Kup polisę podróżną w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Wybierasz się w podróż po Polsce lub za granicę? Wykup ubezpieczenie podróżne w LINK4, które ochroni Cię na wypadek niespodziewanych wydarzeń.

Czas czytania: 3 min. 28 sek.
Ubezpieczenie turystyczne – Toruń to miasto, gdzie kupisz polisę pokrywającą koszty leczenia w Europie i na Świecie

Wybierasz się na krótkie wakacje do pięknego miasta w Europie? A może wyjeżdżasz na egzotyczne wakacje poza granice naszego kontynentu? Bez względu na to, w jakim kierunku się udajesz, powinieneś odpowiednio się przygotować i wykupić ubezpieczenie podróżne. Toruń oferuje wiele takich możliwości oraz atrakcyjne ceny polis, które w każdym mieście w Polsce są takie same.

Jeśli często wyjeżdżasz za granicę, wiesz, ile niespodziewanych sytuacji może się tam wydarzyć. Możesz zgubić swój bagaż lub może zostać on skradziony. Dlatego warto przed wyjazdem wykupić ubezpieczenie podróżne. Toruń to miasto, w którym bez problemu kupisz polisę LINK4 przeznaczoną dla podróżnych. Dzięki temu możesz otrzymać odszkodowanie w razie wypadku czy nagłej choroby. Możesz również liczyć na pomoc w zabezpieczeniu bagażu lub sprzętu sportowego.

Kiedy wyjeżdżasz za granicę, możesz korzystać z karty EKUZ – działa ona na terenie krajów Unii Europejskiej oraz Islandii, Liechtensteinu, Szwajcarii i Norwegii. Pozwala ona na korzystanie z podstawowej opieki medycznej, jaka dostępna jest bezpłatnie dla mieszkańców kraju, do którego się wybierasz. Może ona różnić się od opieki gwarantowanej w Polsce na NFZ. Ponadto karta EKUZ nie zapewnia m.in. transportu medycznego do kraju, usługi ratownictwa czy OC w życiu prywatnym, dlatego warto dodatkowo kupić ubezpieczenie podróżne.

Ile wynosi cena za ubezpieczenie turystyczne? Toruń – ile jego mieszkańcy muszą zapłacić za polisę podróżną?

Ile trzeba zapłacić za ubezpieczenie turystyczne? Toruń to miasto, w którym ceny nie różnią się od cen w innych krajach w Polsce. Koszt ubezpieczenia zależy od takich czynników jak długość pobytu, kierunek podróży, liczba ubezpieczonych osób, a także zakres ubezpieczenia i suma, na jaką ma opiewać.

Ile zatem może kosztować ubezpieczenie na wyjazd za granicę? Toruń to miasto, gdzie ceny są tak samo atrakcyjne, jak w innych miastach. Poniżej przedstawiamy przykładowe kwoty za polisę.

PRZYKŁAD 1

Kasia wyjeżdża na 4 dni, a kierunkiem jej podróży jest Francja. Planuje kupić ubezpieczenie turystyczne uwzględniające koszty leczenia i Assistance na kwotę 200 tys. zł – zapłaci za nie 22,55 zł. Jeżeli zwiększy zakres ubezpieczenia o OC na kwotę 200 tys. zł, zapłaci 23,8 zł.

PRZYKŁAD 2

Wojtek i Agata wybierają się w dwutygodniową podróż do Japonii. Zamierzają kupić ubezpieczenie obejmujące koszty leczenia i Assistance na kwotę 300 tys. zł. Polisa wyniesie ich 299,53 zł. Zastanawiają się nad zwiększeniem zakresu ubezpieczenia o OC na kwotę 200 tys. zł – w takiej sytuacji zapłacą 320,92 zł.

PRZYKŁAD 3

Czteroosobowa rodzina wyjeżdża na 7 dni do Włoch. Polisa, która uwzględnia koszty leczenia i Assistance na kwotę 200 tys. zł, wyniesie ich 92,71 zł. Gdy dodatkowo zdecydują się na OC na kwotę 200 tys. zł, za ubezpieczenie zapłacą 99,84 zł.

