Ubezpiecz swój dom
lub mieszkanie w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Z LINK4 obliczysz składkę polisy dostosowaną do Twoich preferencji. Sprawdź możliwe opcje i zabezpiecz dom i mieszkanie od nieprzewidzianych zdarzeń!

Czas czytania: 2 min. 22 sek.
Ubezpieczenie dom/mieszkanie Białystok

Interesują Cię ubezpieczenia mieszkań? Białystok to Twoje miejsce zamieszkania? Czy wiesz, że polisę za lokal o powierzchni około 70 metrów możesz wykupić już za 367 złotych? W wielu innych miastach Polski, trzeba zapłacić inną cenę. Oczywiście indywidualny koszt zależy od wielu czynników, nie tylko miejsca zamieszkania.

Baner korzyści

Ubezpieczenie domu – Białystok – co warto wiedzieć

W dzisiejszym wpisie przyjrzymy się, jak kształtują się ceny ubezpieczeń mieszkań w Białymstoku. Pokażemy jakie czynniki i parametry mają wpływ, na to, ile kosztuje polisa mieszkaniowa. Białystok to miasto, w którym możesz zabezpieczyć się przed konsekwencjami wielu nieprzewidzianych sytuacji, takich jak pożar, zalanie czy też kradzież z włamaniem. Dlatego warto wiedzieć, jaka kwota jest wystarczająca na zapewnienie sobie kompletnej ochrony ubezpieczeniowej.

Obrazek cta

Ubezpieczenie nieruchomości Białystok – ile to kosztuje?

Ubezpieczenie domu, (Białystok ma wiele osiedli jednorodzinnych) lub mieszkania to polisa, dzięki której jesteś w stanie zabezpieczyć Twoje miejsce zamieszkania oraz znajdujące się w nim mienie przed przykrymi konsekwencjami wielu zdarzeń. Wybierając ofertę LINK4, możesz liczyć nie tylko na wypłatę odszkodowania, ale także na:

  • assistance i pomoc prawna w pakiecie ubezpieczeń
  • szeroki zakres ochrony w OC w życiu prywatnym
  • ubezpieczenie od zdarzeń nazwanych lub od wszystkich ryzyk.

Warto wspomnieć, że w LINK4 ubezpieczamy również dom lub mieszkanie w budowie, lub w przebudowie. Odpowiadamy za szkody powstałe w wyniku rażącego niedbalstwa oraz nie stosujemy franszyz. W przypadku szkody powodującej, że dom lub mieszkanie nie nadaje się do użytkowania, pokrywamy koszty najmu innego lokalu.

Ubezpieczenia domów – Białystok na tle innych miast

A ile trzeba zapłacić za ubezpieczenie mieszkania? Białystok to miasto, w którym polisa ubezpieczeniowa dla nieruchomości kosztuje około 350 – 400 złotych. Jej wysokość w konkretnym przypadku zależy od metrażu, rodzaju i wartości nieruchomości. Dlatego też trudno jest porównywać ceny z innych miast, w jakich oferowane jest ubezpieczenie domu. Białystok jest miastem średniej wielkości, co także może mieć wpływ na wysokość składki ubezpieczeniowej.

Jeżeli jesteś zainteresowany wykupieniem ubezpieczenie Twojej nieruchomości w LINK4, zapraszamy do kontaktu. Możesz odwiedzić współpracującego z nami agenta, zadzwonić na infolinię pod numer 22 444 44 44, lub wejść na naszą stronę internetową www.LINK4.pl. Znajdziesz tam wszystkie informacje na temat polisy takiej jak ubezpieczenie mieszkania. Białystok to miasto, w którym mamy wielu zadowolonych klientów.

Białystok – ubezpieczenie nieruchomości – co obejmuje?

Ubezpieczenie nieruchomości w LINK4 obejmuje ochroną szkody powstałe na skutek wystąpienia takich zdarzeń jak: pożar, uderzenie pioruna, przepięcie, silny wiatr, grad, zalanie czy też powódź. Według statystyk w 2021 roku w województwie podlaskim doszło do prawie 1400 pożarów obiektów mieszkalnych. Dlatego też warto zabezpieczyć się przed ich skutkami. 

Taka polisa mieszkaniowa jest praktycznym zabezpieczeniem, szczególnie dla osób mieszkających w blokach, gdzie stosunkowo łatwo o zalanie lokum. Jednak niezależnie od tego, czy martwisz się konsekwencjami pożaru, powodzi czy kradzieży, powinieneś wykupić ubezpieczenie mieszkania. Białystok to miasto, gdzie LINK4 oferuje atrakcyjne ceny na swoje polisy. Warto z tego skorzystać.

Ubezpieczenie mieszkania Białystok – jak zrobić to dobrze?

Ubezpieczenie domu w LINK4 jest bardzo proste. Możesz skorzystać z usług współpracującego z nami agenta. Jeżeli nie masz na to czasu, to zapraszamy do kontaktu z infolinią pod numerem 22 444 44 44. Jednak równie wygodnym rozwiązaniem jest odwiedzenie naszej strony internetowej. Znajdziesz tam praktyczny kalkulator online. Wystarczy wprowadzić wymagane dane i sprawdzić, ile wyniesie Twoja polisa. Jest to wygodne i bezpieczne rozwiązanie, dzięki któremu możesz bez wychodzenia z domu, wykupić polisę i uchronić się przed przykrymi konsekwencjami nieprzewidzianych zdarzeń.

Teraz już wiesz, dlaczego warto zdecydować się na ubezpieczenie nieruchomości. Białystok tak jak inne miasta nie jest wolny od pożarów oraz innych zdarzeń losowych. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeń. Ubezpieczenia mieszkań (Białystok i inne miasta) – wszystkie informacje oraz dokumenty znajdziesz na stronie LINK4.pl

Przeczytaj podobne wpisy

Ubezpiecz dom lub
mieszkanie