Ubezpiecz swój dom
lub mieszkanie w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Zabezpiecz dom i mieszkanie od nieprzewidzianych zdarzeń z LINK4! Sprawdź możliwe opcje ubezpieczenia i dobierz je do indywidualnych preferencji.

Czas czytania: 2 min. 7 sek.
Ubezpieczenie mieszkania – Koszalin

Przyszedł czas, w którym chcesz chronić swoją nieruchomość? Zdecyduj się na ubezpieczenie mieszkania. Koszalin to jedno z miast, dla którego przygotowaliśmy ofertę w LINK4 zabezpieczającą Twoją nieruchomość w razie zdarzeń losowych. Cena różni się w zależności od wielu czynników, dlatego będzie ona nieco inna w przypadku każdej miejscowości w Polsce. Warto wybrać kompleksowe ubezpieczenie domu. Koszalin to miasto, dla którego mamy szeroki zakres ochrony.

Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na temat tego, jak działają ubezpieczenia mieszkań. Koszalin to też miasto, dla którego przygotowaliśmy przykładowe wyliczenia polisy. Pod uwagę brane są różne czynniki, które mają wpływ na ryzyko ubezpieczeniowe ponoszone przez nasze towarzystwo. Indywidualnie dobierzemy dla Ciebie ubezpieczenie nieruchomości. Koszalin to Twoje miejsce zamieszkania? Przyjrzyj się bliżej naszym polisom.

Baner korzyści

Ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania w Koszalinie?

Jak na Twój budżet wpłynie ubezpieczenie mieszkania? Koszalin to miasto, które może liczyć na atrakcyjne oferty. Dokonaliśmy przykładowych wyliczeń dla właściciela mieszkania o łącznej powierzchni 70 metrów kwadratowych. W lokalu zainstalowano drzwi antywłamaniowe, alarm, monitoring oraz jest ochrona. Znajduje się on w dość nowym budownictwie, bo ma kilkanaście lat. Biorąc pod uwagę podstawowe zdarzenia, ryzyko kradzieży oraz OC w życiu prywatnym, składka wyniosła 362,15 złotych. Suma ubezpieczenia wynosi ponad 340 tysięcy złotych.

Planujesz kupić ubezpieczenie mieszkania? Koszalin to miejscowość, dla której mamy wiele ciekawych ofert różniących się cenowo od siebie. Wszystko zależy od zakresu ochrony i innych czynników. Warto też wiedzieć, że polisa zapewnia realne wsparcie w razie trudnej życiowej sytuacji. Ma gwarantować wypłatę odszkodowania przeznaczonego na naprawę uszkodzeń, remont czy zakup nowego wyposażenia. Tak właśnie działa dobrze dobrana polisa mieszkaniowa. Koszalin to Twoje miejsce zamieszkania? Ubezpiecz się z LINK4!

Obrazek cta

Ubezpieczenie nieruchomości – Koszalin a inne miasta

Jak widzisz, możesz wybrać kompleksowe i atrakcyjne cenowo ubezpieczenie domu. Koszalin na tle miast w Polsce wypada nieco inaczej. To dlatego, że brana pod uwagę jest nie tylko lokalizacja, ale również dokładne usytuowanie lokalu, metraż, stosowane zabezpieczenia i wartość nieruchomości. Bardzo ważny jest także zakres ochrony. Ostateczna kwota zależy od tego, jakie wybierzesz ubezpieczenie nieruchomości. Koszalin jako lokalizacja to tylko jeden z czynników wyliczenia składki. Poznaj cenę, kontaktując się z naszym konsultantem przez telefon. Możesz też wejść na stronę internetową i obliczyć kwotę z pomocą kalkulatora. A może chcesz osobiście wybrać ubezpieczenia mieszkań? Koszalin to jedna z miejscowości, w której działają agenci współpracujący z LINK4. Masz wiele możliwości, aby wybrać najlepszą polisę i dopełnić formalności!

Co obejmuje ubezpieczenie domu – Koszalin?

Zastanawiasz się, jak działają ubezpieczenia domów? Koszalin to miasto z województwa zachodniopomorskiego, w którym w 2021 roku według statystyk doszło do ponad 6500 zgłoszeń pożarów. To zdarzenie wchodzi w skład podstawowej polisy tuż obok huraganu, silnego wiatru czy powodzi. Warto też wziąć pod uwagę OC w życiu prywatnym, które chroni w razie wyrządzenia szkody osobie trzeciej. Każda nieruchomość może też mieć zabezpieczenie wyposażenia, abyś mógł liczyć na realną pomoc w razie kradzieży.

Źródło: https://dane.gov.pl/pl/dataset/2634/resource/36125/table?page=1&per_page=20&q=&sort=

Jak kupić korzystne ubezpieczenie nieruchomości w Koszalinie?

Masz wiele sposobów na to, aby kupić ubezpieczenie mieszkania lub domu. Poznaj cenę na stronie internetowej, wyliczając ją z pomocą Kalkulatora. Warto też zadzwonić pod numer 22 4444444 i porozmawiać z naszymi konsultantami lub spotkać się osobiście z agentem współpracującym z LINK4.

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU DOM dostępne są na stronie www.link4.pl.

Przeczytaj podobne wpisy

Ubezpiecz dom lub
mieszkanie