Ubezpiecz swój dom
lub mieszkanie w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Zabezpiecz dom i mieszkanie od nieprzewidzianych zdarzeń z LINK4! W naszej ofercie znajdziesz polisę dostosowaną do Twoich preferencji.

Czas czytania: 2 min. 33 sek.
Ubezpieczenie dom/mieszkanie Biała Podlaska

Ubezpieczenie 70-metrowego mieszkania w Białej Podlaskiej kosztuje 232 zł. Z kolei właściciel domu o powierzchni 150 m² płaci ponad 439 zł za ubezpieczenie. Zastanawiasz się, czy to dużo, czy mało? Już dziś dowiesz się, jak te ceny wypadają na tle innych miast w Polsce i co decyduje o koszcie ubezpieczenia nieruchomości.

Jakie czynniki wpływają na ceny ubezpieczenia mieszkań? Biała Podlaska to duże, atrakcyjnie położone miasto o zróżnicowanej zabudowie. W naszym artykule skupimy się na budynkach mieszkalnych. Sprawdź, jak ceny za ubezpieczenia mieszkań (Biała Podlaska) wypadają na tle innych miast w Polsce. Wyjaśniamy, dlaczego warto wykupić ubezpieczenie i jak to zrobić w kilka minut, nie odchodząc od ekranu komputera.

Baner korzyści

Ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania – Biała Podlaska

Interesuje Cię niedrogie ubezpieczenie domu? Biała Podlaska to miasto, w którym ceny ubezpieczeń utrzymują się na typowym dla regionu poziomie. Atrakcyjne ubezpieczenie w LINK4 dla domu o powierzchni 150 m kosztuje 439 złotych. Zapewnia odszkodowanie, jeśli Twoja nieruchomość wraz z jej wyposażeniem i meblami zostanie zniszczona w wyniku działania sił natury, pożaru, powodzi lub innych zdarzeń losowych. Jeśli chcesz dodatkowo zabezpieczyć swój dom przed kradzieżą, zapłacisz kilkadziesiąt złotych więcej.

A ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania? Biała Podlaska pod tym względem nie jest ani droższa, ani tańsza niż inne polskie miasta. Korzystne ubezpieczenie w LINK4 70-metrowego mieszkania z alarmem, ochroną i drzwiami antywłamaniowymi kosztuje 232 zł.

Dlatego warto zdecydować się na ubezpieczenie nieruchomości. Biała Podlaska to miasto, w którym czasem zdarzają się pożary, powodzie, podtopienia i kradzieże. Ubezpieczenie LINK4 chroni Twój dom wraz z piwnicą, poddaszem i miejscem parkingowym, a także meble, dywany, sprzęt AGD i inne przedmioty znajdujące się w mieszkaniu. Ubezpieczenie mieszkania (Biała Podlaska) obejmuje również wszystkie elementy wewnątrz, takie jak płytki, podłogi czy wyposażenie stałe łazienki.

Obrazek cta

Ubezpieczenie domu – Biała Podlaska na tle innych miast

Zastanawiasz się, ile średnio wynoszą składki ubezpieczenia domów? Biała Podlaska to jedno z najszybciej rozwijających się miast w Polsce. W większości z nich można wykupić ubezpieczenie nieruchomości o powierzchni 70 m² za 300-500 zł. Na dokładną cenę wpływ mają m.in. wartość nieruchomości, powierzchnia, lokalizacja (może znajdować się na terenach zagrożonych powodzią), rodzaj konstrukcji i rok postawienia danego budynku. Zabezpieczenie budynku przed kradzieżą wpływa również na cenę, za jaką można wykupić ubezpieczenie domu. Biała Podlaska to miasto, w którym możesz skorzystać z atrakcyjnej oferty LINK4 już teraz.

Ubezpieczenie możesz wykupić, spotykając się osobiście z jednym z agentów współpracujących z LINK4, dzwoniąc pod numer 22 444 44 44 lub odwiedzając stronę www.LINK4.pl. Pod tym adresem znajdziesz wszystkie informacje związane z produktem takim jak ubezpieczenie mieszkania. Biała Podlaska to miasto, w którym zaufało nam już wielu klientów.

Co obejmuje ubezpieczenie mieszkania – Biała Podlaska

Statystyki jasno pokazują, że warto wykupić ubezpieczenie domu. Biała Podlaska to miasto, w którym pożary zdarzają się dość często. W 2021 roku w województwie lubelskim wybuchły co najmniej 2103 pożary mieszkań. Oznacza to 4 pożary dziennie, więc ryzyko takiego zdarzenia jest dość duże. W tym rejonie może wystąpić również powódź lub burza. Ponadto, jeśli mieszkasz w obszarze, w którym kradzieże są powszechne, pomocna może okazać się polisa ubezpieczeniowa. Biała Podlaska to miasto, w którym LINK4 oferuje bardzo przystępne ceny ubezpieczeń, dlatego warto sprawdzić naszą ofertę i wybrać odpowiednie ubezpieczenie.

Źródło: https://dane.gov.pl/pl/dataset/2634/resource/36125/table?page=1&per_page=20&q=&sort=

Jak kupić korzystne ubezpieczenie nieruchomości – Biała Podlaska

Istnieje bardzo dobry sposób na szybkie i sprawne ubezpieczenie domu. Biała Podlaska to miasto, które w tej sprawie oferuje wiele możliwości. Możesz skontaktować się z agentem współpracującym z LINK4 lub zadzwonić pod numer 22 444 44 44. Możesz też wygodnie uzyskać ubezpieczenie za pomocą strony internetowej www.LINK4.pl. Znajdziesz tam darmowy kalkulator, który jest łatwy w użyciu. Dzięki temu w kilka minut obliczysz sumę ubezpieczenia i wybierzesz korzystną opcję.

Doradziliśmy Ci korzystne ubezpieczenie nieruchomości. Biała Podlaska to miasto, w którym może dojść do pożaru, powodzi czy kradzieży. Chroń się przed nieoczekiwanymi zdarzeniami losowymi, wykupując polisę w LINK4.

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a takżę OWU dostępne są na stronie www.link4.pl

Przeczytaj podobne wpisy

Ubezpiecz dom lub
mieszkanie