Kup polisę podróżną w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Wybierasz się w podróż po Polsce lub za granicę? Wykup ubezpieczenie podróżne w LINK4, które ochroni Cię na wypadek niespodziewanych wydarzeń.

Czas czytania: 3 min. 32 sek.
Ubezpieczenie turystyczne – Wrocław to miasto, gdzie kupisz polisę pokrywającą koszty leczenia w Europie i na Świecie

Czeka Cię zagraniczna podróż? A może planujesz zwiedzić urocze zakątki naszego kraju? Koniecznie wykup dla siebie i bliskich ubezpieczenie turystyczne. Wrocław to jedno z miast, gdzie możesz wykupić ubezpieczenie turystyczne w LINK4.

Warto wiedzieć, że wybierając się za granicę, możesz ubiegać się o wydanie karty EKUZ. Dzięki niej możesz skorzystać z podstawowej opieki medycznej jednak nie w każdym kraju. Działa ona w państwach należących do Unii Europejskiej oraz w Islandii, Liechtensteinie, Szwajcarii czy Norwegii. W pozostałych krajach przydatne będzie ubezpieczenie turystyczne. Poza tym karta EKUZ nie obejmuje m.in. transportu medycznego do kraju, usługi ratownictwa czy OC w życiu prywatnym. Ponadto EKUZ zapewnia opiekę w takim zakresie, w jakim mają ją bezpłatnie mieszkańcy kraju, do którego wyjeżdżasz – a ta jest inna niż w Polsce na NFZ.

Z tego też powodu warto kupić ubezpieczenie podróżne. Wrocław to miasto, z którego polecisz w różne zakątki świata. Bez względu na to, czy celem Twojej podróży jest Europa, czy inny kontynent, ubezpieczenie może Ci się przydać. W zależności od wybranego zakresu może ono obejmować koszty leczenia i assistance, OC, NNW, a nawet ochronę Twojego Bagażu czy sprzętu sportowego.

Ile wynosi cena za ubezpieczenie turystyczne? Wrocław – ile jego mieszkańcy muszą zapłacić za polisę podróżną?

Zastanawiasz się, ile kosztuje polisa podróżna? Wrocław, Kraków, Warszawa – nie ma znaczenia, skąd jesteś. Cena zależy bowiem od kierunku podróży, długości pobytu, liczby podróżujących, wybranej sumy ubezpieczenia oraz jego zakresu. Aby poznać dokładny koszt, możesz skorzystać z Kalkulatora LINK4.

Na poniższych przykładach pokażemy Ci, ile może kosztować ubezpieczenie na wyjazd za granicę. Wrocław jako miejsce zamieszkania nie będzie miał tutaj żadnego znaczenia.

PRZYKŁAD 1

Kasia planuje wybrać się w pojedynkę do Francji. Jej wyjazd ma trwać 4 dni. Chce kupić ubezpieczenie uwzględniające koszty leczenia i Assistance na kwotę 200 tys. zł. Za taką polisę zapłaci jedynie 22,55 zł. Gdy zwiększy zakres o OC na kwotę 200 tys. zł, za ubezpieczenie zapłaci 23,8 zł.

PRZYKŁAD 2

Małżeństwo, Wojtek i Agata, wybiera się na 14-dniowy urlop. Ich kierunek to Japonia. Zamierzają kupić ubezpieczenie obejmujące koszty leczenia i Assistance na kwotę 300 tys. zł. Polisa w takim wypadku wyniesie ich 299,53 zł. Zastanawiają się też nad rozszerzeniem zakresu o OC na kwotę 200 tys. zł – wtedy za ubezpieczenie zapłacą 320,92 zł.

PRZYKŁAD 3

Czteroosobowa rodzina – Marcin, Marta i ich dwójka dzieci – planują tygodniowy wyjazd do Włoch. Za ubezpieczenie obejmujące koszty leczenia i Assistance na kwotę 200 tys. zł zapłacą 92,71 zł. Rozszerzając zakres o OC na kwotę 200 tys. zł, polisa wyniesie ich jedynie 99,84 zł.

