Ubezpiecz swój dom
lub mieszkanie w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Nie obawiaj się nieprzewidzianych zdarzeń z LINK4! Sprawdź możliwe opcje ubezpieczenia domu i mieszkania, a następnie internetowo oblicz wysokość składki.

Czas czytania: 2 min. 17 sek.
Ubezpieczenie mieszkania – Bytom

Bytom jest bardzo atrakcyjnym miastem do zamieszkania. Przyciąga do niego stylowa architektura, duży obszar terenów zielonych i stale rozbudowywana baza sportowo-rekreacyjna. Bytom jest także świetnie skomunikowany – jest częścią aglomeracji śląskiej. Mieszkanie w tej miejscowości ma dużo zalet, ale mimo wszystko warto zabezpieczyć nieruchomość przed niespodziewanymi sytuacjami – w tym mogą pomóc ubezpieczenia LINK4.

Baner korzyści

Ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania – Bytom?

Koszt ubezpieczenia mieszkania jest uzależniony od wielu czynników i indywidualny dla każdej Kalkulacji. Poniżej omówimy koszt ubezpieczenia dla przykładowego mieszkania własnościowego w Bytomiu o powierzchni 70 m², położonego na piętrze pośrednim. Mieszkanie jest wyposażone
w alarm, drzwi antywłamaniowe, ochronę i monitoring, zbudowane w 2004 roku oraz położone w strefie niezagrożonej powodzią.

Zakres ubezpieczenia obejmuje ubezpieczenie samego mieszkania na kwotę 340 tys. zł, ubezpieczenie ruchomości znajdujących się w mieszkaniu na kwotę 25 tys. zł oraz OC na kwotę 30 tys. zł. Przeciętna cena ubezpieczenia takiego mieszkania wynosi 374,84 zł.

Obrazek cta

Ubezpieczenie mieszkania – Bytom na tle podobnych miast w Polsce

Istnieje wiele czynników, które decydują o tym, ile ostatecznie kosztuje ubezpieczenie nieruchomości. Bytom, tak samo jak całe województwo śląskie, od wielu lat utrzymuje podobny poziom zaludnienia – śląskie jest zdecydowanym liderem wśród województw. Z kolei w statystyce liczby pożarów województwo znajduje się na drugim miejscu w Polsce – w 2021 roku było ich 11801. Jest to jedno ze zdarzeń, jakie obejmuje ubezpieczenie, dlatego tak ważna jest polisa mieszkaniowa. 

Bytom jest częścią największej aglomeracji miejskiej w Polsce, co oznacza duży przepływ ludności. Mimo tego jest miastem bezpiecznym, co ma swoje odzwierciedlenie w stawkach polisy kradzieżowej – na poziomie zbliżonym do podobnej wielkości miast w Polsce.

Ubezpieczenie domu – Bytom pod lupą

LINK4 oferuje atrakcyjne możliwości ubezpieczenia oraz wiele dodatkowych korzyści, niezależnie czy interesuje Cię polisa na mieszkanie, czy może ubezpieczenie domu. Bytom to miejsce, gdzie mogą zdarzyć się różne zjawiska atmosferyczne – mogą one nieść ze sobą ryzyko, przed którym warto się zabezpieczyć. 

Ubezpieczenie domu lub mieszkania w LINK4 obejmuje ochroną szkody powstałe w Twojej nieruchomości w bezpośrednim skutku wystąpienia na przykład uderzenia pioruna, przepięcia, silnego wiatru, pożaru, gradu, zalania, deszczu nawalnego, naporu śniegu czy upadku drzew i masztów. W zależności od wariantu, który wybierzesz, istnieje możliwość zabezpieczenia się od wszelkich zdarzeń losowych. Pełna lista zdarzeń, które są możliwe do objęcia ochroną znajdzie się w OWU Twojego ubezpieczenia.

Ile zatem kosztuje ubezpieczenie domu? Nie możemy wskazać konkretnej kwoty, która byłaby uniwersalna dla wszystkich. Na cenę polisy wpływa wiele aspektów, dlatego, aby poznać jej wysokość, skorzystaj z Kalkulatora LINK4.

Źródło: https://dane.gov.pl/pl/dataset/2634/resource/36125/table?page=1&per_page=20&q=&sort=

Ubezpieczenie nieruchomości – Bytom daje wiele możliwości

Dodatkowe korzyści płynące ze skorzystania z oferty LINK4 to Assistance i pomoc prawna w pakiecie ubezpieczeń. Do tego otrzymujesz szeroki zakres ochrony w OC w życiu prywatnym czy możliwość ubezpieczenia nieruchomości w budowie lub w przebudowie. LINK4 zabezpiecza też szkody powstałe w wyniku rażącego niedbalstwa. Z kolei w przypadku szkody powodującej, że nieruchomość nie nadaje się do użytkowania, pokrywamy koszty najmu innego lokalu.

Ubezpieczenia mieszkań oraz ubezpieczenia domów – Bytom

W LINK4 możesz znaleźć dla siebie odpowiednie ubezpieczenie nieruchomości. Na stronie LINK4 znajdziesz Kalkulator, dzięki któremu samodzielnie obliczysz składkę i sfinalizujesz ubezpieczenie w wygodnym dla Ciebie momencie. Jeśli wolisz, możesz spotkać się osobiście z jednym z agentów współpracujących z LINK4. Masz też możliwość porozmawiania z konsultantami przez telefon pod numerem 22 4444444.

Jeśli interesują Cię atrakcyjne ubezpieczenia mieszkań, Bytom jest miejscem, gdzie możesz liczyć na szeroki zakres usług. Odwiedź naszą stronę i sprawdź pełną ofertę ubezpieczeń!

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU DOM dostępne są na stronie www.link4.pl.

Przeczytaj podobne wpisy

Ubezpiecz dom lub
mieszkanie