Kup polisę podróżną w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Wybierasz się na wycieczkę do Egiptu? Kup ubezpieczenie turystyczne w LINK4 i ciesz się spokojnym wypoczynkiem!

Czas czytania: 2 min. 30 sek.
Ubezpieczenie turystyczne Egipt w LINK4

Wyjeżdżasz na wakacje na północ Afryki i planujesz kupić ubezpieczenie turystyczne? Egipt to kraj, w którym warto wziąć wszystkie ewentualności pod wagę. W LINK4 znajdziesz turystyczne polisy ubezpieczeniowe w różnych wariantach adekwatnych do Twoich potrzeb. Możesz je dopasować pod kątem maksymalnej sumy ubezpieczenia i pakietów dodatkowych.

Ubezpieczenie turystyczne – Egipt dla turystów

Nie masz pewności, czy niezbędne się okaże ubezpieczenie podróżne? W zasadzie takiej pewności nie można uzyskać, ale w razie potrzeby dobrze jest być ubezpieczonym na wszelkie zdarzenia. Ewentualne koszty leczenia oraz inne związane z następstwami nieszczęśliwych wypadków mogą okazać się relatywnie wysokie. Warto mieć to na uwadze planując podróż. Dowiedz się, ile kosztuje ubezpieczenie na wyjazd do Egiptu w LINK4.

Obrazek cta

Najważniejsze informacje o Egipcie – niezbędnik turysty

Egipt to pustynny kraj położony w Afryce Północnej nad Morzem  Śródziemnym i częściowo nad Morzem Czerwonym. Walutą obowiązującą na terytorium Egiptu jest funt egipski – EGP. Polskie MSZ ostrzega, że w Egipcie obowiązuje stan wyjątkowy, dlatego niezwykle ważne jest zachowanie szczególnej ostrożności podczas wyjazdu, a same wakacje w tym kraju najlepiej organizować przez biuro podróży. 

Warto również posiadać ubezpieczenie na wakacje w Egipcie, gdyż w razie konieczności skorzystania z lokalnych usług medycznych, trzeba by je pokryć z własnej kieszeni. Jeśli planujesz uprawiać sporty wodne, zastanów się nad dodatkowymi pakietami do ubezpieczenia turystycznego.

Egipt słynie z niecodziennych pustynnych krajobrazów i starożytnych zabytków. Charakterystyczne skaliste góry, rafy koralowe i rozległe pustynne równiny – ich zwiedzanie wiąże się z ryzykiem choćby kontuzji, a samo spożywanie np. nieprzegotowanej wody pitnej grozi konsekwencjami zdrowotnymi – ubezpieczenie na wyjazd do Egiptu jest więc rozsądne, jeśli chcesz dobrze zwiedzić ten kraj.

Ubezpieczenie do Egiptu – ile kosztuje?

Ubezpieczenie turystyczne to decyzja, nad którą warto, abyś się zastanowił. W każdym zagranicznym kraju warto mieć polisę ubezpieczeniową, jeśli nie chcesz samodzielnie pokrywać wszystkich kosztów leczenia. Karta EKUZ tu nie obowiązuje, turyści nie mogą więc skorzystać za darmo ze szpitali, transportu medycznego ani usług ratowniczych. Ubezpieczenie na wakacje w Egipcie w LINK4 pozwoli sfinansować powyższe usługi do maksymalnej sumy ubezpieczenia wybranej przy zakupie polisy. 

Decydując się na wariant opiewający na 300 tys. zł, za ubezpieczenie turystyczne do Egiptu zapłacisz 69,53 zł za jedną osobę przy tygodniowym pobycie. Rozszerzając zakres o OC do 200 tys. zł, za tygodniowy pobyt zapłacisz 74,88 zł. Ostateczna kwota zależy jednak od wielu czynników – długości pobytu, liczby ubezpieczonych osób, wskazanej sumy ubezpieczenia czy zakresu opieki. Możesz sam ustalić, czy i na jaką sumę chcesz ubezpieczyć bagaż lub sprzęt sportowy. Możesz też wykupić dodatkową ochronę, np. jeśli uprawiasz sporty. Dokładną kwotę swojego ubezpieczenia poznasz, korzystając z naszego Kalkulatora.

Ubezpieczenie podróżne – Egipt pod lupą

Egipt to region, w którym ubezpieczenie przyda się, gdy dojdzie do nieszczęśliwego wypadku, zaginięcia bagażu czy wyrządzenia komuś szkody. Dlaczego warto kupić ubezpieczenie podróżne? Egipt to kraj, dla którego proponujemy szeroki zakres ochrony. Swoją polisę możesz uzupełnić np. o Auto Assistance, Sporty letnie czy też Sporty ekstremalne. Zastanów się, co planujesz robić na wyjeździe i dopasuj odpowiedni zakres oraz sumę ubezpieczenia.

Jak kupić ubezpieczenie do Egiptu?

Nie wiesz, jak kupić ubezpieczenie podróżne? Egipt to kraj, do którego możesz kupić polisę turystyczną w LINK4 online. Kalkulator pozwoli obliczyć wysokość składki na podstawie oczekiwanego zakresu ochrony i sumy ubezpieczenia. Możesz też zadzwonić na infolinię pod numer 22 4444444, a nasi konsultanci poprowadzą Cię przez proces zakupu i udzielą niezbędnych informacji. Istnieje też możliwość osobistego spotkania się z agentem współpracującym z LINK4.

Czy warto kupić ubezpieczenie na wakacje w Egipcie?

Zdecydowanie warto kupić ubezpieczenie turystyczne. Egipt to kraj, gdzie mogą spotkać Cię różne nieprzewidziane zdarzenia, takie jak choroba, wypadek czy kradzież. Dzięki polisie możesz otrzymać pomoc finansową czy medyczną. Wykup ubezpieczenie w LINK4 – online, telefonicznie lub osobiście, spotykając się z agentem – i ze spokojną głową jedź na urlop.

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU PODRÓŻE dostępne są na stronie www.link4.pl.

Przeczytaj podobne wpisy

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21