Ubezpiecz swój dom
lub mieszkanie w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Chcesz ubezpieczyć panele fotowoltaiczne w swoim domu? Sprawdź ofertę ubezpieczenia DOM w LINK4!

Czas czytania: 2 min. 11 sek.
Ubezpieczenie paneli fotowoltaicznych

Coraz więcej osób decyduje się zamontować na dachach swoich domów panele fotowoltaiczne. W ten sposób są oni w stanie osiągnąć oszczędności na rachunkach oraz niezależność od dostaw prądu. Jest to kosztowna inwestycja, która narażona jest na wiele niebezpieczeństw. Panele mogą zostać uszkodzenie m.in. przez grad lub zerwanie w czasie wichury.

Dlatego też warto skorzystać z rozwiązania, jakim jest ubezpieczenie paneli fotowoltaicznych w ramach polisy mieszkaniowej w LINK4. W dzisiejszym artykule pokażemy, jakie zalety ma to rozwiązanie, jak ubezpieczyć panele fotowoltaiczne oraz z jakimi kosztami trzeba się w takim przypadku liczyć.

Baner korzyści 

Czym jest ubezpieczenie paneli fotowoltaicznych w ramach polisy mieszkaniowej?

W LINK4 wiemy, jak ważna jest ochrona tego, na co często pracowałeś całe życie. Umożliwiamy ubezpieczenie nie tylko domu czy mieszkania, ale również związanych z nim elementów stałych, takich jak fotowoltaika. Ubezpieczenie w LINK4 zapewnia wszechstronną ochronę domu oraz paneli znajdujących się na dachu Twojego domu. Są one chronione w takich sytuacjach jak:

  • Działanie sił natury – dla paneli montowanych na dachu zagrożeniem są wyładowania atmosferyczne, silne wiatry,, a także obciążenia śniegiem, czy też grad. Zalanie, pożar lub przepięcia – chronisz swój dom przed niekontrolowanymi skutkami ognia, wody i elektryczności. Wiemy, że niektóre zdarzenia losowe, takie jak uderzenie pioruna czy też uszkodzenie sieci elektrycznej, są poza naszą kontrolą, dlatego dajemy możliwość  stworzyliśmy ubezpieczenia paneli fotowoltaicznych przed zagrożeniami tego rodzaju.
  • Szkody spowodowane działaniem osób trzecich – umyślne uszkodzenie przez osobę trzecią jest również objęte polisą, jeśli zdecydujesz się ubezpieczyć swój dom od wszystkich ryzyk. 

Wsparcie finansowe – wiemy, że koszt naprawy szkody może być sporym obciążeniem finansowym, dlatego dajemy Ci d ubezpieczenie fotowoltaiki w ramach ubezpieczenia domu w LINK4.

Ile kosztuje polisa obejmująca ubezpieczenie instalacji fotowoltaicznej?

Z pewnością zastanawiasz się, ile kosztuje ubezpieczenie paneli fotowoltaicznych? Polisa dla domu jednorodzinnego , której częścią jest ubezpieczenie fotowoltaiki, dobierana jest zawsze indywidualnie. W związku z tym cena Twojego ubezpieczenia zostanie również dostosowana do Twojej sytuacji. Zależy ona od takich czynników jak wartość domu, lokalizacja, dodatkowe zabezpieczenia, podstawowe i dodatkowe ryzyka. 

Jeśli chcesz poznać cenę ubezpieczenia swojego majątku, skontaktuj się z nami lub skorzystaj z naszego kalkulatora mieszkaniowego  LINK4. Wystarczy wypełnić kilka okienek, a na podstawie Twoich odpowiedzi przygotowana zostanie oferta polisy mieszkaniowej. Wtedy dowiesz się, ile to kosztuje oraz będziesz mógł dokonać zakupu.

Jak kupić polisę, w której skład wchodzi ubezpieczenie instalacji fotowoltaicznej?

Ubezpieczenie domu z panelami fotowoltaicznymi możesz kupić na kilka sposobów. Warto skorzystać z darmowego Kalkulatora online, który pozwala w kilka minut wyliczyć składkę i wykupić ubezpieczenie. Nie musisz nawet wychodzić z domu. Wystarczy, że wpiszesz w odpowiednie pola niezbędne dane, a już po kilku minutach dowiesz się, ile będzie Cię kosztować ubezpieczenie.

W celu zakupu polisy możesz też odwiedzić agenta ubezpieczeniowego współpracującego z LINK4 w Twoim mieście. Jeśli wolisz załatwić to bez wychodzenia z domu, masz do dyspozycji infolinię. Zadzwoń pod numer 22 444 44 44 – w czasie rozmowy konsultant zada Ci kilka pytań, a następnie przedstawi odpowiadającą Twoim potrzebom ofertę.

 

Czy można ubezpieczyć panele fotowoltaiczne? Teraz już wiesz!

Jak widzisz, LINK4 ma także w swojej ofercie  ubezpieczenia fotowoltaiki. Jest to rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Wiemy, ile znaczy dla Ciebie Twój dom i jego zawartość, dlatego zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą polis mieszkaniowych.

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU DOM dostępne są na stronie www.link4.pl.

Przeczytaj podobne wpisy

Sprawdź!