Ubezpieczenie samochodu – Warszawa nie oznacza wysokich stawek!

Ile kosztują ubezpieczenia samochodowe? Warszawa jako największe miasto w Polsce może mieć także wyższe stawki OC. Od czego zależy cena polisy i jak znaleźć tę najkorzystniejszą?

Baner korzyści

Polisa OC – Warszawa, cena i zakres ochrony

Porównanie cen polis najlepiej będzie wyjaśnić na przykładzie. Pan Jan ma 40 lat i mieszka w Warszawie, prawo jazdy ma nieprzerwanie od 2000 roku. Jeździ on Toyotą Yaris 1,33 (MR 11 Premium) z 2013 roku. Może także pochwalić się długoletnią bezszkodową jazdą. Ile w takim razie zapłaci za polisę OC w LINK4? Jego składka po uwzględnieniu należnych mu zniżek to 397 złotych. 

Obrazek cta

Ile będą musieli zapłacić za OC w Warszawie młodzi kierowcy? Składka jest zależna od wielu czynników i w każdym przypadku będzie się od siebie różnić. Jeśli chcesz sprawdzić, ile będziesz musiał zapłacić za swoje OC, skorzystaj z naszego kalkulatora

Polisa OC to obowiązkowe ubezpieczenie zapewniające podstawową ochronę, w przypadku spowodowania stłuczki lub wypadku. Dzięki temu to nie Ty płacisz za naprawę uszkodzonych pojazdów poszkodowanych, gdy jesteś sprawcą zdarzenia, ale pokrywa to ubezpieczenie samochodu. Warszawa jest miastem, w którym o stłuczkę nie jest trudno, dlatego też składki ubezpieczeniowe są tutaj zazwyczaj wyższe niż w innych miastach. W LINK4 Pakiet OC zapewnia nie tylko podstawowy zakres ochrony, ale także Program Pomocy z Autem Zastępczym i Assistance Opony.

Ubezpieczenie samochodu – Warszawa, a inne miasta

Jak wygląda cena za ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w innych miastach? Jest ona uzależniona od wielu czynników i w poszczególnych miastach naszego kraju, ale także województwa mazowieckiego, może być inna. Osoby mieszkające w takich miastach, jak Siedlce, Ostrołęka czy Radom muszą liczyć się z tym, że zapłacą inną cenę za OC dla swojego samochodu.

Tanie OC w Warszawie - Link4.pl

Jesteś mieszkańcem innego miasta niż Warszawa i chcesz ubezpieczyć swój samochód w LINK4? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci znaleźć korzystną i dopasowaną do Twoich potrzeb polisę.

Ubezpieczenie OC – Warszawa. Co wpływa na wysokość składki OC?

Wysokość składki OC ustalana jest na podstawie wielu czynników. To nie tylko dane dotyczące kierowcy oraz ubezpieczanego pojazdu. Wpływ ma także ilość wypadków, do jakich dochodzi co roku w danym województwie lub mieście. Na Mazowszu liczba to 3086 zdarzeń drogowych w 2021 roku1. Jest ona najwyższa w całym kraju, z tego powodu też składki ubezpieczenia w tym rejonie mogą być wyższe niż w innych miastach.

Źródło: https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

Co jeszcze ma wpływ na to, ile kosztują ubezpieczenia komunikacyjne? Warszawa to miasto, w którym zdarza się wiele stłuczek spowodowanych dużym natężeniem ruchu. Są to zazwyczaj niegroźne zdarzenia bez rannych oraz ofiar śmiertelnych. Koszty usunięcia powstałych w te sposób szkód, nie są wysokie, dlatego też są w kraju miasta, gdzie kierowcy muszą liczyć się z wyższymi składkami niż w Warszawie.

Jak kupić tanie ubezpieczenie OC – Warszawa i okolice

Zastanawiasz się, gdzie zgłosić się po tanie ubezpieczenia samochodowe? Warszawa to miasto, w którym LINK4 ma agentów współpracujących z firmą. To za ich pośrednictwem możesz wykupić polisę OC. Warszawa to także miasto, w którym możesz skorzystać z infolinii 22 444 44 44. Jest to szybki i wygodny sposób na zakup ubezpieczenia.

Obrazek cta

Wygodnie jest także skorzystać z kalkulatora ubezpieczeń znajdującego się na stronie LINK4.pl. Jest to praktyczne narzędzie, dzięki któremu w ciągu kilkudziesięciu sekund poznasz wysokość składki ubezpieczeniowej oraz będziesz mógł wybrać dodatkowe polisy.

Każdy kierowca potrzebuje ubezpieczenia OC/AC. Warszawa to miasto, w którym szczególnie często jesteś narażony na różnego rodzaju kolizje. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą polis komunikacyjnych LINK4. Z pewnością znajdziesz wśród nich produkty, które Cię zainteresują.

Obrazek nagrody

*Rabat 7% wyłącznie na ubezpieczenie komunikacyjne wykupione przez Internet. Dla nowych i indywidualnych klientów. Szczegóły ubezpieczenia sprawdź w OWU na www.link4.pl. Rabat aktualny na dzień publikacji tekstu.

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17