Ubezpiecz swój dom
lub mieszkanie w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Sprawdź możliwe opcje ubezpieczenia i dobierz je do indywidualnych preferencji. Zadbaj o ochronę domu i mieszkania z LINK4.

Czas czytania: 2 min. 35 sek.
Ubezpieczenie domu i mieszkania w Szczecinie

Potrzebujesz ubezpieczenie mieszkania? Szczecin to miasto, w którym na pewno się przyda. W LINK4 znajdziesz polisy ubezpieczeniowe mieszkań i domów, a w tym polisy spełniające wymagania banków, jeśli potrzebujesz ubezpieczenia pod kredyt. Ubezpieczenie domu – Szczecin to miasto, w którym polisa w takiej sytuacji będzie niezbędna.Można tu kupić produkt ubezpieczeniowy w atrakcyjnej cenie, w stosunku do zakresu ochrony, a polisy w stolicy województwa zachodniopomorskiego nie wypadają drogo na tle innych regionów.

Baner korzyści

Ubezpieczenie nieruchomości – Szczecin, pod lupą

Kupujesz ubezpieczenia domu? Szczecin to miasto, w którym ceny należą do średnich. Jeśli interesuje Cię korzystna polisa mieszkaniowa, Szczecin to Twoje miejsce zamieszkania i to właśnie w tym mieście chcesz ubezpieczyć nieruchomość, sprawdź ofertę LINK4. Warto wiedzieć, że ceny zależą od czynników, takich jak statystyki ryzyka dla danego miasta i regionu, specyfiki lokalizacji, czy parametrów nieruchomości, a także sumy ubezpieczenia. Dowiedz się, ile kosztuje statystycznie polisa w regionie, a także, kiedy będziesz mógł liczyć na rekompensatę za poniesione straty.

Obrazek cta

Ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania w Szczecinie?

Ubezpieczenia mieszkań – Szczecin to region, w którym ceny polisnie należą do najdroższych. Za polisę LINK4 w tym mieście, ubezpieczając mieszkanie o powierzchni 70 m² trzeba średnio zapłacić 382 zł. Ubezpieczenia domów – Szczecin to miasto, w którym trzeba zapłacić średnio 757 zł przy metrażu 150 m². Takie produkty ubezpieczeniowe są wystarczające dla banków, które wymagają ubezpieczenia do kredytu. 

Ubezpieczenie nieruchomości – Szczecin to miasto, w którym polisa pozwoli pokryć straty wynikające ze szkód spowodowanych katastrofami naturalnymi, włamaniami, aktami wandalizmu, a także wypadkami, takimi jak uszkodzenie domu przez osoby trzecie przy pomocy pojazdu mechanicznego. W LINK4 nie stosujemy franszyz, więc straty pokrywane są w całości.

Ubezpieczenie domów – Szczecin na tle innych miast

Ubezpieczenie domu – Szczecin nie wypada drogo na tle polis nieruchomościowych w innych miastach. Ceny zmieniają się jednak na podstawie bieżącej kalkulacji ryzyka w regionie oraz zmian na rynku. Chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania? Szczecin to miasto, w którym możesz to zrobić na kilka sposobów. Skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego na stronie lub skontaktuj się z nami przy pomocy infolinii pod numerem 22 4444444. Tam uzyskasz wszystkie niezbędne informacje. Możesz też skontaktować się bezpośrednio z jednym z agentów współpracujących z LINK4.

Co obejmuje ubezpieczenie mieszkania w Szczecinie?

Wahasz się, czy warto kupić ubezpieczenie mieszkania? Szczecin to miasto, dla którego dostępne są statystyki ryzyka. W województwie zachodniopomorskim, według danych Straży Pożarnej odnotowuje się nawet 6500 pożarów rocznie*, co sprawia, że ryzyko jest relatywnie wysokie. Masz ubezpieczenie domu i mieszkania? Szczecin to miasto, w którymmożesz liczyć na pokrycie strat wynikających nie tylko z pożaru, ale także powodzi, zalania przez sąsiadów, lub uszkodzenia na skutek wichury. Ponadto OWU** polisy ubezpieczeniowej uwzględniają szereg innych nazwanych zagrożeń, takich jak uderzenie pioruna, przepięcia w sieci energetycznej, osunięcia ziemi i inne. Ubezpieczenie nieruchomości – Szczecin to miasto, w którym polisaobejmuje również ryzyka nienazwane. Jeśli nie jesteś pewny, czy polisa w LINK4 jest dla Ciebie, skontaktuj się z nami lub ze współpracującym agentem.

Źródło: https://dane.gov.pl/pl/dataset/2634/resource/36125/table?page=1&per_page=20&q=&sort=

Jak kupić korzystne ubezpieczenie w Szczecinie?

Chcesz kupić korzystne ubezpieczenie nieruchomości? Szczecin to miasto, w którymmożesz to zrobić osobiście u jednego z agentów LINK4. Jeśli masz jakieś wątpliwości co do produktu ubezpieczeniowego, agent odpowie na wszystkie pytania dotyczące ubezpieczenia. Możesz też skorzystać z dostępnego na naszej stronie kalkulatora***, który pozwala na zakup polisy online. Wystarczy w nim podać swoje dane, a także parametry nieruchomości, oraz oczekiwany zakres ochrony. Sam zakup jest komfortowy i intuicyjny tak jak podczas podpisywania umowy bezpośrednio u agenta. Możesz też skorzystać z naszej infolinii pod numerem 22 4444444, gdzie także odpowiemy na wszystkie pytania i sprawnie przeprowadzimy Cię przez proces zakupu polisy.

Kupujesz ubezpieczenie mieszkania? Szczecin pozwala kupić je wygodnie –w LINK4 można wykonać na wiele sposobów – wybierz najdogodniejszy z nich. Przygotowaliśmy dla Ciebie korzystną cenowo ofertę z szerokim zakresem ochrony, który można rozszerzać wedle swoich potrzeb. Sprawdź też nasze inne produkty ubezpieczeniowe.

*Źródło:https://dane.gov.pl/pl/dataset/2634/resource/36125/table?page=1&per_page=20&q=&sort=

** Źródło:https://dokumenty.link4.pl/

***Źródło:https://www.link4.pl/kalkulator_nieruchomosc/fhhFlow.html?execution=e2s1&state=15-0-A14FCC552A1D2370A7B3EA281A495F75&#null

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a takżę OWU dostępne są na stronie www.link4.pl

Przeczytaj podobne wpisy

Ubezpiecz dom lub
mieszkanie