Ubezpiecz swój dom
lub mieszkanie w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Zabezpiecz dom i mieszkanie od nieprzewidzianych zdarzeń z LINK4! Sprawdź możliwe opcje ubezpieczenia i dobierz je do indywidualnych preferencji.

Czas czytania: 2 min. 15 sek.
Ubezpieczenie mieszkania – Łańcut

Już dziś możesz zabezpieczyć swoją nieruchomość i wybrać dobre ubezpieczenie mieszkania. Łańcut to miejsce, dla którego przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę. Zapewni Ci ona wsparcie finansowe w razie trudnych życiowych sytuacji. Powódź czy pożar to tylko niektóre ze zdarzeń, które mogą się przytrafić. Właśnie dlatego dobrze jest mieć dobrowolne ubezpieczenie domu. Łańcut nie jest wyjątkiem i tak jak każde miasto w Polsce jest narażone na wiele nieprzyjemnych sytuacji. 

W dalszej części przygotowaliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat ceny i zakresu ochrony. Dzięki temu możesz wybrać kompleksowe ubezpieczenie nieruchomości. Łańcut to miasto, w którym cena za polisę może być inna niż w pozostałych lokalizacjach tego samego województwa. Różni się też składką od pozostałych miast w Polsce. Warto wiedzieć, od czego zależy cena za ubezpieczenia domów. Łańcut jako lokalizacja to tylko jeden z czynników. Wszystkiego dowiesz się poniżej.

Baner korzyści

Ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania w Łańcucie?

Chcesz wybrać dobrowolne ubezpieczenie mieszkania? Łańcut jest Twoim miejscem zamieszkania? Zapewnij ochronę w razie, pożaru czy też silnego wiatru. To zdarzenia, na które nie masz wpływu, jednak mogą spowodować wiele szkód. Ich naprawa wiąże się z dużymi kosztami, dlatego warto postawić na dobre ubezpieczenie domu. Łańcut to miasto, w którym zabezpieczysz zarówno niewielkie mieszkanie, jak i budynek w trakcie budowy. Dodatkowym pokryciem jest  też OC w życiu prywatnym, które chroni w razie wyrządzenia szkody osobie trzeciej. Przydać się może również odszkodowanie w razie włamania, dewastacji i kradzieży.

Jeśli chcesz wiedzieć, ile dokładnie kosztuje ubezpieczenie nieruchomości, Łańcut to miasto, dla którego przygotowaliśmy przykładową kalkulację. Dotyczy to lokalu o powierzchni ponad 70 metrów kwadratowych. Pod uwagę wzięliśmy mieszkanie z drzwiami antywłamaniowymi, monitoringiem i alarmem. Suma ubezpieczenia wynosi 276 276 zł i odpowiada wartości lokalu. W skład zakresu ochrony wchodzą nie tylko mury i elementy stałe, ale także wyposażenie, czyli ruchomości. Składka  za taką polisę z ryzykiem kradzieżowym wynosi 326,83 zł.

Obrazek cta

Ubezpieczenie domu – Łańcut na tle innych miast

W LINK4 indywidualnie wyliczamy cenę za ubezpieczenie mieszkania. Łańcut jest Twoim miejscem zamieszkania? Tu składka będzie się różnić w zależności od wielu czynników, które mają wpływ na ryzyko ponoszone przez towarzystwo ubezpieczeniowe. Wśród nich są metraż, dokładna lokalizacja, konkretny zakres ochrony, a także wartość danej nieruchomości. Wystarczy, że skorzystasz z kalkulatora LINK4, aby wyliczyć składkę za Twoje ubezpieczenie domu. Łańcut to miejsce, w którym możesz spotkać się też z agentem współpracującym z LINK4. Możesz  też porozmawiać bezpośrednio z konsultantami pod numerem 22 4444444.

Co obejmuje ubezpieczenie nieruchomości – Łańcut?

Jak w praktyce działają ubezpieczenia mieszkań? Łańcut to miasto, w którym dochodzi do wielu zdarzeń losowych, które mogą wyrządzić szkody Twoim nieruchomościom. Wtedy przyda się wsparcie finansowe na remont, nowy sprzęt czy naprawę uszkodzonego wyposażenia. Według statystyk w 2021 roku w województwie podkarpackim doszło do 4822 zgłoszeń pożarów. Jednak to nie jest jedyne zagrożenie ze strony sił natury – do tego trzeba wziąć pod uwagę huragan, powódź czy też uderzenie pioruna. Dobrze skonstruowana polisa ochroni Cię także w razie kradzieży i dewastacji mienia.

Źródło: https://dane.gov.pl/pl/dataset/2634/resource/36125/table?page=1&per_page=20&q=&sort=

Jak kupić korzystne ubezpieczenie w Łańcucie?

W ofercie LINK4 znajdziesz korzystne ubezpieczenia mieszkań. Łańcut to lokalizacja, w której bez problemu kupisz polisę dopasowaną do Twoich potrzeb. Aby to zrobić, wystarczy, że skorzystasz z Kalkulatora LINK4, porozmawiasz bezpośrednio z konsultantami pod numerem 22 4444444 lub osobiście spotkasz się ze współpracującym z nami agentem. Dowiedz się, ile kosztuje Twoja polisa mieszkaniowa. Łańcut to miasto, dla którego przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę.

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU DOM dostępne są na stronie www.link4.pl.

Przeczytaj podobne wpisy

Ubezpiecz dom lub
mieszkanie