Korzystne ubezpieczenie samochodu – Łódź pod lupą

Kierowcy samochodów przy wyborze ubezpieczenia kierują się różnymi czynnikami. Jednym z kluczowych jest cena, jaką należy zapłacić za OC. Łódź jest miastem, gdzie można znaleźć korzystne oferty. Wystarczy zapoznać się z tym, co ma do zaoferowania LINK4. Towarzystwo ubezpieczeniowe proponuje dostęp do pakietu ubezpieczeniowego już od 386,58 zł.

Baner korzyści

Ile kosztuje OC w Łodzi?

Na pewno wiele osób zastanawia się, gdzie znaleźć tanie ubezpieczenie OC. Łódź stwarza pod tym względem dużo możliwości, a jedną z nich jest skorzystanie z oferty LINK4. Ubezpieczyciel ma jeden z najlepszych pakietów OC w Polsce. Od nas dowiesz się, kto może z niego skorzystać i jakie czynniki mają wpływ na ostateczną cenę polisy!

Obrazek cta

Na samym początku opiszemy statystyczną osobę, która będzie chciała kupić ubezpieczenia samochodowe. Łódź to miasto, gdzie LINK4 przedstawia naprawdę dobrą ofertę, w atrakcyjnej cenie. W takim razie, czym charakteryzuje się standardowy klient?

Ubezpieczenie samochodu Łódź – modelowy konsument

Statystycznym klientem będzie Pan Tomek. Ma 40 lat i posiada prawo jazdy od 1999 roku. Deklaruje, że swoim samochodem nie przemierzy większego dystansu w ciągu roku niż 5 tys. km. Auto ma od 6 lat, a polisa OC została wykupiona dla pojazdu po raz pierwszy w 2016 roku. Ponadto klient wskazuje, że będzie użytkował auto wyłącznie prywatnie i jest jedynym właścicielem. Pan Tomek może też się pochwalić ponad 5-letnią historią ubezpieczeniową. 

Trzeba też podkreślić, w jaki sposób klient zapłaci za ubezpieczenia samochodowe. Łódź stwarza pod tym względem wiele możliwości. Działające w mieście LINK4 poleca dokonanie przelewu online, ponieważ może wiązać się to z 7-procentową zniżką na ubezpieczenia samochodoweŁódź to miasto, którego mieszkańcy mogą skorzystać z tej opcji.

Teraz powiemy więcej o aucie, na które będzie wykupione ubezpieczenie OC.Łódź jest miejscowością, w której pan Tomek porusza się na co dzień samochodem marki Daewoo-FSO/FSO – Polonezem Caro 1.6 (Kat. MR’97 PLUS GLi) z 2000 roku. Auto ma nadwozie typu liftback 5 i benzynową jednostkę napędową o pojemności 1598 ccm, która generuje moc na poziomie 57 KW. Ile Pan Tomek zapłaci za ubezpieczenie OC?Łódź to miasto, w którym LINK4 przedstawi dla tego auta ofertę w cenie 386,58 zł.

Młodzi kierowcy i ubezpieczenie samochodu – Łódź

Warto dowiedzieć się, na co mogą liczyć młodzi kierowcy, którzy chcą nabyć ubezpieczenie samochodu. Łódź jest miejscowością, gdzie LINK4 oferuje kompleksowy pakiet usług w konkurencyjnej cenie. W celu znalezienia korzystnej oferty warto skorzystać z kalkulatora online od LINK4, który po wpisaniu kluczowych parametrów, obliczy atrakcyjną stawkę ubezpieczenia. Kluczowe parametry przy ustalaniu stawki to: miejsce zamieszkania, rocznik i marka pojazdu, a także pojemność i rodzaj jednostki napędowej.

Co zawiera polisa od LINK4?

Pakiet OC od LINK4 pozwala skorzystać z kompleksowych usług. Oprócz standardowej ochrony klient będzie mieć pożytek z szybkiej pomocy na miejscu zdarzenia, unikalnego Programu Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony. Właśnie takie opcje zawierają ubezpieczenia samochodowe Łódź od LINK4. Całość uzupełnia pomoc infolinii w formacie całodobowym.

Ubezpieczenie samochodu – Łódź na tle innych miast

Ceny ubezpieczenia będą się różnić w poszczególnych miastach województwa łódzkiego. Osoby zamieszkujące: Piotrków Trybunalski, Sieradz czy Skierniewice zapłacą inną cenę za ubezpieczenie komunikacyjne. Łódź to miasto, które pozwala znaleźć atrakcyjne OC. W tym celu warto skorzystać z kalkulatora LINK4, który w łatwy sposób przeliczy koszt Twojego ubezpieczenia lub skontaktować się z konsultantem. 

Co wpływa na ceny ubezpieczenia w Łodzi?

Łódź jest centrum województwa łódzkiego. Pomimo tego, że mieszka tam ok. 2,5 miliona osób, to bezpieczeństwo na drogach stoi na dobrym poziomie. Ze względu na dużą ilość samochodów nie brakuje kolizji, jednak wskaźnik ofiar śmiertelnych jest niższy niż średnia krajowa. Dzięki temu LINK4 może oferować OC w atrakcyjnej cenie.

Źródło: https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

Tanie ubezpieczenie samochodu – Łódź. Jak kupić?

Można w różny sposób zakupić ubezpieczenia OC AC. Łódź stwarza pod tym względem wiele możliwości. Pierwszą z nich jest bezpośredni kontakt z agentami współpracującymi z LINK4. Można też porozmawiać z konsultantami towarzystwa telefonicznie. Warto skorzystać z narzędzia online – kalkulatora ubezpieczeń. Po wpisaniu wymaganych danych wyszukiwarka znajdzie najlepszą możliwą ofertę.

Obrazek cta

Ubezpieczenie OC Łódź – czy warto zdecydować się na ofertę LINK4?

LINK4 regularnie zdobywa wysokie miejsca w ogólnopolskich, niezależnych rankingach. Ostatnim sukcesem jest pierwsza pozycja w zestawieniu towarzystw ubezpieczeniowych proponujących pakiet OC autorstwa „Gazety Bankowej”. Połączenie bardzo dobrej jakości usług z kompleksową ofertą w atrakcyjnej cenie sprawia, że kupno ubezpieczenia OC w LINK4 będzie dobrą decyzją.

Obrazek nagrody

*Rabat 7% wyłącznie na ubezpieczenie komunikacyjne wykupione przez Internet. Dla nowych i indywidualnych klientów. Szczegóły ubezpieczenia sprawdź w OWU na www.link4.pl. Rabat aktualny na dzień publikacji tekstu.

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17