Ubezpiecz swój dom
lub mieszkanie w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Zabezpiecz dom i mieszkanie od nieprzewidzianych zdarzeń z LINK4! Sprawdź możliwe opcje ubezpieczenia i dobierz je do indywidualnych preferencji.

Czas czytania: 2 min. 20 sek.
Ubezpieczenie mieszkania – Pszczyna

Pszczyna jest bardzo atrakcyjnym miastem do zamieszkania. Największym atutem tego miasta jest świetna lokalizacja: z jednej strony niewielka odległość do aglomeracji śląskiej, z drugiej bliskość Beskidu Śląskiego. Mieszkanie w tej malowniczej miejscowości ma dużo zalet, ale warto też zabezpieczyć się przed skutkami niespodziewanych sytuacji – w tym mogą pomóc ubezpieczenia LINK4.

Baner korzyści

Ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania – Pszczyna?

Koszt ubezpieczenia mieszkania jest uzależniony od wielu czynników i indywidualny dla każdej nieruchomości. Poniżej omówimy koszt ubezpieczenia dla przykładowego mieszkania własnościowego w Pszczynie o powierzchni 70 m², położonego na piętrze pośrednim. Mieszkanie jest wyposażone w alarm, drzwi antywłamaniowe, ochronę i monitoring. Wybudowane je w 2003 roku. Położone jest w strefie niezagrożonej powodzią.

Zakres ubezpieczenia obejmuje ubezpieczenie samego mieszkania na kwotę 340 tys. zł, ubezpieczenie ruchomości znajdujących się w mieszkaniu na kwotę 25 tys. zł oraz OC na kwotę 30 tys. zł. Przykładowa  cena ubezpieczenia takiego mieszkania wynosi 374,84 zł. Warto jednak zwrócić uwagę, że opłacając polisę BLIK-iem, możesz cenę obniżyć do 337,36 zł, zachowując te same parametry ubezpieczenia.

Obrazek cta

Ubezpieczenie mieszkania – Pszczyna na tle podobnych miast w Polsce

Jest bardzo wiele czynników, które decydują o tym, ile ostatecznie kosztuje ubezpieczenie nieruchomości. Pszczyna, jak i całe województwo śląskie od wielu lat utrzymują podobny poziom zaludnienia – śląskie jest zdecydowanym liderem wśród województw. W statystyce liczby pożarów ogółem województwo znajduje się na drugim miejscu w Polsce – w 2021 roku wybuchło ich aż 11801. Jest to jeden z czynników wpływających na cenę ubezpieczenia – równocześnie jednak sprawia, że tym ważniejsza jest dobra polisa mieszkaniowa. 

Pszczyna jest również traktowana jako baza wypadowa dla turystów z uwagi na bliskość Beskidu Śląskiego i związanych z nim atrakcji turystycznych, co oznacza duży przepływ ludności. Mimo tego jest miastem bezpiecznym, co jest odzwierciedlone w stawkach polisy kradzieżowej – na poziomie zbliżonym do podobnej wielkości miast w Polsce.

Co obejmuje ubezpieczenie domu – Pszczyna?

Bez względu na to, czy chcesz kupić polisę mieszkaniową, czy może ubezpieczenie domu, Pszczyna pozytywnie zaskoczy Cię ofertą. Występujące tu różne zjawiska atmosferyczne mogą nieść ze sobą ryzyko, przed którym warto się zabezpieczyć. Ubezpieczenie domu lub mieszkania w LINK4 obejmuje ochroną szkody powstałe w Twojej nieruchomości w bezpośrednim skutku wystąpienia na przykład pożaru, uderzenia pioruna, przepięcia, silnego wiatru, gradu, zalania, deszczu nawalnego, naporu śniegu czy upadku drzew i masztów. 

W zależności od wariantu, który wybierzesz, istnieje możliwość zabezpieczenia się od wszelkich zdarzeń losowych. Pełna lista zdarzeń, które są możliwe do objęcia ochroną znajdzie się w OWU Twojego ubezpieczenia.

Ile zatem kosztuje ubezpieczenie domu? Pszczyna to miejscowość, gdzie możesz liczyć na korzystną ofertę. Aby dowiedzieć się, ile dokładnie wyniesie Cię składka, skorzystaj z kalkulatora LINK4 dostępnego na naszej stronie.

Źródło: https://dane.gov.pl/pl/dataset/2634/resource/36125/table?page=1&per_page=20&q=&sort=

Ubezpieczenie nieruchomości – Pszczyna daje wiele możliwości

Dodatkowe korzyści skorzystania z oferty LINK4 to Assistance i pomoc prawna w pakiecie ubezpieczeń, szeroki zakres ochrony w OC w życiu prywatnym oraz możliwość ubezpieczenia nieruchomości w budowie lub w przebudowie. LINK4 zabezpiecza też szkody powstałe w wyniku rażącego niedbalstwa, a w przypadku szkody powodującej, że nieruchomość nie nadaje się do użytkowania, pokrywamy koszty najmu innego lokalu.

Ubezpieczenia mieszkań oraz ubezpieczenia domów – Pszczyna

W LINK4 możesz znaleźć dla siebie odpowiednie ubezpieczenie nieruchomości. Pszczyna jest miejscem, gdzie kupisz atrakcyjną polisę. Zachęcamy do skorzystania z Kalkulatora LINK4, dzięki któremu w łatwy sposób przeliczysz swoje ubezpieczenie. Warto też porozmawiać bezpośrednio z konsultantami pod numerem 22 4444444 lub osobiście spotkać się z agentem współpracującym z LINK4.

Interesują Cię ubezpieczenia mieszkań? Pszczyna to miasto z atrakcyjną ofertą polis. Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę bliżej!

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU DOM dostępne są na stronie www.link4.pl.

Przeczytaj podobne wpisy

Ubezpiecz dom lub
mieszkanie