Atrakcyjne ubezpieczenie samochodu – Kielce pod lupą

Co roku kierowcy starają się wybrać najatrakcyjniejszą ofertę OC. Kielce są miastem, w którym taki pakiet oferuje LINK4. Polisa jest dostępna w korzystnej cenie. Co warto wiedzieć na ten temat?

Baner korzyści

OC Kielce – z czego wynika jego cena?

Warto dowiedzieć się, od czego zależy cena OC. Kielce oferują różne oferty polis ubezpieczeniowych. Główne kryteria to m.in. wiek kierowcy, czas posiadania prawo jazdy, czy historia ubezpieczeniowa. Do tego dochodzą kwestie związane z marką auta, a także pojemnością i mocą jednostki napędowej. Kryterium wyceny jest też liczba wypadków samochodowych w regionie. Przedstawiamy najważniejsze informacje o ubezpieczeniach komunikacyjnych w Kielcach.

Obrazek cta

Trudno przypisać jedną stawkę dla ubezpieczenia samochodu w Kielcach. Dlatego sporządziliśmy przykład standardowego klienta i na podstawie modelu określimy, ile trzeba średnio zapłacić za polisę OC. Wyliczenie będzie dotyczyć oferty LINK4.

Ubezpieczenie samochodu Kielce – przykładowa wycena od LINK4

Klient ma 39 lat i posiada prawo jazdy od 2000 roku. Polisa OC w Kielcach u LINK4 będzie wykupiona na auto KIA Rio 1.4 (MR’17 L) z nadwoziem hatchback. Samochód ma benzynowy silnik o pojemności 1368 ccm, który generuje 74 KW. 

Kierowca deklaruje, że w ciągu roku nie przejedzie więcej niż 5 tys. km. Oprócz tego posiada auto od 6 lat, a sam pojazd jest ubezpieczony od 2015 roku. Deklaruje też, że będzie je użytkował wyłącznie prywatnie i jest jedynym właścicielem. Klient ma ponad 5-letnią historię ubezpieczeniową OC. Za polisę zapłaci przelewem internetowym. Dla tego modelu klienta przewidziano stawkę równą 318,42 zł

Ubezpieczenie OC Kielce – jakie usługi wchodzą w skład polisy?

Ubezpieczenie samochodu w Kielcach u LINK4 zapewnia dostęp do szeregu praktycznych usług. Pakiet zapewnia pomoc drogową w razie kolizji, która dojedzie do klienta średnio w ciągu 30 minut od otrzymania zgłoszenia. LINK4 zapewnia też usprawnienie pojazdu na miejscu wypadku lub holowanie do 100 km. Dostarcza też samochód zastępczy na 3 dni w razie wypadku lub kradzieży. 

Całość usług, które zapewnia ubezpieczenie samochodu w Kielcach u LINK4, uzupełnia całodobowa pomoc informacyjna. Towarzystwo oferuje też wymianę uszkodzonego koła na miejscu, jeżeli w pojeździe znajduje się zapasowe lub odholowanie go do najbliższego warsztatu i naprawę ogumienia – jeśli nie można tego zrobić na miejscu. Do tego dochodzi również usługa uruchomienia jednostki napędowej pojazdu na miejscu zdarzenia w momencie rozładowania akumulatora.

Ubezpieczenia samochodowe – Kielce na tle innych miast

Jak na tle innych miast prezentują się poszczególne ubezpieczenia komunikacyjne? Kielce oferują średnią kwotę w wysokości 318,42 zł. Mieszkańcy innych miast województwa świętokrzyskiego, takich jak – Jędrzejów, Końskie czy Sandomierz – zapłacą jednak inne ceny, ponieważ wysokość składki obliczana jest indywidualnie i zależy od wielu czynników. 

Jesteś mieszkańcem innego miasta niż Kielce i chciałbyś wykupić OC w LINK4? Skorzystaj z naszego kalkulatora, który pomoże Ci wyliczyć wysokość Twojej składki lub skontaktuj się z nami. 

Ubezpieczenia samochodowe – Kielce. Co decyduje o ich cenie?

Co wpływa na to, ile kosztuje ubezpieczenie samochodu? Kielce to miasto z dużym współczynnikiem wypadków. Liczba wypadków na drogach w regionie miasta i województwa to jedno z głównych kryteriów. W świętokrzyskim miało miejsce 780 niebezpiecznych zdarzeń drogowych ogółem. W Kielcach odnotowano 128 wypadków drogowych z 6 ofiarami śmiertelnymi i 134 rannymi osobami. To porównywalna wartość dla wyników samego województwa, a także wyższy wskaźnik w zestawieniu z ogólnokrajowymi danymi. 

Źródło: https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

Za najczęstsze przyczyny zdarzeń wskazuje się niedostosowanie prędkości do warunków na drodze, nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu, czy nieodpowiednie zachowanie się na drodze pieszych i rowerzystów. Ważną kwestią jest też wiek kierowcy. Osoby w wieku od 18 do 25 lat mogą zapłacić za polisę OC więcej. 

Tanie ubezpieczenie OC – Kielce. Jak kupić?

Gdzie kupić ubezpieczenia OC/AC? Kielce oferują mieszkańcom możliwość nabycia polisy bezpośrednio u agenta współpracującego z LINK4, telefonicznie lub przez internet. Decydując się na ostatnią opcję, klient będzie miał możliwość skorzystania z funkcjonalnego narzędzia – kalkulatora ubezpieczeń. Po wpisaniu danych klient może otrzymać dostosowaną, najkorzystniejszą ofertęubezpieczenia samochodowego, jaką możemy zaproponować w Kielcach.

Obrazek cta

Ubezpieczenie samochodu – Kielce. Czy warto skorzystać z oferty LINK4?

Pakiet OC od LINK4 jest atrakcyjna nie tylko ze względu na zawartość usług i cenę. Argumentem, który może przekonać wiele osób, jest renoma towarzystwa ubezpieczeniowego. Oferta OC od LINK4 została doceniona w rankingu „Gazety Bankowej”, zajmując pierwsze miejsce w zestawieniu z innymi pakietami najlepszych ubezpieczycieli w Polsce. Biorąc pod uwagę wszystkie wspomniane kwestie, warto zdecydować się na ofertę ubezpieczenia samochodowego w Kielcach od LINK4.

Obrazek nagrody

*Rabat 7% wyłącznie na ubezpieczenie komunikacyjne wykupione przez Internet. Dla nowych i indywidualnych klientów. Szczegóły ubezpieczenia sprawdź w OWU na www.link4.pl. Rabat aktualny na dzień publikacji tekstu.

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17