Ubezpiecz swój dom
lub mieszkanie w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Sprawdź możliwe opcje ubezpieczenia i wybierz atrakcyjną polisę. Zabezpiecz dom i mieszkanie od nieprzewidzianych zdarzeń z LINK4!

Czas czytania: 2 min. 32 sek.
Ubezpieczenie dom/mieszkanie Gliwice

Polisa ubezpieczeniowa za 70-metrowe mieszkanie w Gliwicach kosztuje 310,07 zł. Natomiast właściciel domu o wymiarze 150 m² za polisę zapłaci ponad 600 zł. Zastanawiasz się, czy to drogo? Dzisiaj dowiesz się, jak ceny te prezentują się na tle innych miast Polski oraz od czego zależy koszt ubezpieczenia nieruchomości.

Wiele czynników ma wpływ na koszt ubezpieczenia mieszkań. Gliwice to rozległe, malownicze miasto, w którym znajdują się wiele różnego rodzaju nieruchomości. W naszym artykule skupimy się na lokalach mieszkalnych. Dowiesz się, jak kształtują się ceny za ubezpieczenie mieszkania lub domu w Gliwicach, w porównaniu do innych miast w Polsce. Wyjaśnimy, dlaczego warto wykupić polisę i jak to zrobić w kilka minut nie wychodząc z domu.

Baner korzyści

Ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania – Gliwice

Poszukujesz sposobu na korzystne ubezpieczenie domu? Gliwice to miasto, w którym ceny polis utrzymują się na typowym dla tego regionu poziomie. Ubezpieczenie LINK4 za dom o metrażu 150 m² wyniesie Cię 612,44 zł. Zapewni Ci ono odszkodowanie w przypadku utraty lub zniszczenia Twojej nieruchomości oraz znajdujących się wewnątrz sprzętów i mebli, na skutek działania sił natury, pożaru, powodzi lub innych zdarzeń losowych. Jeżeli chcesz dodatkowo zabezpieczyć Twój dom przed kradzieżą, koszt wyniesie 748,59 zł.

A ile będzie Cię kosztować ubezpieczenie mieszkania? Gliwice są pod tym względem podobne do innych miast Polski. Polisa za 70-metrowe mieszkanie, w którym zainstalowany jest alarm, monitoring i drzwi antywłamaniowe kosztuje 310,07 zł. 

Opłaca się zdecydować na ubezpieczenie nieruchomości. Gliwice to miasto, w którym czasem dochodzi do pożarów, zalań, powodzi oraz kradzieży. Polisa LINK4 ochroni Twój dom oraz należącą do niego piwnicę, strych i miejsce parkingowe, a także znajdujące się w mieszkaniu meble, dywany, sprzęt, oraz inne przedmioty. Ubezpieczenie mieszkania (Gliwice) ochroni także wszystkie elementy, które znajdują się wewnątrz, czyli glazura, podłogi, lub stałe wyposażenie łazienki.

Obrazek cta

Ubezpieczenie domu – Gliwice na tle innych miast

Zastanawiasz się, ile średnio wynoszą ubezpieczenia domów? Gliwice to jedno z większych miast Polski. W większości z nich polisę dla nieruchomości o metrażu 70 m² możesz wykupić za około 300-500 złotych. Na dokładną cenę wpływ między innymi mają takie czynniki jak: wartość domu, jego metraż, lokalizacja (może być na terenach zagrożonych powodzią), rodzaj zabudowy, a także rok, w którym został oddany do użytku. Także rodzaj zabezpieczeń przeciwkradzieżowych, jakie znajdują się w budynku, ma wpływ na cenę, w jakiej wykupisz ubezpieczenie domu. Gliwiceto miasto, w którym możesz skorzystać z atrakcyjnej oferty LINK4. 

Polisę możesz nabyć, spotykając się z agentem współpracującym z LINK4, dzwoniąc pod numer 22 444 44 44 lub wchodząc na stronę www.link4.pl. Pod adresem tym znajdziesz wszystkie informacje dotyczące ubezpieczenia mieszkań. Gliwice to miasto, w którym zaufało nam już wielu klientów.

Co obejmuje ubezpieczenie mieszkania – Gliwice

Statystyki jasno pokazują, że warto wykupić ubezpieczenie domu. Gliwiceto miasto, w którym także mogą zdarzyć się pożary. W 2021 roku w województwie śląskim doszło do co najmniej 11801 pożarów. To naprawdę dużo, dlatego ryzyko takiego zdarzenia jest całkiem wysokie. W regionie tym może zdarzyć się też powódź lub wichura. Ponadto, jeśli mieszkasz w okolicy, gdzie kradzieże są powszechnym zjawiskiem, niezwykle przydatna może się okazać polisa mieszkaniowa. Gliwiceto miasto, w którym LINK4 oferuje bardzo przystępne ceny ubezpieczenia, dlatego warto zapoznać się z ofertą i wybrać odpowiednią polisę.

Źródło: https://dane.gov.pl/pl/dataset/2634/resource/36125/table?page=1&per_page=20&q=&sort=

Jak kupić korzystne ubezpieczenie nieruchomości – Gliwice

Jest prosty sposób na to, aby szybko wykupić korzystne ubezpieczenie mieszkania. Gliwice to miasto, w którym masz kilka możliwości. Możesz spotkać się z agentem współpracującym LINK4 lub zadzwonić pod numer 22 444 44 44. Istnieje również możliwość skorzystania ze strony internetowej LINK4. Znajdziesz tam darmowy kalkulator, który jest bardzo prosty i intuicyjny w użyciu. Dzięki niemu w kilka minut obliczysz sumę ubezpieczenia i wybierzesz najkorzystniejszą opcję.

Ubezpieczenie dom/mieszkanie Gliwice – podsumowanie

Doradziliśmy Ci, jakie jest korzystne ubezpieczenie nieruchomości. Gliwice to miasto, w którym może dojść do pożaru, powodzi, czy kradzieży. Aby nie stracić cennego sprzętu i nie ponieść szkód materialnych, zabezpiecz się przed niespodziewanymi zdarzeniami losowymi, sprawdź ofertę LINK4!

Przeczytaj podobne wpisy

Ubezpiecz dom lub
mieszkanie