Ubezpiecz swój dom
lub mieszkanie w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Chcesz ubezpieczyć dom w budowie? Sprawdź ofertę ubezpieczenia domu i mieszkania w LINK4!

Czas czytania: 2 min. 5 sek.
Ubezpieczenie domu w budowie w LINK4

Budowa własnego domu to marzenie wielu osób, jednak taka inwestycja narażona jest na różne niebezpieczeństwa. Dlatego warto zainteresować się rozwiązaniem, jakim jest ubezpieczenie domu w budowie. Pomoże ono ustrzec się przed konsekwencjami wielu nieprzewidzianych zdarzeń.

LINK4 oferuje polisę mieszkaniową, w ramach której możesz ubezpieczyć nie tylko dom czy mieszkanie, ale także nieruchomość w budowie. Wykupienie takiej polisy w LINK4 to rozwiązanie, które pozwala, w przypadku powstania szkody, zaoszczędzić pieniądze. Doskonale wiemy, ile znaczy dla Ciebie Twój dom i jego budowa, dlatego możesz liczyć na nasze wsparcie. W razie szkody, robimy wszystko, aby pieniądze z ubezpieczenia znalazły się na Twoim koncie, tak szybko, jak to tylko jest możliwe. Ubezpieczenie domu w trakcie budowy ochroni Cię przed znacznymi wydatkami.

Baner korzyści 

Czym jest ubezpieczenie budowy dostępne w ramach ubezpieczenia nieruchomości?

LINK4 oferuje praktyczne ubezpieczenie budynku w budowie, które obejmuje szereg nieprzewidzianych okoliczności. Zabezpieczamy ściany Twojego domu wraz z trwałymi elementami (np. podłogi, okna, drzwi, terakota). Kiedy budynek jest jeszcze w budowie, możesz ubezpieczyć go od takich zdarzeń losowych jak np. pożar, uderzenie pioruna, eksplozja, osuwisko, trzęsienie ziemi czy powódź.

A gdy budynek znajduje się w stanie zamkniętym, czyli ma już dach, okna i drzwi, zdarzenia losowe takie jak ulewny deszcz, śnieg, silny wiatr i grad są automatycznie dodawane do zakresu ochrony ubezpieczeniowej. Co ważne, po zakończeniu budowy, nie  musisz kupować dodatkowego ubezpieczenia swojej nieruchomości, gdyż nasza polisa chroni także domy już ukończone. Dlatego nie zastanawiaj się, gdzie ubezpieczyć dom w budowie, tylko wybierz LINK4.

Ile kosztuje polisa obejmująca ubezpieczenie budowy domu?

Ubezpieczenie domu i mieszkania w LINK4 dobierane jest zawsze indywidualnie i cena za ubezpieczenie jest również ustalana indywidualnie. Cena zależy m.in. od takich czynników jak wartość domu, lokalizacja nieruchomości.a. Dlatego, jeśli chcesz poznać cenę ubezpieczenia swojego majątku, skontaktuj się z nami. Podczas krótkiej rozmowy nasz konsultant lub agent z nami współpracujący zada Ci kilka pytań. Na podstawie Twoich odpowiedzi przygotuje ą ofertę Wtedy dowiesz się, ile kosztuje ubezpieczenie domu w trakcie budowy. Możesz też skorzystać z kalkulatora polis ubezpieczeniowych na naszej stronie. Dzięki niemu w prosty sposób dowiesz się, ile kosztuje ubezpieczenie budowy oraz jaki ma zakres.

Jak kupić polisę, w której skład wchodzi ubezpieczenie budowy domu?

Ubezpieczenie domu w budowie możesz w LINK4 wykupić na kilka sposobów. Pierwszym z nich jest spotkanie się z jednym ze współpracujących z nami agentów. Ubezpieczenie nieruchomoci w budowie możesz także kupić telefonicznie – zadzwoń pod numer 22 444 44 44, a nasz konsultant odpowie na Twoje pytania i pomoże w zakupie. Kalkulator online to kolejny praktyczny sposób na ubezpieczenie domu w stanie surowym. Cenę polisy można obliczyć bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że na naszej stronie wpiszesz najważniejsze dane, a w chwilę dowiesz się, ile będzie kosztować ubezpieczenie domu w budowie.

 

Czy można ubezpieczyć dom w trakcie budowy? Teraz już wiesz

W LINK4 nie ma problemu, by wykupić ubezpieczenie domu w budowie – online, telefonicznie lub osobiście. Jest to praktyczna i skuteczna polisa chroniąca Twoją inwestycję przed konsekwencjami nieprzewidzianych zdarzeń. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami, to zapraszamy do kontaktu i zapoznania się pełną ofertą polis ubezpieczeniowych.

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU DOM dostępne są na stronie www.link4.pl.

Przeczytaj podobne wpisy

Ubezpiecz dom lub
mieszkanie