Ubezpiecz swój dom
lub mieszkanie w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Oblicz stawkę za polisę od wszelkiego ryzyka, obejmującą ubezpieczenie od kuny w LINK4 bez wychodzenia z domu!

Czas czytania: 2 min. 36 sek.
Czy istnieje ubezpieczenie domu od kuny?

Od samego gryzonia, domu nie da się ubezpieczyć. Możesz jednak liczyć na ochronę w przypadku, gdy Twoją nieruchomość dotkną skutki wizyty zwierzęcia. W LINK4 ubezpieczysz swoje mienie od wszystkich zdarzeń losowych (z wyjątkiem przypadków wskazanych w OWU).

Mając dom lub mieszkanie, trzeba się liczyć ze zniszczeniami powstałymi nie tylko w wyniku jakichś zdarzeń atmosferycznych. Szkody mogą wyrządzić także zwierzęta, takie jak np. kuna. Przegryzienie przez nią przewodów może prowadzić do braku prądu czy spięcia w instalacji. Ryzyko zniszczeń spowodowanych przez kuny jest oczywiście większe w przypadku nieruchomości położonych blisko lasu. Jednak jeśli mieszkasz w mieście, także musisz liczyć się ze szkodami wyrządzonymi przez zwierzęta.

Baner korzyści

Ubezpieczenie nieruchomości od kuny w ramach polisy od zdarzeń wszelkiego ryzyka – czego dowiesz się z tego tekstu?

W tym artykule podpowiemy czy są jakieś sposoby na zabezpieczenie się przed kuną, ale też opowiemy o tym, co ma wpływ na wysokość składki na ubezpieczenie. Dowiesz się, dlaczego warto wykupić polisę, która ochroni Cię na wypadek różnych zdarzeń losowych, jak to zrobić i gdzie się zgłosić w razie wystąpienia szkody.

Polisa od zdarzeń wszelkiego ryzyka, w tym ubezpieczenie domu od kuny – dlaczego warto?

Wydawać się może, że największe szkody mogą z reguły wyrządzić różne zdarzenia losowe wywołane czynnikami atmosferycznymi. Powódź, pożar, grad – to wszystko kojarzy się z poważnymi zniszczeniami. Jednak również dzikie zwierzęta mogą wywołać szkody, których naprawienie będzie kosztować Cię nie tylko sporo czasu, ale także pieniędzy. Kuny, tak jak pisaliśmy wcześniej, mogą przegryźć przewody i doprowadzić do tego, że w domu zabraknie prądu. Brak energii elektrycznej może powodować kolejne straty. Również dziki to zwierzęta, które coraz częściej zapuszczają się blisko domów i mogą spowodować zniszczenia.

ubezpieczenie domu od kuny

Ubezpieczenie domu od kuny – od czego zależy cena?

Koszt ubezpieczenia każdorazowo wyliczany jest indywidualnie. Znaczenie będzie miał zakres ochrony, lokalizacja nieruchomości, to, czy jest to dom, czy mieszkanie, a także oczywiście suma ubezpieczenia. Warto wiedzieć, że ubezpieczenie nieruchomości od kunyto tylko jedno ze zdarzeń, przed których skutkami chroni ubezpieczenie all risks. Jeśli chcesz poznać wysokość składki dla swojej nieruchomości, skontaktuj się z LINK4.

Ubezpieczenie nieruchomości od kuny - Link4.pl

Ubezpieczenie od wszelkiego ryzyka, w tym ubezpieczenie domu od szkody wyrządzonej przez kuny – co obejmuje?

Wykupując ubezpieczenie, na pewno chcesz, aby chroniło Twoje finanse na wypadek wielu sytuacji. Tak jest w przypadku ubezpieczenia all risks. Jego zakres to oczywiście nie tylko ubezpieczenie domu od szkody wyrządzonej przez kuny. Zabezpieczy Cię przed skutkami wszelkich zdarzeń losowych zawartych w umowie. 

Może to być między innymi pożar wywołany przez zjawiska atmosferyczne, jak i powódź czy grad. Ubezpieczenie domu lub mieszkania od wszelkiego ryzyka to także zabezpieczenie na wypadek szkód wyrządzonych przez osoby trzecie. Możesz więc liczyć na wypłatę odszkodowania w przypadku jakiegoś aktu wandalizmu dokonanego na Twoim mieszkaniu lub domu. Odszkodowanie na wypadek zalania przez sąsiada? Finansowanie pobytu w lokalu zastępczym na czas naprawienia szkód? Na to i znacznie więcej możesz liczyć wykupując polisę all risks.

Ubezpieczenie mienia od wszelkiego ryzyka obejmujące ubezpieczenie domu od kuny – jak wykupić?

W LINK4 jest to niezwykle proste. W LINK4 możesz kupić polisę online. Możesz też zadzwonić na infolinię pod numer 22 4444444, a nasi konsultanci poprowadzą Cię przez proces zakupu i udzielą niezbędnych informacji. Istnieje też możliwość osobistego spotkania się z agentem współpracującym z LINK4.

Obrazek cta

Ubezpieczenie domu lub mieszkania od wszelkich ryzyk, w tym ubezpieczenie nieruchomości od kuny – podsumowanie

Jeśli chcesz zabezpieczyć swoją nieruchomość na wypadek szkód wyrządzonych przez kuny i inne dzikie zwierzęta, ale także na szereg innych zdarzeń, to ubezpieczenie domu lub mieszkania od wszelkiego ryzyka jest idealnym rozwiązaniem. To przede wszystkim szeroki zakres ochrony, który obejmuje takie zdarzenia, o których być może nawet byś nie pomyślał, że mogą mieć miejsce. Ubezpieczenie w LINK4 to także dogodna form zakupu polisy i możliwość zgłoszenia szkody i śledzenia jej statusu w wygodny sposób. Zapoznać się z pełną ofertą na stronie LINK4, znajdziesz tam różnego rodzaju polisy, nie tylko te dotyczące nieruchomości.

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i włączeniach, a także OWU DOM dostępne są na stronie www.link4.pl

Przeczytaj podobne wpisy

Ubezpiecz dom lub
mieszkanie