Ubezpiecz swój dom
lub mieszkanie w LINK4!

Oblicz składkę

Wolisz z nami porozmawiać?
Zamów rozmowę!

Sprawdź możliwe opcje ubezpieczenia i dobierz je do indywidualnych preferencji. Za mieszkanie o powierzchni 70 m² w LINK4 zapłacisz średnio 353 zł! Zapoznaj się z ofertą.

Czas czytania: 2 min. 21 sek.
Ubezpieczenie domu i mieszkania w Lublinie

Planujesz ubezpieczenie mieszkania? Lublin to miasto, w którym polisa mieszkaniowa na pewno się przyda. W LINK4 znajdziesz produkty ubezpieczeniowe z bogatym zakresem ochrony w atrakcyjnych cenach. Możesz ubezpieczyć nieruchomość od ryzyk nazwanych, a także od wszelkich ryzyk i dopasować polisę do swoich potrzeb i preferencji, także na podstawie wymagań banku dotyczących kredytu.

Baner korzyści

Ubezpieczenie mieszkania – Lublin. Sprawdź oferty ubezpieczeń nieruchomości

Chcesz wykupić ubezpieczenie mieszkania? Lublin jest miastem, w którym dzięki LINK4 znajdziesz ubezpieczenia z szerokim spektrum ochrony. Dodatkowo polisy są akceptowane przez banki wymagające tego do wzięcia kredytu. Sprawdź, ile zapłacisz za ubezpieczenie nieruchomości. Lublin – ceny w tym regionie są na atrakcyjnym poziomie. Zobacz, od jakich aspektów zależą.

Obrazek cta

Ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania? Lublin

Szukasz ubezpieczenia mieszkania? Lublin – w stolicy Lubelszczyzny za ubezpieczenie mieszkania o powierzchni 70 m² w LINK4 średnio zapłacisz 353 zł. Jak wygląda sytuacja ubezpieczenia domów? Lublin to miasto, w którym za ubezpieczenie tego typu posiadłości zapłacisz więcej. W przypadku polisy na dom o powierzchni 150 m² trzeba liczyć się ze średnią kwotą 695 zł. Polisa mieszkaniowa – Lublin pozwoli pokryć straty wynikające z włamań, a także ryzyka związanego ze zjawiskami naturalnymi – powodziami, wichurami, czy osunięciami ziemi.

Polisa obejmuje także ryzyko wynikające z działalności człowieka – celowej lub przypadkowej. Mogą to być pożary, przepięcia w sieci energetycznej, czy zalanie przez sąsiadów. Osoba mająca polisę może skorzystać z Assistance i pomocy prawnej w pakiecie ubezpieczeń. W LINK4 nie są stosowane franszyzy, więc warunki umowy są bardzo korzystne dla klienta. Ponadto ubezpieczyciel odpowiada nawet za szkody będące następstwem rażącego niedbalstwa. Jeśli ubezpieczona nieruchomość nie będzie nadawała się do bieżącej eksploatacji, ubezpieczenie pokryje koszty najmu adekwatnego lokalu.

Ubezpieczenie domu – Lublin. Jak wygląda na tle innych miast?

Potrzebujesz ubezpieczenia mieszkań? Lublin – ceny polis w tym regionie są na średnim poziomie. W stosunku do czynników ryzyka, ceny są bardzo korzystne. Pamiętaj, że koszty ubezpieczeń zależą od kalkulacji ryzyk  w danym regionie, a także od sumy ubezpieczenia, więc mogą różnić się w zależności od miasta. Chcesz kupić ubezpieczenie nieruchomości? Lublin to miasto, w którym możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza na naszej stronie www.link4.pl lub pod numerem 22 444 44 44, gdzie uzyskasz wszystkie dodatkowe informacje. Możesz też wybrać bezpośredni kontakt z jednym ze współpracujących z LINK4 agentów. W LINK4 proponujemy korzystne ceny w stosunku do zakresu ochrony.

Ubezpieczenie mieszkania – Lublin. Co obejmuje?

Zastanawiasz się, czy kupić ubezpieczenie mieszkania? Lublin – według danych podawanych przez Straż Pożarną, w całym województwie lubelskim notuje się niemal 6000 pożarów rocznie*. Ubezpieczenia mieszkań – Lublin pozwoli na uzyskanie odszkodowania nie tylko w sytuacji pożaru, ale także innych klęsk, takich jak powodzie, podtopienia czy zwalone drzewa lub słupy energetyczne. Szczegółowe informacje na temat zakresu ryzyka, które obejmuje ubezpieczenie domu i mieszkania w LINK4 znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia**.

Źródło: https://dane.gov.pl/pl/dataset/2634/resource/36125/table?page=1&per_page=20&q=&sort=

Jak kupić korzystne ubezpieczenie nieruchomości? Lublin

Szukasz korzystnego ubezpieczenie domu? Lublin daje Ci możliwośćpozyskania go w wygodny dla siebie sposób. Zadzwoń na infolinię lub skontaktuj się bezpośrednio z agentem współpracującym z LINK4. W razie jakichkolwiek wątpliwości odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszymi produktami ubezpieczeniowymi. Możesz też skorzystać z wygodnego kalkulatora***, który pozwoli na wypełnienie wszystkich danych online. Na podstawie niezbędnych danych zaproponujemy cenę produktu ubezpieczeniowego. Jak widzisz, ubezpieczenie domu – Lublin nie jest tu wyjątkiem – nie jest trudne.

Ubezpieczenie domu – Lublin pozwoli kupić polisę na wiele sposobów, więc zrób to w taki sposób, jak najbardziej Ci odpowiada. W razie pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Sprawdź także inne produkty ubezpieczeniowe z naszej oferty.

*Źródło:https://dane.gov.pl/pl/dataset/2634/resource/36125/table?page=1&per_page=20&q=&sort=

** Źródło:https://dokumenty.link4.pl/

***Źródło:https://www.link4.pl/kalkulator_nieruchomosc/fhhFlow.html?execution=e2s1&state=15-0-A14FCC552A1D2370A7B3EA281A495F75&#null

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a takżę OWU dostępne są na stronie www.link4.pl

Przeczytaj podobne wpisy

Ubezpiecz dom lub
mieszkanie