Korzystne ubezpieczenie samochodu marki KIA

Potrzebujesz wykupić OC dla swojej KII? W LINK4 znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej jest niezwykle ważne. W LINK4 KIA OC to nie tylko podstawowe zabezpieczenie, ale również inne, dodatkowe usługi. Sprawdź naszą ofertę i zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Baner korzyści

Poniżej znajdziesz wszystkie informacje, jeśli chodzi o ubezpieczenie OC KIA. Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie najważniejszych danych. Dzięki nam nie musisz szukać w Internecie różnych informacji. W LINK4 dbamy o Twój czas, dlatego przedstawiamy najniższe ubezpieczenie samochodowe dla KIA w naszej ofercie, to jak prezentuje się ono na tle innych marek, ale również dowiesz się, jak wykupić to ubezpieczenie. OC, AC KIA? Tylko w LINK4!

KIA – marka, która podbiła Europę

KIA to najstarsza koreańska marka motoryzacyjna. Historia tej firmy rozpoczęła się w 1944 roku. Wówczas zajmowała się ręczną produkcją części rowerowych. Na początku nazwa przedsiębiorstwa brzmiała: „Kyungsung Precision Industry”. Dopiero w 1952 roku zmieniono ją na  „KIA Industry Corp.”. Nazwa KIA wzięła się od dwóch koreańskich słów: „ka” oznacza  „wywodzić się”, z kolei  „a” to  „Azja”. 

Obrazek cta

Wywodzące się Azji samochody obecnie są niezwykle popularne na drogach Starego Kontynentu. Pierwszym autem, które wyjechało z fabryki KII, była ciężarówka o nazwie Tytan. Miało to miejsce w 1971 roku. Pierwszym samochodem osobowym była Brisa S100. Obecnie flagowymi modelami są KIA Sportage, Rio czy Ceed.

Samochody tej koreańskiej marki w momencie pojawienia się na polskim rynku, nie były pełne nowoczesnych technologii, jednak zdobyły sławę, dzięki swojej niezawodności. Do zestawu cech wpływających na jej popularność należy również dobre prowadzenie oraz przystępna cena. Niski koszt codziennej eksploatacji jest niezwykle ważny. Istotne jest również OC. KIA to jedna z marek, którą możesz ubezpieczyć w LINK4. Jak to zrobić?

Niskie składki – ubezpieczenie KIA. Ile wynosi cena za atrakcyjne OC?

Wysokość składek OC może przyprawić o ból głowy. Mamy jednak rozwiązanie Twojego problemu. Ubezpieczenia samochodowe dla swojej KII możesz wykupić w LINK4. Szybko, tanio i co najważniejsze – bez zbędnych formalności. Ile wynosi najtańsze ubezpieczenie KIA OC w naszej firmie? Sprawdź poniżej.

Najtańsze OC dotyczy KII Rio 1.2 (MR'12 L). Auto zostało wyprodukowane w 2014 roku. Samochód w przypadku najtańszej polisy wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 1248 cm3, a właścicielem jest 60-letnia osoba, która prawo jazdy uzyskała w 1980 roku. Dodatkowo właściciel jest w posiadaniu tej KII od 6 lat i deklaruje, że korzysta z auta wyłącznie do celów prywatnych. W ciągu roku natomiast zrobi nim od 5000 do 9999 km. W takim przypadku składka, jeśli chodzi o ubezpieczenie OC KIA, wynosi tylko 312,36 zł.

KIA OC – jak się prezentuje wysokość składki dla konkretnych modeli?

Jeśli szukasz atrakcyjnego ubezpieczenia dla swojej KII, sprawdź OC w LINK4. Na polskich drogach porusza się wiele modeli tego koreańskiego producenta. Niezależnie od tego, czy w Twoim garażu jest KIA Rio, czy Sportage lub Ceed – jedne z najlepszych ofert ubezpieczeń znajdziesz właśnie w LINK4!

Wysokość składki OC zależy od wielu czynników. Każda polisa jest wyliczana indywidualnie na podstawie danych właściciela, jego wieku, doświadczenia za kierownicą. Istotne są również parametry pojazdu – rodzaj i pojemność silnika, typ nadwozia, przeznaczenie auta. Ubezpieczenie KIA OC w LINK4 to naprawdę przyjemna sprawa. Właściciele egzemplarzy tej marki mogą liczyć na naprawdę atrakcyjne polisy w porównaniu do innych producentów.

W jaki sposób zapewnić sobie tanie ubezpieczenie OC KIA?

Jak zapewnić sobie tanie ubezpieczenie KIA? W LINK4 zrobisz to szybko i łatwo! Możesz skorzystać z wizyty we współpracującej z nami agencji ubezpieczeniowej , które otwarte są w wielu miejscowościach w Polsce, jak i skorzystać z naszej strony internetowej. Znajdziesz na niej wszystkie informacje dotyczącego ubezpieczenia KII.

Do Twojej dyspozycji jest również kalkulator OC. Dzięki niemu w dosłownie 5 minut znajdziesz ofertę ubezpieczenia KII. Skorzystaj z pomocy naszego konsultanta. Zostaw swój numer, a szybko oddzwonimy z atrakcyjną ofertą. Zadbaj o swoje finanse i bezpieczeństwo z LINK4!

Obrazek nagrody

*Rabat 7% wyłącznie na ubezpieczenie komunikacyjne wykupione przez Internet. Dla nowych i indywidualnych klientów. Szczegóły ubezpieczenia sprawdź w OWU na www.link4.pl. Rabat aktualny na dzień publikacji tekstu.

 

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17