Ubezpiecz swój dom
lub mieszkanie w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Zabezpiecz dom i mieszkanie od nieprzewidzianych zdarzeń z LINK4! Sprawdź możliwe opcje ubezpieczenia i dobierz je do indywidualnych preferencji.

Czas czytania: 2 min. 23 sek.
Ubezpieczenie mieszkania – Wałbrzych

Wałbrzych jest bardzo atrakcyjnym miastem do zamieszkania. Jego atutami są piękne górskie położenie, bogata oferta kulturalna oraz sportowa i przepiękna architektura. Kotlina Wałbrzyska sama w sobie jest malowniczym miejscem, ale jest też świetnie skomunikowana z Wrocławiem, Legnicą czy też Czechami. Mieszkanie w tej górskiej miejscowości ma dużo zalet, ale warto też zabezpieczyć się przed skutkami niespodziewanych sytuacji – w tym mogą pomóc ubezpieczenia LINK4.

Baner korzyści

Ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania – Wałbrzych jest drogi?

Koszt ubezpieczenia mieszkania jest uzależniony od wielu czynników i indywidualny dla każdej nieruchomości. Poniżej omówimy koszt ubezpieczenia dla przykładowego mieszkania własnościowego w Wałbrzychu o powierzchni 70 m², położonego na piętrze pośrednim. Mieszkanie jest wyposażone w alarm, drzwi antywłamaniowe, ochronę i monitoring. Zostało zbudowane w 2002 roku oraz mieści się w strefie niezagrożonej powodzią.

Zakres ubezpieczenia obejmuje ubezpieczenie samego mieszkania na kwotę 325 tys. zł, ubezpieczenie ruchomości znajdujących się w mieszkaniu na kwotę 25 tys. zł oraz OC na kwotę 30 tys. zł. Przykładowa cena ubezpieczenia takiego mieszkania wynosi 374,36 zł. Warto jednak zwrócić uwagę, że opłacając polisę za pomocą BLIK, możemy cenę obniżyć do 336,92 zł – zachowując te same parametry ubezpieczenia.

Obrazek cta

Ubezpieczenie mieszkania – Wałbrzych na tle podobnych miast w Polsce

Ceny między poszczególnymi miastami mogą się różnić – koszt polisy w Wałbrzychu może być inny niż w pozostałych miejscowościach w Polsce. Wynika to z tego, że jest wiele czynników, które decydują o tym, ile ostatecznie kosztuje ubezpieczenie nieruchomości. Wałbrzych jest miastem, gdzie mogą wystąpić różnego rodzaju sytuacje losowe, w tym pożary. Według statystyk w 2021 roku w województwie dolnośląskim liczba pożarów wyniosła 10970. Biorąc pod uwagę te liczby, widać, jak przydatna jest dobra polisa mieszkaniowa. 

Wałbrzych jest również traktowany jako baza wypadowa dla turystów z uwagi na bliskość gór, co oznacza duży przepływ ludności. Mimo tego jest miastem bezpiecznym, co jest odzwierciedlone w stawkach polisy kradzieżowej.

Co obejmuje ubezpieczenie domu – Wałbrzych?

Chcesz kupić ubezpieczenie domu? Wałbrzych jest miastem, gdzie masz swoją nieruchomość? Zapoznaj się z ofertą LINK4. Ubezpieczenie domu lub mieszkania obejmuje ochroną szkody powstałe w Twojej nieruchomości w bezpośrednim skutku wystąpienia na przykład pożaru, uderzenia pioruna, przepięcia, gradu, silnego wiatru, zalania, deszczu nawalnego, naporu śniegu czy upadku drzew i masztów. Istnieje możliwość zabezpieczenia się od wszelkich zdarzeń losowych – w zależności od wariantu, który wybierzesz. Pełna lista zdarzeń, które są możliwe do objęcia ochroną znajdzie się w OWU Twojego ubezpieczenia.

Ile zatem kosztuje ubezpieczenie domu? Wałbrzych jest miastem, gdzie znajdziesz atrakcyjną ofertę w LINK4. Jeśli chcesz wiedzieć, ile dokładnie wyniesie Twoja polisa, skorzystaj z Kalkulatora dostępnego na naszej stronie.

Źródło: https://dane.gov.pl/pl/dataset/2634/resource/36125/table?page=1&per_page=20&q=&sort=

Ubezpieczenie nieruchomości – Wałbrzych daje wiele możliwości

Z jakimi korzyściami wiąże się zakup polisy w LINK4? Możesz otrzymać również Assistance i pomoc prawną w pakiecie. Ponadto możesz liczyć na szeroki zakres ochrony w OC w życiu prywatnym oraz możliwość ubezpieczenia nieruchomości w budowie lub w przebudowie. LINK4 zabezpiecza też szkody powstałe w wyniku rażącego niedbalstwa. Co więcej, w sytuacji powstania szkody powodującej, że nieruchomość nie nadaje się do użytkowania, pokrywamy koszty najmu innego lokalu.

Ubezpieczenia mieszkań oraz ubezpieczenia domów – Wałbrzych

Wiesz już, jak ważne jest odpowiednie ubezpieczenie nieruchomości. Bez względu na to, czy mieszkasz w domu, czy bloku zdarzyć się mogą różne losowe sytuacje, takie jak pożar, zalanie czy zwarcie elektryczne. Warto zatem wykupić kompleksową polisę. Aby dowiedzieć się, ile Cię ona wyniesie, skorzystaj z Kalkulatora LINK4. Możesz też porozmawiać bezpośrednio z konsultantami pod numerem 22 4444444 lub osobiście spotkać się z agentem współpracującym z LINK4.

Odwiedź naszą stronę i sprawdź, jakie oferujemy ubezpieczenia mieszkań. Wałbrzych to tylko jedno z wielu miast, w których wykupisz atrakcyjną polisę.

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU DOM dostępne są na stronie www.link4.pl.

Przeczytaj podobne wpisy

Ubezpiecz dom lub
mieszkanie