Ubezpieczenie OC Mysłowice

Interesują Cię niedrogie ubezpieczenia komunikacyjne? Mysłowice oferują inne ceny niż pozostałe lokalizacje w regionie, dlatego warto skrupulatnie przejrzeć dostępne oferty. Z naszą pomocą znajdziesz stosunkowo tanie OC i dowiesz się, z czego wynikają różnice składek na ubezpieczanie samochodu. 

OC to obowiązkowe ubezpieczenie samochodu – Mysłowice nie są wyjątkiem. W Polsce każdy samochód, który porusza się po drogach publicznych, musi mieć OC. Te przepisy reguluje ustawa o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych. Zatem zanim przystąpisz do rejestracji nowego samochodu, musisz wykupić OC. Mysłowice jest, jak się okazuje, miastem, które oferuje rozsądne ceny. Jeśli chcesz sprawdzić, ile będzie kosztować OC Twojego samochodu, zapraszamy do skorzystania z kalkulatora LINK4, skontaktowania się z naszym konsultantem pod numerem 22 4444444 lub osobistego spotkania z agentem współpracującym z LINK4.

Baner korzyści

Ile kosztuje OC w Mysłowicach?

Kto będzie miał najtańsze OC w Mysłowicach? Pokażemy to na konkretnym przykładzie. Nasz kierowca ma 50 lat i prawo jazdy od 1993 roku. W tym czasie wykazał się już bezszkodową jazdą, dlatego przysługują mu zniżki. Ubezpiecza Skodę Fabię II 1.2 z 2013 roku. 430,57 zł to jego roczna składka na ubezpieczenie samochodowe. Mysłowice, jak widać, nie są najtańszą lokalizacją, co wynika prawdopodobnie z wyższych statystyk zdarzeń drogowych.

Tym bardziej kierowcy z tego miasta powinni brać pod uwagę rozszerzenie ochrony ubezpieczeniowej. Dobrym rozwiązaniem jest wykupienie NNW dla kierowcy oraz pakietu Assistance, który oferuje realną pomoc w różnych sytuacjach na drodze. Opcjonalnie polecamy również AC, szczególnie dla samochodów nowych i kosztownych.

Obrazek cta

Ubezpieczenie OC. Mysłowice na tle innych miast

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę: ubezpieczenia OC AC Mysłowice, by zorientować się, że ich ceny mogą różnić się od cen w innych śląskich miastach. Jeśli chodzi o ubezpieczenie OC, Mysłowice w tym wypadku również mają nieco inne ceny niż pozostałe śląskie miasta powiatowe. W Bytomiu, Rudzie Śląskiej czy Tychach za OC samochodu zapłacisz różne kwoty. 

Jeżeli w najbliższym czasie planujesz wykupić ubezpieczenie samochodu, Mysłowice są miastem, gdzie możesz liczyć na atrakcyjne ceny polisy.

Tanie OC w Mysłowicach - Link4.pl

Co wpływa na ceny ubezpieczenia w Mysłowicach?

Ceny OC kształtuje się na podstawie ryzyka towarzystwa. Uzależnione jest ono od liczby wypadków w danym regionie. Możemy zatem wywnioskować, że udział w policyjnych statystykach drogowych jest wyższy niż w innych miastach województwa śląskiego. Z drugiej strony musisz wiedzieć, że nie tylko te dane wpływają na cenę za ubezpieczenie samochodu. Mysłowice jako miejsce zamieszkania kierowcy jest tylko jednym z kryteriów.

Jakie są inne kryteria, na podstawie których oblicza się wysokość składki na ubezpieczenieOC? Mysłowice jako miejsce zamieszkania ma tu wpływ, ale poza tym liczy się również wiek i doświadczenie kierowcy. Musisz wiedzieć, że pierwsze ubezpieczenie samochodu wykupione przez kierowcę młodszego niż 24 lata będzie miało inną cenę w porównaniu do tej, jaką zapłaci doświadczony kierowca. Bezwypadkowa jazda jest premiowana zniżkami – aby je uzyskać, trzeba jeździć kilka lat.

Liczba wypadków samochodowych w województwie śląskim - Link4.pl

Źródło: https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

Jak kupić ubezpieczenie w Mysłowicach?

Chcesz znaleźć stosunkowo tanie obowiązkowe ubezpieczenie samochodowe? Mysłowice to jedno z wielu miast, gdzie znajdziesz naszych agentów. Oferują oni fachowe doradztwo. Wizyta u agenta to również okazja do tego, by przyjrzeć się dodatkowym pakietom, które będą realnie wspierać Cię w trudnych sytuacjach – nie tylko na drodze.

Brak Ci czasu na wizytę u agenta? Skorzystaj z naszej infolinii. Zadzwoń pod numer 22 4444444 i porozmawiaj z kompetentnymi doradcami, którzy chętnie służą pomocą. Przeprowadzą Cię przez cały proces wyboru i zakupu ubezpieczenia. Możesz również wykupić ubezpieczenie on-line. Zapraszamy do skorzystania z kalkulatora LINK4, który pozwoli Ci samodzielnie i bez wychodzenia z domu skomponować ubezpieczenie komunikacyjne w najlepszej cenie.

Obrazek nagrody

*Rabat 7% wyłącznie na ubezpieczenie komunikacyjne wykupione przez Internet. Dla nowych i indywidualnych klientów. Szczegóły ubezpieczenia sprawdź w OWU na www.link4.pl. Rabat aktualny na dzień publikacji tekstu.

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17