się z dużym wydatkiem. Na wysokość składki wpływa przede wszystkim model auta. W naszej kalkulacji uwzględniliśmy typ BMW Seria 3 (E46) z silnikiem diesla z roku 1998 roku. Pod uwagę wzięliśmy także inne parametry jak wiek kierowcy, deklarowaną wartość rocznego przebiegu itd.

BMW – krótka historia, najpopularniejsze modele

Samochody BMW są od wielu lat bardzo popularne w naszym kraju. Od swego początku marka słynie z solidnego wykonania pojazdów i dobrze przemyślanej konstrukcji. Produkcja i dystrybucja samochodów osobowych jest główną gałęzią działalności przedsiębiorstwa BMW. Do pierwszej serii pojazdów należą najmniejsze modele z klasy kompakt, które jako jedyne na rynku posiadają napęd na tylną oś. Seria 3 to samochody z klasy średniej dwu-, cztero- oraz pięciodrzwiowe i ze skrzyniami biegów w odmianie manualnej oraz automatycznej. Model ten należy do jednego z najpopularniejszych w Polsce.

Obrazek cta

Samochody klasy średniej wyższej to modele z serii 5, również chętnie wybierane przez Polaków. Do serii 6 należą luksusowe, sportowe samochody wyższej klasy o nadwoziu w typie coupe. Natomiast limuzyny klasy wyższej należą do serii 7. Kolejną serię stanowią auta marki BMW o oznaczeniu „X”. Są to auta sportowo-użytkowe, popularnie nazywane SUV-ami. Obecnie na rynku można spotkać 4 modele z tej serii.

Atrakcyjne ubezpieczenie dla marki BMW – OC tylko 358,17 zł

Jesteś właścicielem pojazdu BMW? OC dla tego samochodu jest obowiązkowe. Tanią polisę zakupisz w LINK4. Ile kosztują ubezpieczenia samochodowe dla BMW? Cena uzależniona jest od danego typu samochodu.

Ubezpieczenie BMW w kwocie 358,17 zł dotyczy modelu BMW Seria 3 (E46) z silnikiem Diesel. Jego typ nadwozia to sedan 4, a moc 100 KW. Deklarowany roczny przebieg dla tego pojazdu wynosi mniej niż pięć tysięcy kilometrów rocznie. Samochód posiada kierownice wyłącznie po lewej stronie i jest ubezpieczony w Polsce minimum od 2016 roku. Kierowca korzysta z niego tylko w celach prywatnych i jest jego jedynym oraz głównym właścicielem. Kod pocztowy podany do kalkulacji to 05-650. To województwo mazowieckie, powiat grójecki. 

Podając powyższe dane, ubezpieczenie BMW OC wynosi 358,17 zł. Jest to podstawowy zakres ochrony + Program Pomocy z Autem Zastępczym i Assistance Opony. Zapewnia on między innymi samochód zastępczy na 3 dni w razie wypadku lub kradzieży, pomoc drogową w przypadku unieruchomienia na skutek wypadku, a także całodobową pomoc informacyjną.

Ubezpieczenie OC BMW – ceny dla poszczególnych modeli

Aby uzyskać atrakcyjne ubezpieczenia OC AC BMW w kwocie 358,17 zł, należy spełnić też kryteria dotyczące wieku i doświadczenia kierowcy. Użytkujesz auto BMW? OC w korzystnej cenie zakupisz jeśli masz więcej niż 39 lat oraz uzyskałeś prawo jazdy nie później niż w 2000 roku. Ponadto żaden z właścicieli lub inny użytkownik samochodu nie ma mniej niż 24 lata. Jest to związane z tym, że młodzi kierowcy najczęściej powodują wypadki na drogach. W województwie mazowieckim to ponad 3 tysiące kolizji rocznie.

Jak kupić tanie ubezpieczenie BMW?

Interesuje Cię ubezpieczenie BMW? To bardzo proste. Wystarczy, że wypełnisz internetowy formularz dostępny na stronie LINK4 i po chwili polisa trafi na Twojego maila. Zachęcamy Cię do skorzystania z prostego kalkulatora – podając dane, w dosłownie kilka chwil uzyskasz informacje, ile wyniesie ubezpieczenie OC BMW.

Ubezpieczenie OC BMW możesz także nabyć przez telefon lub u agenta w placówce, ale pamiętaj, że LINK4 może zaoferować rabat 7% osobom kupującym online.

Jak sam widzisz, możesz nabyć ubezpieczenie BMW bez wychodzenia z domu. Składka w wysokości około 400 zł rocznie wcale nie nadwyręży Twojego domowego budżetu. Zapoznaj się z pakietem ubezpieczenia OC i ciesz się bezpieczną jazdą.

Obrazek nagrody

 

*Rabat 7% wyłącznie na ubezpieczenie komunikacyjne wykupione przez Internet. Dla nowych i indywidualnych klientów. Szczegóły ubezpieczenia sprawdź w OWU na www.link4.pl. Rabat aktualny na dzień publikacji tekstu.

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17