Ubezpieczenie samochodu – Dacia pod lupą

Dacia – ta rumuńska marka opracowuje swoje modele we współpracy z Renault i korzysta z rozwiązań technologicznych francuskiego koncernu. Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom i optymalizacji kosztów produkcji pojazdów, samochody marki Dacia są niedrogie i solidnie wykonane.

Baner korzyści

Ubezpieczenie pojazdu to jeden ze stałych kosztów, jakie musi ponosić właściciel samochodu. Dlatego warto sprawdzić, jak można zaoszczędzić na składce ubezpieczeniowej dla samochodów marki Dacia. Model, rocznik, miejsce zamieszkania właściciela to czynniki wpływające na wysokość polisy OC. Jak wypada koszt ubezpieczenia samochodów Dacia w porównaniu z konkurencyjnymi markami?

Dacia – jak rumuńska marka podbiła polski rynek

Dacia rozpoczęła produkcję samochodów w 1968 roku i od samego początku działalności była blisko związana z francuską marką Renault. Obecnie francuski koncern posiada ponad 99% akcji marki Dacia. W 2004 roku rumuńska marka zaprezentowała model Logan, który powstał na sprawdzonych podzespołach francuskiego koncernu. Auto nie słynęło z wysokiej jakości materiałów wykorzystanych do produkcji, ale w niskiej cenie oferowało bardzo pojemne wnętrze, a wyposażenie zapewniało przyzwoity poziom komfortu.

Obrazek cta

Dacia Logan szybko zdobyła uznanie na rynku, dzięki bardzo korzystnemu stosunkowi ceny do użyteczności. Warianty nadwoziowe modelu zostały uzupełnione o wersję kombi i pick-up. Do Logana dołączyły kolejne modele. Sandero to hatchback stworzony na podstawie technologii Renault Clio. W 2010 roku przyszła kolej na pierwszego SUVa. Model Duster stał się hitem sprzedaży w Europie. Żaden inny nowy SUV nie był oferowany w tak korzystnej cenie. Do gamy modelowej dołączyły także minivan Lodgy.

Atrakcyjne ubezpieczenia samochodowe dla Dacia – OC tylko 308,82 zł!

Dacia – OC dla samochodu tej marki nie musi być drogie. Dla modelu Sandero z rocznika 2009 wyposażonego w silnik benzynowy o pojemności 1149 cm³ składka za ubezpieczenie OC może wynosić tylko 308,82 zł. Składkę wyliczono dla właściciela w wieku 45 lat posiadającego prawo jazdy od 25 lat, mieszkającego w Sieradzu, który jeździ Dacią Sandero 1.2 (16V MR'09 E5 Ambiance) od 3 lat i użytkuje auto prywatnie, pokonując rocznie do 5000 km. 

Wysokość składki za OC może się zmieniać w zależności od kilku czynników. Są to między innymi: miasto, które Cię interesuje, marka i model Twojego auta, historia ubezpieczenia pojazdu czy czas posiadania przez Ciebie prawa jazdy. Ubezpieczenie (Dacia oraz inne marki) w LINK4 znajdziesz w atrakcyjnej cenie.

Ubezpieczenie OC Dacia w LINK4 obejmuje nie tylko podstawową polisę od odpowiedzialności cywilnej. W ramach pakietu OC otrzymujesz także program pomocy, który obejmuje pomoc drogową zapewniającą usprawnienie pojazdu lub holowanie do 100 km w razie wypadku, samochód zastępczy na 3 dni w razie wypadku lub kradzieży oraz Assistance Opony. Nasz pakiet OC zajął pierwsze miejsce w rankingu Gazety Bankowej, w swojej kategorii.*

Ceny za ubezpieczenie OC Dacia dla poszczególnych modeli marki

Jak już wiesz, ceny za OC będą się różnić w zależności od kilku czynników. Niezależnie od tego, jaka lokalizacja Cię interesuje oraz jaki model auta posiadasz, warto skorzystać z kalkulatora LINK4, który przeliczy koszt Twojego ubezpieczenia. Jesteś ciekawy, ile wyniesie składka dla Twojego modelu samochodu marki Dacia? OC i wysokość opłat obliczysz w łatwy sposób z LINK4. 

Jak już wiesz, ceny za OC będą się różnić w zależności od kilku czynników. Niezależnie od tego, jaka lokalizacja Cię interesuje oraz jaki model auta posiadasz, warto skorzystać z kalkulatora LINK4, który przeliczy koszt Twojego ubezpieczenia. Jesteś ciekawy, ile wyniesie składka dla Twojego modelu samochodu marki Dacia? OC i wysokość opłat obliczysz w łatwy sposób z LINK4. 

Jak kupić tanie ubezpieczenia OC AC Dacia?

Polisę ubezpieczeniową w LINK4 dla Dacii możesz kupić na kilka wygodnych sposobów. Wybierz, który najbardziej Ci odpowiada:

  • osobiście u agenta współpracującego z LINK4,
  • przez telefon,
  • przez internet

Korzystając z zakupu polisy przez internet, możesz samodzielnie skorzystać z intuicyjnego kalkulatora dla wybranego zakresu ubezpieczenia. Wystarczy, że podasz podstawowe dane, aby wyliczyć składkę polisy dla Twojej Dacii.

Ubezpieczenie Dacia OC w LINK4 to rozsądny wybór

Samochody marki Dacia są wyjątkowo popularne na polskich drogach. Zakup ubezpieczenia dla Twojego pojazdu w LINK4 możesz wykonać w sposób, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. W ten sposób możesz uzyskać korzystną cenę oraz dodatkowe pakiety, które mogą przydać się podczas wystąpienia różnych sytuacji na drogach. Ubezpieczenie Dacia zapewni Ci właściwą pomoc w atrakcyjnej cenie.

Obrazek nagrody

* Informacje pochodzą ze strony: https://www.link4.pl/biuro-prasowe/aktualnosci-link4/pakiet-oc-w-link4-najlepszy-w-polsce

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17