Ubezpieczenie podróżne? Toruń to miasto, gdzie kupisz je bez wychodzenia z domu! Na co jednak zwrócić uwagę?

Zanim zdecydujesz się na konkretną polisę, zastanów się, jaki zakres ubezpieczenia jest dla Ciebie odpowiedni. Ochroną możesz objąć np. bagaż podróżny. Możesz też zdecydować się m.in. na OC w życiu prywatnym lub Auto Assistance.

Dodatkowo, jeżeli podczas wyjazdu planujesz jeździć na nartach, zwróć uwagę, czy taką aktywność obejmuje Twoje ubezpieczenie turystyczne. Toruń to miasto, gdzie możesz kupić polisę w LINK4 zapewniającą ochronę związaną z uprawianiem sportów zimowych – nie tylko narciarstwa, ale i hokeju czy łyżwiarstwa. Ponadto możesz rozszerzyć ochronę o uprawianie sportów wysokiego ryzyka.

Pamiętaj, że koszt leczenia szpitalnego za granicą często jest bardzo wysoki. Zwróć więc uwagę nie tylko na zakres, ale i na sumę ubezpieczenia. Zastanów się, jaka kwota będzie dla Ciebie wystarczająca.

Obrazek cta

Polisa podróżna Toruń, Kraków, Warszawa… – nieważne, skąd zaczynasz podróż. Ważne, dokąd jedziesz!

Bez względu na to, jaki jest kierunek Twojej podróży oraz ile trwa Twój pobyt za granicą, warto zdecydować się na ubezpieczenie podróżne. Toruń to miasto, gdzie kupisz polisę, która może chronić Cię w wielu niespodziewanych sytuacjach, takich jak kradzież, wypadek czy nagła choroba. W LINK4 zakres ochrony możesz dopasować do własnych potrzeb.

Jeśli lubisz aktywny wypoczynek, uprawiasz sporty ekstremalne, nurkujesz lub jeździsz na nartach, kontuzja jest bardzo prawdopodobna. Możesz się zranić i trafić do szpitala. Jak wiadomo, koszty leczenia szpitalnego za granicą mogą być bardzo wysokie. Dlatego też, wybierając się w podróż, warto wykupić ubezpieczenie na wyjazd za granicę. Toruń to miasto, w którym ubezpieczenie od LINK4 kupisz przez Internet, telefonicznie lub osobiście.

Jak kupić korzystne ubezpieczenie turystyczne? Toruń to miasto, w którym zrobisz to bez wychodzenia z domu!

Teraz z pewnością wiesz, dlaczego tak ważna jest polisa podróżna. Toruń to duże miasto z wieloma możliwościami zakupów ubezpieczeń od LINK4. Możesz zrobić to przez Internet, korzystając z praktycznego Kalkulatora online. Pozwala on obliczyć wysokość składki w kilka minut. Możesz również wykupić ubezpieczenie, dzwoniąc pod numer 22 444 44 44, lub osobiście spotykając się z agentem współpracującym z LINK4. 

To kilka sposobów, za pomocą których kupisz ubezpieczenie na wyjazd za granicę. Toruń oferuje wiele możliwości zakupu ubezpieczenia w przystępnej cenie. Koszy polisy zależą od wielu czynników – celu podróży, liczby podróżujących osób, długości pobytu, wybranej sumy ubezpieczenia oraz opcji dodatkowych. Jeśli interesuje Cię polisa podróżna, Toruń to miasto, w którym znajdziesz naszych agentów. Polisę możesz kupić też bez wychodzenia z domu – telefonicznie lub online. Każdy sposób jest dobry, by kupić ubezpieczenie podróżne. Toruń, Kraków czy Warszawa – to tylko kilka miast, z których możesz ruszyć w niezapomnianą podróż!

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU PODRÓŻE dostępne są na stronie www.link4.pl.

Przeczytaj podobne wpisy

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21