Kup online
polisę OC/AC
Image
Grafika przedstawiająca samochody, z których jeden ma w tle umieszczoną tarczę.

Pytania internautów: Gdzie najlepiej ubezpieczyć budowę? Co obejmują takie ubezpieczenia?

Czas czytania: 1 min. 39 sek.

Zaczynasz budowę wymarzonego domu i zaczynają się wątpliwości. Zobacz o co pytają internauci.

Na forum.muratordom.pl:

 "Dobra, a co tak właściwie jest objęte takim ubezpieczeniem budowy? I na jakich warunkach (np. wymóg dozoru na budowie, albo osiągnięcia stanu zamkniętego)?"

 
Źródło: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?224469-Ubezpieczenie-budowy&s=7ba5ae6e6043556c60b61a992daf83da&p=6479510&viewfull=1#post6479510

Jarek.P, LINK4 oferuje ubezpieczenie domu w budowie obejmujące szereg zdarzeń losowych. Ubezpieczymy mury Twojego domu wraz z elementami stałymi (m.in. podłogi, okna, drzwi, terakoty). W przypadku, kiedy stan budowy jest "niezamknięty" ubezpieczyć możesz  swoją budowę od takich zdarzeń losowych jak: pożar, uderzenie pioruna, eksplozja, implozja, lawina, obsunięcie ziemi, trzęsienie ziemi, zapadanie ziemi, dym i sadza, zalanie, uderzenie lub upadek statku powietrznego, uderzenie pojazdu mechanicznego, fala dźwiękowa, przepięcie, powódź. Natomiast, gdy osiągnie stan "zamknięty", czyli będzie miał już dach, okna i drzwi automatycznie zostaną dołączone zdarzenia losowe w postaci: deszczu nawalnego, naporu śniegu, silnego wiatru i gradobicia. Istotną kwestią jest fakt, iż po uzyskaniu odbioru technicznego nie będziesz musiał wykupować dodatkowego ubezpieczenia swojej nieruchomości, chyba, że ubezpieczeniem będziesz chciał dodatkowo objąć rzeczy ruchome znajdujące się w zamieszkałej nieruchomości.

Oblicz OC i AC

w 20 sekund!

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21