Ubezpieczenie podróżne? Wrocław to miasto, gdzie kupisz je bez wychodzenia z domu! Na co jednak zwrócić uwagę?

Interesuje Cię polisa podróżna? Wrocław to miasto, w którym planujesz ją zakupić? Zanim wybierzesz dany wariant, zwróć uwagę na kilka istotnych szczegółów. 

W LINK4 możesz skorzystać z różnych wariantów Ubezpieczenia Podróżnego. Możesz zakupić wariant Polska, Europa i basen Morza Śródziemnego lub wariant Świat – wszystko zależy od tego, jaki jest cel Twojej podróży.

Duże znaczenie ma zakres ochrony, abyś mógł liczyć na wsparcie finansowe w razie różnego rodzaju zdarzeń. Jeśli planujesz jeździć na nartach, zwróć uwagę, czy właśnie taki zakres ochrony obejmuje Twoje ubezpieczenie podróżne. Wrocław to miasto, gdzie przed wyjazdem zaopatrzysz się w niezbędny sprzęt, taki jak kask czy narty. A może planujesz nurkować podczas swojego urlopu? Zwróć uwagę, aby nurkowanie wchodziło w zakres polisy i było objęte ochroną przez Twoje ubezpieczenie podróżne. Wrocław oferuje wiele kursów dla osób rozpoczynających przygodę z tą aktywnością, dlatego jeśli nie czujesz się pewnie, warto z nich skorzystać przed wyjazdem.

Zastanów się również nad tym, jaka kwota będzie dla Ciebie wystarczającym zabezpieczeniem i na tej podstawie określ, na jaką sumę ma opiewać Twoje ubezpieczenie turystyczne. Wrocław to niejedyne miasto, gdzie możesz kupić polisę – formalności możesz załatwić przez Internet z dowolnego miejsca.

Obrazek cta

Polisa podróżna Wrocław, Kraków, Warszawa… – nieważne, skąd zaczynasz podróż. Ważne, dokąd jedziesz! Poznaj zalety ubezpieczenia

Zastanawiasz się, dlaczego warto wykupić ubezpieczenie turystyczne? Wrocław to miasto, z którego możesz udać się do wielu różnych ciekawych krajów, a w każdym z nich przydać się może dodatkowa ochrona.

Pierwszą z zalet jest to, że otrzymasz pomoc medyczną w przypadku nagłej choroby, a nawet bólu zęba. Możesz liczyć na pokrycie kosztów leczenia w placówkach medycznych, co jest przydatne, szczególnie jeśli w danym państwie nie obowiązuje EKUZ.

W ramach polisy z OC możesz liczyć także na pomoc w razie wyrządzenia komuś krzywdy czy uszkodzenia cudzego majątku. Możesz wykupić także krótkoterminowe ubezpieczenie Auto Assistance, aby czuć się bezpiecznym w razie awarii na drodze lub wypadku, lub w przypadku kradzieży części pojazdu.

Jak kupić korzystne ubezpieczenie turystyczne? Wrocław to miasto, w którym zrobisz to bez wychodzenia z domu!

Nie wiesz, gdzie i jak zakupić ubezpieczenie na wyjazd za granicę? Wrocław to miasto, w którym obecnie przebywasz? Zachęcamy Cię do skorzystania z Kalkulatora LINK4, dzięki któremu w łatwy sposób przeliczysz swoje ubezpieczenie. Warto też porozmawiać bezpośrednio z konsultantami pod numerem 22 4444444 lub osobiście spotkać się z agentem współpracującym z LINK4. Dzięki tym sposobom możesz kupić ubezpieczenie turystyczne – Wrocław to tylko jedno z miast, gdzie to zrobisz.

Polisa turystyczna chroni Cię przed niespodziewanymi sytuacjami, które mogą wydarzyć się podczas podróży. Nie czekaj, już dziś zapoznaj się z pełną ofertą towarzystwa ubezpieczeniowego LINK4 i wybierz wariant polisy dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU PODRÓŻE dostępne są na stronie www.link4.pl.

Przeczytaj podobne wpisy

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21