Ubezpiecz swój dom
lub mieszkanie w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Sprawdź możliwe opcje ubezpieczenia i dobierz je do indywidualnych preferencji. Zadbaj o ochronę domu i mieszkania z LINK4.

Czas czytania: 2 min. 27 sek.
Ubezpieczenie domu i mieszkania – Wrocław

Szukasz polisy ubezpieczeniowej? W LINK4 możesz kupić ubezpieczenie mieszkania i domu. Wrocław to miasto, w którym kupisz polisęz zakresem ochrony i sumą ubezpieczenia dopasowaną do Twoich potrzeb. U nas otrzymasz szeroki zakres ochrony w atrakcyjnej cenie, a także proste procedury zakupu i wysokie standardy obsługi klienta przy likwidacji szkód.

Baner korzyści

Ubezpieczenie nieruchomości – Wrocław, czyli stolica Dolnego Śląska

Kupujesz ubezpieczenie nieruchomości? Wrocław to miasto, w którym ceny polis różnią się od innych regionów, co jest zależne od wielu czynników. W dużej mierze są związane z maksymalną sumą ubezpieczenia oraz zakresem ochrony, a także z regionem. Kontaktując się z nami przez internet lub telefonicznie, a także wybierając się do współpracującego z LINK4 agenta, otrzymasz dokładne informacje na temat cen polis we Wrocławiu.

Obrazek cta

Ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania we Wrocławiu?

Chcesz kupić ubezpieczenie mieszkania? Wrocław to miasto, w którym za polisę w LINK4 dla mieszkania o powierzchni 70 m² zapłacisz średnio 518 zł. Potrzebujesz ubezpieczenia domów? Wrocław to miasto, w którym średnia cena takiej polisy wyniesie 1070 zł przy sumie ubezpieczenia opiewającej na 950 500 zł. Są to uśrednione dane, a szczegółowe ceny dla danej nieruchomości uzyskasz po kontakcie z nami, lub współpracującymi z LINK4 agentami. Ubezpieczenie domu – Wrocław to miasto, w którym polisa pozwoli na zabezpieczenie się na różne okoliczności zdefiniowane w OWU*. LINK4 wypłaci Ci odszkodowanie za poniesione szkody na skutek sytuacji bezpośrednio wskazanych w umowie lub kwalifikujących się do tego na podstawie ogólnych zapisów. Ubezpieczamy też mieszkania i domy w budowie, a także nieruchomości kupowane na kredyt, gdy niezbędna jest polisa mieszkaniowa. Wrocław to miasto, w którym banki tego wymagają.

Ubezpieczenie domu we Wrocławiu na tle innych miast

Ubezpieczenie mieszkania i domu – Wrocław ma inną cenę niż w obszarach podmiejskich lub innych miastach. Wynika to różnicy w średniej wartości budynków, lokalnych czynników ryzyka i innych aspektów. Kontaktując się z agentami współpracującymi z LINK4 lub z infolinią uzyskasz szczegółowe informacje na temat wyceny polisy ubezpieczeniowej we Wrocławiu. Możesz to także zrobić online, korzystając z naszej strony i zawartego tam formularza kontaktowego.

Co obejmuje ubezpieczenie mieszkania we Wrocławiu?

Chcesz wykupić korzystne ubezpieczenie mieszkania? Wrocław pozwala znaleźć oferty atrakcyjnych polis w LINK4 i uzyskanie odszkodowania w wielu okolicznościach. Dotyczy to między innymi pożarów, których według Straży Pożarnej** wybucha na Dolnym Śląsku aż 10 tyś. rocznie. Polisa ubezpieczeniowa obejmuje pełne spektrum katastrof naturalnych, takich jak powodzie, wichury, przewrócone drzewa, uderzenia pioruna, a nawet osunięcia ziemi – w takich sytuacjach uzyskasz odszkodowanie, mając ubezpieczenie domu i mieszkania. Wrocław to miasto, w którym polisa pozwoli pokryć szkody wynikające z aktów wandalizmu lub niecelowego uszkodzenia nieruchomości przez osoby trzecie, na przykład wskutek zalania, lub uderzenia pojazdem mechanicznym. W LINK4 nie stosujemy franszyz, więc wysokość odszkodowania odzwierciedla realne straty ponoszone w wyniku zdarzenia ubezpieczeniowego.

Źródło: https://dane.gov.pl/pl/dataset/2634/resource/36125/table?page=1&per_page=20&q=&sort=

Jak kupić korzystne ubezpieczenie we Wrocławiu?

Chcesz kupić korzystne ubezpieczenie mieszkania? Wrocław to region, w którym możesz to zrobić online przy pomocy kalkulatora***. Pozwoli on na uzyskanie wyceny polisy ubezpieczeniowej po wpisaniu wszystkich parametrów wpływających na ryzyko, a także po wybraniu preferowanego zakresu ochrony. Można także skontaktować się z jednym z agentów współpracujących z LINK4, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące procedury zakupu, a także samego produktu ubezpieczeniowego. Warto też porozmawiać bezpośrednio z konsultantami pod numerem 22 4444444.

Szukasz korzystnego ubezpieczenia nieruchomości? Wrocław to region, w którym można kupić online lub u jednego ze współpracujących z LINK4 agentów – zapraszamy do kontaktu, w wybrany przez siebie sposób. Polisy we Wrocławiu można łatwo dopasować do swoich preferencji na podstawie zakresu ochrony, więc każdy może nabyć produkt ubezpieczeniowy, przystosowany do jego potrzeb. Polecamy także sprawdzenie naszej całej oferty i szczegółowych informacji na temat pozostałych produktów ubezpieczeniowych.

* Źródło: https://dokumenty.link4.pl/

** Źródło:https://dane.gov.pl/pl/dataset/2634/resource/36125/table?page=1&per_page=20&q=&sort=

*** Źródło:https://www.link4.pl/kalkulator_nieruchomosc/fhhFlow.html?execution=e2s1&state=15-0-A14FCC552A1D2370A7B3EA281A495F75&#null

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a takżę OWU dostępne są na stronie www.link4.pl

Przeczytaj podobne wpisy

Ubezpiecz dom lub
mieszkanie