Honda – marka pod lupą

Honda to japońska marka samochodów osobowych, która swoją motoryzacyjną karierę rozpoczęła od produkcji motorowerów i motocykli. Obecnie jest to jeden z największych producentów silników na świecie, którego technologie trafiają m.in. do bolidów Formuły 1. Swoją pozycję na rynku japoński producent uzyskał dzięki produkcji niezawodnych pojazdów, wyposażonych w nowatorskie rozwiązania technologiczne.

Baner korzyści

Ubezpieczenie Honda – OC to warto wiedzieć

Zakup obowiązkowej polisy OC to stały wydatek dla każdego właściciela pojazdu w Polsce. Ubezpieczenie OC Honda nie musi być drogie. Przed podjęciem decyzji o zakupie warto sprawdzić zakres ubezpieczenia oraz czynniki, które wpływają na kwotę polisy. Podstawowe składniki ceny ubezpieczenia to model, rocznik oraz pojemność silnika samochodu. Znaczenie mają także wiek kierowcy, jego staż oraz miejsce zamieszkania. Marka auta również ma znaczenie. Honda – OC dla samochodów tego producenta można znaleźć w naprawdę korzystnej cenie.

Obrazek cta

Honda – nowoczesne technologie i wysoka niezawodność

Historia japońskiej marki Honda sięga 1948 roku, kiedy jej właściciel Soichiro Honda zaczął sprzedaż motorowerów wyposażonych w niewielkie silniki spalinowe własnej produkcji. Ofertę szybko rozszerzono o motocykle, a 14 lat później powstał pierwszy samochód japońskiego producenta. 

Choć marka Honda kojarzy się głównie z samochodami i motocyklami, to firma jest także jednym z największych producentów silników na świecie. Jednostki napędowe Hondy trafiają nie tylko do pojazdów samochodowych, lecz także do łodzi, maszyn przemysłowych, a nawet do samolotów odrzutowych. Silnik Hondy napędzał zwycięski bolid Formuły 1, którym Max Verstappen zdobył mistrzostwo w 2021 roku. 

Obecnie Honda w Polsce posiada swojej ofercie 6 modeli samochodów osobowych: Jazz, Civic, w pełni elektryczny model Honda e, crossovery Jazz Crosstar oraz HR-V i SUV CR-V.

Atrakcyjne ubezpieczenia samochodowe dla Honda – OC tylko 305,37 zł!

Ubezpieczenie Honda nie musi wiązać się z poniesieniem dużych wydatków. Dla modelu Jazz 1.4i (MR'02 LS) wyprodukowanego w 2005 roku z silnikiem benzynowym o pojemności 1339 cm³ i nadwoziem hatchback 5 koszt polisy OC to tylko 305,37 zł. Składka została skalkulowana dla właściciela w wieku 38 lat, który ma prawo jazdy od 21 lat i mieszka w Kluczborku w województwie opolskim. Hondą Jazz pokonuje do 5 tys. km rocznie i korzysta z auta jedynie w celach prywatnych. 

Kwota za ubezpieczenie Hondy będzie różnić się w zależności od kilku czynników. Są to między innymi miasto, które Cię interesuje oraz model Twojego auta. Dlatego warto skorzystać z kalkulatora LINK4, który w łatwy sposób przeliczy koszt Twojego ubezpieczenia. W ten sposób znajdziesz atrakcyjne OC dla pojazdu marki Honda. Niezależnie od modelu oraz lokalizacji, która Cię interesuje.

Pakiet OC w LINK4 to znacznie więcej niż podstawowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Nasz Program Pomocy w ramach pakietu OC zajął pierwsze miejsce w kategorii Pakiet OC w rankingu Gazety Bankowej. W ramach pakietu OC otrzymujesz auto zastępcze na 3 dni w przypadku wypadku lub kradzieży pojazdu, a także pomoc w przypadku wypadku na drodze oraz holowanie do 100 km. Dodatkowo w pakiecie dostajesz także Assistance Opon. 

Ubezpieczenie OC Honda – inne modele marki

 Właściciel Hondy Civic z silnikiem benzynowym o pojemności 1339 cm³ wyprodukowanej w 2006 roku za polisę OC musiałby zapłacić 348,89 zł. Składkę wyliczono dla kierowcy w wieku 38 lat, posiadającego prawo jazdy od ponad 20 lat i zamieszkałego w Kluczborku.

Gdyby ten sam właściciel chciał ubezpieczyć inny model, to cena będzie się różnić. Niezależnie od tego, którą Hondę posiadasz, możesz znaleźć atrakcyjne OC dla Twojego auta. Oprócz modelu na wysokość składki wpływ może mieć również lokalizacja. Inną cenę zapłacą mieszkańcy Kluczborka, Opola czy Strzelców Opolskich.

Jak kupić tanie ubezpieczenie OC AC Honda?

Kupno polisy o wybranym przez Ciebie zakresie ubezpieczenia w LINK4 jest proste. Wystarczy wybrać dogodną formę komunikacji, aby uzyskać ofertę:

  • osobiście u agenta współpracującego z LINK4,
  • przez infolinię telefonicznie,
  • na stronie internetowej.

Decydując się na ostatni wariant, możesz skorzystać z łatwego w obsłudze kalkulatora. Po prostu wybierz zakres ochrony ubezpieczeniowej, podaj podstawowe dane i w ciągu kilku chwil poznasz kwotę za ubezpieczenie. Honda to marka, która pozwala znaleźć naprawdę atrakcyjne OC.

Obrazek nagrody

Hondy słyną z wysokiej niezawodności i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Ubezpiecz swoją Hondę w LINK4 w wygodny dla Ciebie sposób. Wybierz dogodny zakres ochrony ubezpieczeniowej i korzystaj z pomocy w ramach pakietu, która może być przydatna w przypadku wystąpienia niespodziewanych zdarzeń na drogach. 

Zostaw numer – oddzwonimy i wyliczymy Ci atrakcyjną cenę!

Zamów rozmowę

lub zadzwoń

(22) 444 44 23

pon.-pt.: 8-21 sob.: 9-17