Kup polisę podróżną w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Wyruszasz za granicę? Już dziś wykup ubezpieczenie turystyczne. Seszele to kraj w ofercie LINK4. Za polisę nie przepłacisz, a zyskasz ochronę na podróż.

Czas czytania: 3 min. 6 sek.

Ubezpieczenie turystyczne Seszele w LINK4

Lśniące wody oceanu, do tego piaszczyste plaże i błękitne laguny. To czeka na Ciebie, gdy wyruszysz na Seszele. Ubezpieczenie turystyczne w LINK4 pomoże Ci czerpać przyjemność z rajskich wakacji. Dowiedz się, ile kosztuje i jaki ma zakres.

Cały rok odkładasz na upragnione wakacje, a tym razem chcesz się wybrać na Seszele? To niezwykle rozległy archipelag składający się z prawie 100 różnych wysp. Czeka na Ciebie tam czysta piaszczysta plaża i rozległe wody pełne turkusowych zatoczek. Seszele to raj dla rodzin z dziećmi. Pamiętaj jednak, że będąc w tak w odległym zakątku świata, może Ci się przytrafić wiele niespodziewanych zdarzeń. Już dziś wykup ubezpieczenie turystyczne. Seszele to państwo, w którym możesz liczyć na wsparcie ze strony LINK4!

ubezpieczenie turystyczne - zakres

Ubezpieczenie podróżne Seszele – niezbędnik turysty

Ubezpieczenie podróżne Seszele – tej formalności warto dopełnić jeszcze przed wyruszeniem do tego wyspiarskiego państwa. Oprócz tego potrzebujesz ważnego paszportu, bądź paszportu tymczasowego. Seszele to kraj bezwizowy, a zezwolenie na wjazd wydawane jest na granicy przy wjeździe na Seszele. To jeszcze nie wszystko, zanim kupisz ubezpieczenie turystyczne na Seszele, musisz posiadać także bilet powrotny, rezerwację noclegów oraz potwierdzenie posiadania środków na pobyt.

Teraz skupmy się na tym, co warto zobaczyć, będąc już na miejscu. Victoria, czyli stolica Seszeli to z pewnością jedna z najważniejszych atrakcji. Odwiedzając to miasto, koniecznie zajrzyj do Muzeum Historycznego czy słynnego ogrodu botanicznego. Za wstęp zapłacisz rupią seszelską, natomiast porozumiesz się po francusku i angielsku – to języki urzędowe w tym kraju. Teren tej wyspy ma do zaoferowania turystom naprawdę wiele atrakcji. Możesz udać się np. do Parku Narodowego Praslin, który obfituje w rozległe plaże i wody. To także azyl dla wielu dzikich zwierząt, które z chęcią będą podziwiać zarówno dzieci, jak i dorośli.

Republika Seszeli to również raj dla miłośników sportów wodnych, zwłaszcza nurkowania. Można podziwiać niespotykane rafy koralowe i twarzą w twarz zetknąć się z niezwykłymi okazami morskich zwierząt – meduzy to tylko niektóre z nich.

Ubezpieczenie turystyczne Seszele

Ubezpieczenie turystyczne na Seszele – ile kosztuje?

Pewnie zastanawiasz się, czy warto wykupić ubezpieczenie turystyczne na Seszele? Karta EKUZ nie jest w tym kraju honorowana, a to oznacza, że wszystkie koszty leczenia trzeba pokryć z własnej kieszeni. Pamiętaj również, że jeśli wybierasz się na dalej położone wyspy, dostęp do służby medycznej może być ograniczony, a koszty opieki zdrowotnej są ograniczone.

To jeszcze nie wszystko – MSZ przypomina turystom, że na Seszelach nie ma polskiej placówki konsularnej. To dodatkowo może utrudniać otrzymanie ewentualnej pomocy np. w przypadku zgubienia bądź kradzieży bagażu. Właśnie z tego względu przyda Ci się ubezpieczenie na wyjazd na Seszele.

Ile kosztuje ubezpieczenie turystyczne? Seszele – za polisę do tego kraju z pewnością nie przepłacisz. Oczywiście, ostateczna cena uzależniona jest od zakresu ubezpieczenia, okresu ochrony, liczby ubezpieczonych osób, a także od wysokości poszczególnych sum ubezpieczenia. Aby poznać dokładną wysokość składek, skorzystaj z kalkulatora ubezpieczenia turystycznego dostępnego na naszej stronie.

Ubezpieczenie podróżne (Seszele) w LINK4 możesz rozszerzyć o opcje dodatkowe np. o ubezpieczenie bagażu lub sprzętu sportowego, odwołanie uczestnictwa w imprezie turystycznej czy ochronę mienia pozostawionego w domu na czas podróży. Dzięki tym dodatkom z pewnością będziesz czuć się bezpiecznie, nawet w tak odległym zakątku świata, jakim są Seszele.

Seszele – ważne informacje o destynacji

Wspomnieliśmy już, że warto zakupić ubezpieczenie na wyjazd na Seszele. Oprócz tego każdy turysta przed wyjazdem powinien wiedzieć, że nie należy zostawiać rzeczy na plaży. Wartościowe przedmioty najlepiej trzymać w sejfach w hotelu. Nie zaleca się również samego spacerowania po zmroku.

Przebywając w tropikalnym kraju musisz być także przygotowany na możliwość zarażenia się jedną z wielu panujących tam chorób. Trzy z najczęstsze choroby na Seszelach to gorączka denga, chikungunya i leptospiroza. Nie ma na nie szczepień, lecz aby je uniknąć, należy zabezpieczać się przed komarami. Zalecamy zabrać ze sobą nie tylko środki przeciw komarom, ale również żele antybakteryjne i maści łagodzące na ukąszenia.

Co do kosztów leczenia na Seszelach to zwykła wizyta u lekarza pierwszego kontaktu kosztuje w granicach 50-100 dolarów. Natomiast wizyta u specjalisty może być dwa razy droższa. Medyczny transport osoby z Seszeli do Polski może zakończyć się rachunkiem na kwotę nawet kilkudziesięciu tysięcy dolarów. Na szczęście w przypadku posiadania ważnej polisy możesz liczyć na pokrycie również takich kosztów.

ubezpieczenie turystyczne - korzyści

Jak kupić ubezpieczenie na wyjazd na Seszele?

Mamy nadzieję, że już wiesz, jakie ubezpieczenie turystyczne na Seszele będzie dla Ciebie najlepsze. W LINK4 masz wiele opcji do wyboru. Przejdźmy do tego, jak szybko kupić ubezpieczenie wakacyjne? Seszele – tutaj się wybierasz? Polisę możesz nabyć online, bez wychodzenia z domu. Drugą opcją jest zakup ubezpieczenia przez telefon – wystarczy zadzwonić pod infolinię 22 444 44 23. Możesz też spotkać się z agentem współpracującym z LINK4.

Ubezpieczenie na podróż na Seszele to nie jedyny produkt LINK4. Zapoznaj się z pełną ofertą. Mamy ubezpieczenia komunikacyjne dobrowolne i obowiązkowe dla przezornych kierowców.

Przeczytaj podobne wpisy

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21