Korzystne ubezpieczenie OC – Toyota pod lupą

Historia marki Toyota rozpoczęła się w Japonii pod koniec XIX wieku. Właśnie wtedy Sakichi Toyoda założył spółkę Toyoda Spinning & Weaving Company i wprowadził na rynek krosno automatyczne. Następnie przekwalifikował zakłady tkackie w fabryki motoryzacyjne. Początkowo spółka skupiła się na produkcji pojazdów ciężarowych i autobusów, a po jakimś czasie rozpoczęła pracę nad samochodem osobowym.

Baner korzyści

Jesteś właścicielem samochodu Toyota? OC dla tego pojazdu jest obowiązkowe jeśli chcesz poruszać się tym pojazdem po drodze. W związku z tym musisz je czym prędzej zakupić. W towarzystwie ubezpieczeniowym LINK4 najniższa składka za ubezpieczenia samochodowe dla Toyota wynosi jedynie 301,92 zł. Sprawdź, jak łatwo kupisz polisę.

Toyota – krótka historia marki

Toyota należy do największych producentów motoryzacyjnych na świecie. Początkowo przedsiębiorstwo wcale nie zajmowało się produkcją samochodów, tylko maszyn z branży tekstylnej. W 1933 roku został skonstruowany sześciocylindrowy silnik o pojemności 3,4 litra, a dwa lata później pojawił się pierwszy samochód marki, który został oznaczony symbolem A1.

Z biegiem lat Toyota otworzyła się na światowy rynek. Jej fabryki powstały między innymi w Kanadzie, USA oraz Brazylii. Spółka zdobyła uznanie klientów gdy w 1966 roku wypuściła model Corolla o pojemności 1,1 l i mocy 52 KM. W roku 1970 zadebiutował model Carina, a w 1973 roku Starlet – małe auto miejskie, które napędzały jednostki 1,0 i 1,2 l. 

Obrazek cta

Od 1994 roku powstaje znana i lubiana Toyota RAV4 należąca do aut typu SUV, która doczekała się już czterech generacji. Z innych popularnych modeli można wskazać Toyotę Auris produkowaną od 2007 roku. Na uwagę zasługuje również Toyota GT86, która jest dostępna od 2012 roku.

Atrakcyjne ubezpieczenie dla Toyota – OC w LINK4 już od 301,92 zł

Szukasz ubezpieczenia dla samochodu Toyota? OC podstawowe nabędziesz w LINK4 już od 301,92 zł. Najtańsze ubezpieczenie OC Toyota obliczone zostało dla modelu Yaris 1.0 (MR'11 Life) z roku 2013, którego pojemność silnika wynosi 998 cm³, a moc to 51 KW. Samochód posiada kierownicę usytuowaną po lewej stronie, a jego roczny przebieg waha się od 5 do 10 tysięcy kilometrów. Pojazd przynajmniej od 2016 roku jest ubezpieczony w Polsce i użytkowany jest jedynie w celach prywatnych. Do kalkulacji został podany kod pocztowy 16-200, który przypisany jest do powiatu sokólskiego w województwie podlaskim.

Czy wiesz, co obejmuje ubezpieczenie? Toyota w ramach Programu Pomocy w razie wypadku lub kolizji jest holowana do 100 km. Pomoc drogowa nadjeżdża średnio w przeciągu 30 minut od zgłoszenia, a w razie wypadku lub kradzieży otrzymujesz samochód zastępczy do 3 dni. Oprócz tego do dyspozycji masz całodobową pomoc informacyjną i wymianę uszkodzonego koła na miejscu, jeśli w aucie znajduje się koło zapasowe lub holowanie do najbliższego warsztatu i naprawę opony, jeśli wymiana na miejscu jest niemożliwa.

Ubezpieczenie OC Toyota dla poszczególnych modeli marki

Wiesz już, ile kosztuje ubezpieczenie Toyota Yaris 1.0 (MR'11 Life) w województwie podlaskim. Dla kierowcy w wieku 54 lat i posiadającego prawo jazdy minimum od 1989 roku zakup polisy to koszt 301,92 zł. 

Koszty ubezpieczenia OC AC (Toyota) będą różnić się w zależności od miasta, które Cię interesuje. Model Twojego auta również ma znaczenie. Niezależnie od tego jakie województwo i miasto zamieszkujesz oraz jaki model auta posiadasz, warto skorzystać z kalkulatora LINK4, który w łatwy sposób przeliczy koszt Twojego ubezpieczenia. Po wpisaniu informacji system przedstawi Ci korzystne ubezpieczenie. 


To tylko jeden ze sposobów, aby wykupić ubezpieczenie samochodu marki Toyota. OC w LINK4możesz nabyć również przez telefon lub stacjonarnie w siedzibie agenta współpracującego z LINK4. Sprawdź ofertę i wybierz korzystne ubezpieczenie dla Twojej Toyoty.  

Jak kupić korzystne ubezpieczenie Toyota?

Ubezpieczenie OC Toyota oraz samochodów innych marek możesz zakupić w atrakcyjnej cenie przez internet. Wystarczy, że odwiedzisz stronę towarzystwa ubezpieczeniowego LINK4. Tam podasz dane o pojeździe i system automatycznie wyliczy Ci koszt polisy. Jeśli nie masz dostępu do internetu, ubezpieczenie Toyota wykupisz przez telefon lub stacjonarnie w siedzibie agenta współpracującego z LINK4. 

Obrazek nagrody

Kończy Ci się ubezpieczenie? Toyota to marka, której polisa OC w LINK4 kosztuje niecałe 400 zł. Odwiedź stronę LINK4 i wyszukaj najlepszą ofertę dla siebie.

*Rabat 7% wyłącznie na ubezpieczenie komunikacyjne wykupione przez Internet. Dla nowych i indywidualnych klientów. Szczegóły ubezpieczenia sprawdź w OWU na www.link4.pl. Rabat aktualny na dzień publikacji tekstu.

 

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17