Ubezpiecz swój dom
lub mieszkanie w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Sprawdź możliwe opcje ubezpieczenia i dobierz je do indywidualnych preferencji. Zadbaj o ochronę domu i mieszkania z LINK4.

Czas czytania: 2 min. 28 sek.
Ubezpieczenie domu i mieszkania – Warszawa

Chcesz zabezpieczyć swój majątek, kupując ubezpieczenie mieszkania i domu? Warszawa to miasto, w którym możesz kupić polisę w wielu wariantach różniących się zakresem ochrony i maksymalną sumą ubezpieczenia. Ubezpieczenie nieruchomości – Warszawa to miasto, w którym znajdziesz ciekawe polisy w LINK4, bez franszyz w umowie. Ponadto możesz ubezpieczyć mieszkanie lub dom w budowie, lub kupić polisę pod kredyt.

Baner korzyści

Ubezpieczenie mieszkania – Warszawa pod lupą

Szukasz atrakcyjnego ubezpieczenia mieszkania? Warszawa to region, w którym na pewno warto ubezpieczyć nieruchomość.Sprawdź, ile kosztuje polisa mieszkaniowa. Warszawa to miasto, w którym ceny są różne. Zobacz także, jaki jest zakres ochrony. Ceny konkretnych produktów ubezpieczeniowych w LINK4 zależą od maksymalnej sumy ubezpieczenia, a także wybranego zakresu ochrony ubezpieczenia mieszkań. Warszawa to miasto, w którym mogą mieć bardzo zróżnicowany zakres ochrony, co istotnie wpływa na cenę polisy, a duże znaczenie ma też wartość samego mieszkania, która w stolicy jest stosunkowo wysoka. Wycenę możesz uzyskać, sprawdzając kalkulator ubezpieczenia mieszkania* w LINK4.

Obrazek cta

Ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania w Warszawie?

Potrzebujesz ubezpieczenie mieszkania? Warszawa to miasto, w którym możesz znaleźć polisę adekwatną do swoich potrzeb w atrakcyjnej cenie. Za ubezpieczenie w LINK4 mieszkania o powierzchni 70 m² zapłacisz tu średnio 530,91 zł, podczas gdy kupując ubezpieczenie domu w Warszawie o powierzchni 150 m, będziesz musiał zapłacić 1098,07 zł. 

W LINK4 możesz uzyskać w tej cenie bardzo szeroki zakres ochrony, którego szczegóły znajdziesz w OWU. Możesz ubezpieczyć same mury, a także instalacje i znajdujące się w domu lub mieszkaniu sprzęty RTV, AGD i inne akcesoria. Istnieje możliwość ubezpieczenia domu i mieszkania w budowie. Cena polisy jest bezpośrednio powiązana z zakresem ochrony – Ty decydujesz, jak szerokiej ochrony nieruchomości potrzebujesz, kupując ubezpieczenia domów. Warszawa pozwala kupić polisy, które obejmują także katastrofy naturalne, takie jak wichury, czy powodzie.

Ubezpieczenie nieruchomości w Warszawie na tle innych miast

Nie wiesz, od czego zależą powyższe ceny ubezpieczenia domu. Warszawa to region, w którym ceny mogą być różne od cen polis ubezpieczeń w innych miastach. Wynika to m. in. z kalkulacji ryzyka dla danego regionu. Jeśli chcesz sprawdzić cenę polisy ubezpieczeniowej w Warszawie z satysfakcjonującym zakresem ochrony, skontaktuj się z agentem współpracującym z LINK4 lub zadzwoń na infolinię pod numer 22 4444444, gdzie uzyskasz wszystkie niezbędne informacje. Możesz też obliczyć składkę online na intuicyjnym kalkulatorze.

Co obejmuje ubezpieczenie domu w Warszawie?

Interesuje Cię ubezpieczenie nieruchomości? Warszawa to miasto, w którym możesz mieć szeroki zakres ochrony. Obejmuje ono pożary, powodzie, wichury i inne katastrofy naturalne. Ponadto polisa uwzględnia też przepięcia w sieci energetycznej, zalanie przez osoby trzecie, trzęsienia ziemi, uszkodzenia mrozowe, zapadanie się ziemi, a nawet napór śniegu i uszkodzenia mechaniczne wynikające z uderzenia pojazdu. 

Co jeszcze obejmują ubezpieczenia mieszkań? Warszawa pozwala kupić polisyobejmujące także inne zdarzenia naturalne oraz akty wandalizmu. Według danych Straż Pożarnej**, w województwie mazowieckim rocznie wybucha niemal 15 000 pożarów, a to tylko część zdarzeń ubezpieczeniowych, więc ryzyko okazuje się relatywnie wysokie.

Źródło: https://dane.gov.pl/pl/dataset/2634/resource/36125/table?page=1&per_page=20&q=&sort=

Jak kupić korzystne ubezpieczenie mieszkania i domu w Warszawie?

Chcesz kupić ubezpieczenie nieruchomości? Warszawa to miasto, w którym można kupić polisę, kontaktując się z agentem współpracującym z LINK4. Istnieje także możliwość zakupu ubezpieczenia przez telefon 22 4444444, na której można również uzyskać wszystkie niezbędne informacje dotyczące procedury zakupu, oraz samego produktu ubezpieczeniowego. Istnieje także możliwość skorzystania z kalkulatora online*, który pozwoli wybrać oczekiwany zakres ochrony, a także wprowadzić wszystkie niezbędne informacje umożliwiające kalkulację składki ubezpieczeniowej.

Kupujesz ubezpieczenia mieszkania i domu? Warszawa pozwala dokonać zakupu polisy w LINK4, wybierając jeden z dogodnych dla Ciebie sposobów. Ceny polisy są bardzo atrakcyjne w stosunku do szerokiego zakresu ochrony, które oferują, a można go szczegółowo sprawdzić w OWU***. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty LINK4 i skontaktowania się z nami online, telefonicznie lub osobiście.

* Źródło: https://www.link4.pl/kalkulator_nieruchomosc/fhhFlow.html?execution=e2s1&state=15-0-A14FCC552A1D2370A7B3EA281A495F75&#null

** Źródło:https://dane.gov.pl/pl/dataset/2634/resource/36125/table?page=1&per_page=20&q=&sort=

*** Źródło:https://dokumenty.link4.pl/

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a takżę OWU dostępne są na stronie www.link4.pl

Przeczytaj podobne wpisy

Ubezpiecz dom lub
mieszkanie