Ubezpiecz swój dom
lub mieszkanie w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Sprawdź atrakcyjne opcje ubezpieczenia w LINK4 i wybierz polisę, która zabezpieczy dom i mieszkanie od nieprzewidzianych zdarzeń!

Czas czytania: 2 min. 37 sek.
Ubezpieczenie dom/mieszkanie Bydgoszcz

Za ubezpieczenie mieszkania o powierzchni około 70 w Bydgoszczy średnio zapłacisz 400 zł. W innych miastach naszego kraju koszt takiej polisy wynosi nawet kilkaset złotych mniej lub więcej. Cena ubezpieczenia zależy od wielu czynników, dlatego warto bliżej przyjrzeć się tej kwestii. 

Dzisiaj dowiesz się, jak kształtują się ceny ubezpieczeń mieszkań w Bydgoszczy. Wyjaśnimy jakie kwestie i parametry mają wpływ, na to, ile kosztuje polisa mieszkaniowa. Bydgoszcz to miasto, w którym można uchronić się przed konsekwencjami wielu nieprzewidzianych sytuacji, takich jak pożar, powódź czy włamanie. Dlatego dobrze jest wiedzieć, jaka kwota jest wystarczająca, aby zapewnić pełną ochronę ubezpieczeniową Twojej nieruchomości oraz znajdujących się wewnątrz wartościowych przedmiotów.

Baner korzyści

Ile kosztuje ubezpieczenie nieruchomości – Bydgoszcz?

Ile wydasz na ubezpieczenie mieszkania? Bydgoszcz to miasto, w którym z łatwością znajdziesz dobrze zlokalizowaną nieruchomość. W przypadku typowego własnościowego mieszkania, położonego na piętrze pośrednim o metrażu 70 m polisa bez ryzyka kradzieżowego wyniesie Cię 370,8 zł. Cena ta dotyczy nieruchomości chronionej przez alarm, drzwi antywłamaniowe i monitoring.

Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie mieszkania (Bydgoszcz)? Polisa DOM w LINK4 pozwoli Ci zabezpieczyć Twoją nieruchomość oraz znajdujące się w jej wnętrzu mienie przed przykrymi konsekwencjami zdarzeń losowych, takich jak np. pożar, zalanie, lub kradzież. W pakiecie ubezpieczeń  także: assistance i pomoc prawną, OC w życiu prywatnym, oraz ubezpieczenie od zdarzeń nazwanych lub od wszystkich ryzyk.

Kiedy można dokonać ubezpieczenia domów? Bydgoszcz to miasto, w którym powstaje wiele nowych lokali. W LINK4 możesz wykupić polisę dla nieruchomości, która znajduje się w trakcie budowy, lub przebudowy. Otrzymasz odszkodowanie nawet za szkody, które  powstały w wyniku rażącego niedbalstwa.

Obrazek cta

Ubezpieczenie domu – Bydgoszcz na tle innych miast

Ile w dużym mieście kosztuje ubezpieczenie mieszkania? Bydgoszcz pod tym względem prezentuje się typowo.  Za polisę dla nieruchomości o metrażu 70 m² wydasz około 400 złotych. Dokładna wysokość składki zależy od metrażu, rodzaju, wartości nieruchomości. Czynniki takie jak rok budowy lub usytuowanie w strefie zagrożonej powodzią także mają wpływ na ostateczną cenę, w jakiej oferowane jest ubezpieczenie domu. Bydgoszcz jest miastem średniej wielkości, co także może wpłynąć na wysokość składki ubezpieczeniowej. 

Ubezpieczenie domu (Bydgoszcz) w LINK4 możesz wykupić w bardzo korzystnej cenie. Wystarczy, że  spotkasz się z agentem współpracującym z LINK4 lub zadzwonisz na infolinię pod numer 22 444 44 44. Możesz także wejść na naszą stronę internetową www.LINK4.pl. Pod tym adresem znajdują się wszystkie informacje na temat polisy takiej jak ubezpieczenie domu. Bydgoszcz to miasto, w którym mamy wielu zadowolonych klientów, dlatego sprawdź naszą ofertę!

Co obejmuje ubezpieczenie mieszkania – Bydgoszcz

Polisa ubezpieczeniowa mieszkania lub domu w LINK4 obejmuje ochroną wszystkie szkody powstałe na skutek: pożarów, uderzeń pioruna, przepięcia, silnych porywów wiatru, opadów gradu, zalania, a także powódź. Według statystyk w 2021 roku w województwie kujawsko-pomorskim doszło do 5290 pożarów. To naprawdę dużo, dlatego opłaca się zabezpieczyć się przed skutkami takiego zdarzenia. 

Polisa mieszkaniowa DOM w LINK4 przydatna okazuje się dla osób, które mieszkają w blokach, ponieważ często dochodzi tam do zlania. Jeśli jesteś właścicielem domu, także skorzystasz, ubezpieczając go. Niezależnie od tego, czy martwisz się konsekwencjami pożaru, powodzi czy kradzieży, powinieneś wykupić ubezpieczenie nieruchomości. Bydgoszcz to miasto, gdzie LINK4 oferuje atrakcyjne ceny na swoje polisy. Warto z nich skorzystać!

Jak kupić korzystne ubezpieczenie mieszkania – Bydgoszcz

Wykupienie polisy w LINK4 zajmie Ci tylko chwilę. Jak dokonuje się ubezpieczenia mieszkań? Bydgoszcz jest miastem, w którym możesz spotkać się z agentem współpracującym z LINK4. Możesz też skontaktować się z infolinią pod numerem 22 444 44 44. Polisę wykupisz również, odwiedzając naszą stronę internetową. Możesz skorzystać z bezpłatnego kalkulatora online. Wystarczy, że wprowadzisz dane w okienka, a w kilka sekund, dowiesz się, która polisa jest dla Ciebie korzystna.  Jest to bezpieczne rozwiązanie, dzięki któremu możesz wykupić ubezpieczenie nieruchomości. Bydgoszcz to miasto, w którym mamy już wielu klientów. Dołącz do nich i Ty!

Źródło: https://dane.gov.pl/pl/dataset/2634/resource/36125/table?page=1&per_page=20&q=&sort=

Ubezpieczenie mieszkania Bydgoszcz – sprawdź ofertę LINK4

Z naszego artykułu dowiedziałeś się, dlaczego warto zdecydować się na ubezpieczenia mieszkań. Bydgoszcz to miasto, w którym zdarzają się pożary lub kradzieże. Dlatego zapoznaj się z naszą ofertą ubezpieczeń. Wszystkie najważniejsze informacje oraz poręczny kalkulator znajdziesz na stronie LINK4.pl

Przeczytaj podobne wpisy

Ubezpiecz dom lub
mieszkanie